"Селски" номера и пинизи

  • 5 105 475
  • 49 908
  •   2
Отговори
# 44 415
  • Мнения: X
Аз един ден за малко да се скарам на едни ровещи в коша клошари, че вадят боклуците и после не ги прибират вътре. После ми дожаля и се отказах.

# 44 416
  • Мнения: 9 196
Аз един ден за малко да се скарам на едни ровещи в коша клошари, че вадят боклуците и после не ги прибират вътре. После ми дожаля и се отказах.

И защо? Трябваше да ги метнеш в коша със все боклуците, дето са разпилели. Те като искат да живеят клошарски, всички ли трябва да се съобразяват с мизерлъка им? Не ми е жал изобщо за такива.

# 44 417
  • София
  • Мнения: 19 249
И на мен ми е жал понякога, но като гледам каква мизерия оставят след себе си - минава ми. Не хвърлящите боклука разпиляват, а ровещите. Разпарят мебели и взимат каквото става за горене, а тапицерия и дунапрени се валят около кофите. Камионът за такива боклуци минава веднъж седмично, но чат-пат пропуска... което вече е пиниз на общината.

Последна редакция: пт, 07 дек 2018, 10:42 от Cuckoo

# 44 418
  • София
  • Мнения: 18 699
Е на мен един такъв дето се беше наврял в кофата да рови  ми се скара,че  си хвърлям боклука  и съм го цапнала по главата.Трябвало първо да погледна вътре и тогава да мятам.Grinning

# 44 419
  • Мнения: 683
Кофите са ми под балкона и редивно се карам с такива, които разхвърлят боклука, припознали са тротоара или градинката за кофа, сметище за строителни отпадъци и други остатъци от ремонти. Обикновено се засрамват и си събират. Хич не ми е жал и не ме интересуват такива мизерници.

# 44 420
  • Мнения: X
Хич не ми е жал и не ме интересуват такива мизерници.

Мда, широко използвания лаф "Няма такава държава!" всъщност трябва да е "Няма такива хора!", защото други такива наистина няма.

# 44 421
  • софия
  • Мнения: 2 463
Днес ми направи много лошо впечатление следното: бул Петър Дертлиев, има оставени дивани и мебели пред един блок и минава специален превоз да ги прибере. Точно там има и спирка на 310 и тъкмо и автобуса тръгваше. Насъбра се колона от камиони и коли и всички бият клаксона на умряло. Момчетата си вършеха работата възможно най-бързо, но е ясно ,че не може 3 човека да качат такава маса за 30сек, а няма място къде да си мръднат камиончето. Клаксони,крясъци...а и мястото се пада на лек завой и се вижда от всички какво става. Действието се развива в 07.40-50 сутринта.

# 44 422
  • Мнения: 6 301
Бе да ви пази Господ да не изпаднете и вие. Кой знае каква нещастна съдба имат тези хора и как са стигнали до това положение. Миднайт Стар сигурно е много горда със себе си, че го ударила по главата с боклука. Ами естествено, че е трябвало да гледа, преди да мята! Това е жив човек, нищо, че е клошар. Трябва да го убие ли? Как изобщо не ви е неудобно даже да пишете такива неща, че не ви пукало за такива мизерници. Човешки същества са, смачкани и стъпкани, но не са нито агресивни, нито нахални, нито опасни за обществото.

# 44 423
  • Пловдив
  • Мнения: 23 669
Извинявай, ама не се предполага да има хора в контейнера за боклук, че да гледам. Да, и аз се ядосвам като гледам какво оставят след себе си. Като са нещастни гледат да правят и другите нещастни, да омажат и техния живот. Ровил, взел, ми почисти след себе си.

Последна редакция: чт, 06 дек 2018, 18:48 от Янтра

# 44 424
  • Мнения: 9 196
Бе да ви пази Господ да не изпаднете и вие. Кой знае каква нещастна съдба имат тези хора и как са стигнали до това положение. Миднайт Стар сигурно е много горда със себе си, че го ударила по главата с боклука. Ами естествено, че е трябвало да гледа, преди да мята! Това е жив човек, нищо, че е клошар. Трябва да го убие ли? Как изобщо не ви е неудобно даже да пишете такива неща, че не ви пукало за такива мизерници. Човешки същества са, смачкани и стъпкани, но не са нито агресивни, нито нахални, нито опасни за обществото.

По същия начин, по който ровят в кофите - с немърливост и безхаберие.

# 44 425
  • Мнения: 2 621
Хич не ми е жал и не ме интересуват такива мизерници.

Мда, широко използвания лаф "Няма такава държава!" всъщност трябва да е "Няма такива хора!", защото други такива наистина няма.
Да ви кажа, в Щатите, поне там където съм била, не е по-различно, а съм обикаляла райони, където уж цари благополучие. Пълно е с клошари, мърляви, на групички, че и с айфони в едната ръка и боклуците в другата.

# 44 426
  • Мнения: 683
Значи да си ровят! Редовно им оставям изпрани дрехи, грижливо сгънати в пликчета, обувки и други неща. Обаче като си изровят каквото имат, а останалото да върнат, от където да го изровили, а не на тротоара, където седи неопределено време и ти трябва да минеш през боклука, калта или улицата.

# 44 427
  • Бургас
  • Мнения: 6 882
Аз също оставях дрехи изпрани и сгънати, докато един ден минавайки покрай контейнера не видях моите дрехи оставени от предния ден смачкани на топка да се валят в калта. При нас минават предимно цигани, не клошари.

# 44 428
  • София
  • Мнения: 18 699
Татко Мецан,не предполагам ,че трябва и аз да се навра до половината в контейнера и да попитам  има ли някой?
Ти така ли правиш?

# 44 429
  • Мнения: 6 301
Е той с размерите на мравка ли е, предполагам, че се вижда? И едва ли е влязал вътре в кофата, нали?
Правете каквото щете, ваша си работа.

Общи условия

Активация на акаунт