"Селски" номера и пинизи

  • 5 106 616
  • 49 908
  •   4
Отговори
# 45 075
  • Мнения: 18 580
Селско е, разбира се. Нямат култура на общуване с клиенти, а после реват, че малките фалирали.

# 45 076
  • Пловдив
  • Мнения: 23 729
Хотела да се защити, ама са го направили грубо. С което гонят потенциални клиенти.

# 45 077
  • София
  • Мнения: 12 006
Ами на такова обвинение, по субективни причини, са отговорили точно. Има една поговорка "на тъп въпрос - тъп отговор" - в слуая от хотела са го приложили, макар коментара да не е въпросителен. Дали гонят клиенти също е относително. Мен примерно не биха ме отказали да им гостувам, ако ми харесат в сайта. Говоря принципно, не съм ходила в конкретния хотел.

# 45 078
  • при късмета
  • Мнения: 24 020
Разбира се, че е селски отговора на ресторанта. По тяхната собствена логика можеше и на тях да се каже да работят повече, да оправдаят по-високите цени.

# 45 079
  • Мнения: 18 535
Не са им издържали нервите на хората. Често коментарите са незаслужено ниски за нещо дребно - например всичко е било наред, обаче сторило им се скъпо и няма да оставят 4 звезди или 3 от 5, а директно 1. И рейтингът пада, защото сельо е решил, че ще намери къде да се наяде за левче, ама не му се е получило. Аз бих отгворила, че цените са на средно ниво за региона и им пожелавам да открият място, което да отговаря на възможностите им.

Миналата седмица в чайната/заслона или каквото се води на Алеко, един вдигаше скандал, че лещата вече не е 2 лв., а е станала 3 лв. Скъпо било, безобразие.

# 45 080
  • София
  • Мнения: 6 309
Отговора си е селски. И тъп. Ако имат повечко под покрива, биха отговорили политически. И да затворят устата на недоволния, ако смятат, че е без основание и да излязат с чест и елегантно от ситуацията.

Миналата седмица в чайната/заслона или каквото се води на Алеко, един вдигаше скандал, че лещата вече не е 2 лв., а е станала 3 лв. Скъпо било, безобразие.
Да иде на Маркуджика. И там е скъпичко, но няма избор. Наоколо няма друго. Simple Smile

# 45 081
  • Пловдив
  • Мнения: 23 729
Мда, горе на гондолата не си играят с цените. Зашеметителни са.

# 45 082
  • Мнения: 9 475
"Скъпо" за България изобщо не е субективно понятие. Цените винаги се сравняват със заплатите, а България не е София. Кой разбрал, разбрал.

Много хора се прехласват и по горе споменатата Фабрика за танци, но за мен цените им са абсолютно неоправдани. Да не говорим за тъпотиите от рода на "семейно правене на пица". Повечето майки това го правят и без да си плащат по 400лв на ден.

# 45 083
  • София
  • Мнения: 12 006
Не са им издържали нервите на хората. Често коментарите са незаслужено ниски за нещо дребно - например всичко е било наред, обаче сторило им се скъпо и няма да оставят 4 звезди или 3 от 5, а директно 1. И рейтингът пада, защото сельо е решил, че ще намери къде да се наяде за левче, ама не му се е получило. Аз бих отгворила, че цените са на средно ниво за региона и им пожелавам да открият място, което да отговаря на възможностите им.

Миналата седмица в чайната/заслона или каквото се води на Алеко, един вдигаше скандал, че лещата вече не е 2 лв., а е станала 3 лв. Скъпо било, безобразие.
Точно. И подвеждат другите хора, че там не е ок, а реално цетине са си ок за повечето хора. А обслужване, качество и вкус на хараната и т.н. - не се броят, труда на персонала също, щот на някой си му било скъпо...Dizzy Face
Скрит текст:
Като се поразровх за конкретния хотел - има доста добри отзиви, на снимките изгледжа приличен, а цените на нощувките не са нещо кой знае какво, спрямо останалите, та едва ли и ресторанта е с главозамайващи цени. Явно някой е решил с 2лв. да ходи на почивка - ами не става така.

# 45 084
  • Пловдив
  • Мнения: 23 729
Моля, всички желаещи за "семейно правене на пица", "семейно готвене на боб", "семейно пълнене на чушки" да се обръщат към мен на лични. Ще им го организирам за половината от споменатата сума Simple Smile

# 45 085
  • Мнения: 9 475
Моля, всички желаещи за "семейно правене на пица", "семейно готвене на боб", "семейно пълнене на чушки" да се обръщат към мен на лични. Ще им го организирам за половината от споменатата сума Simple Smile

Тц, тц, тц... подбиваш цените на хората!

# 45 086
  • Пловдив
  • Мнения: 23 729
Ми .... подбивам.

Обаче мога да готвя Simple Smile

# 45 087
  • Мнения: 18 535
От Фабриката добре са отговорили - да, скъпо е, но таргетът са платежоспособни клиенти. За мен е излагация на пишещия подобни коментари. Всеки има право да си определя цените, както намери за добре. Стига да не са тайни и изненадващи.

# 45 088
  • Мнения: 9 475
От Фабриката добре са отговорили - да, скъпо е, но таргетът са платежоспособни клиенти. За мен е излагация на пишещия подобни коментари. Всеки има право да си определя цените, както намери за добре. Стига да не са тайни и изненадващи.

Абсолщтно право на търговеца е да си определя цените. Това не го прави по-малко тъп. От Фабриката и за 1000лв на вечер ще са абсолютни селяци.

# 45 089
  • Мнения: 47 998
Аз също не бих стъпила там и подобно отношение би ме отблъснало
Чела съм отзиви за места по света и у нас,на някои е отговаряно, на други не, по коментарите си личат много неща. Да, понякога клиента не е бил прав, но това си личи сред останалите коментари. Аз не отивам при този клиент обаче, а при хотелиера/ ресторанта, и отговорът им ми подсказва как биха се отнесли към мен при някакъв проблем. Не обичам места, където гледат на мен като на касичка или се дърлят с други клиенти и има скандали. Не ходим на кой знае колко места, но досега отзивите обикновено са били реални и много показателни

Общи условия

Активация на акаунт