"Селски" номера и пинизи

  • 5 106 064
  • 49 908
  •   1
Отговори
# 48 135
  • Мнения: 1 918
"Как ще ги стигнем американците? Че и задминем, кога? Другари, уважаеми дами и господа, направо се чудя как е възможно това?"
Друг коментар нямам по последния пост.

# 48 136
  • Мнения: 6 878
Мисля, че този може да грабне приза на темата.

# 48 137
  • Мнения: 11 547
Направо да се закрива темата с този.

# 48 138
  • Мнения: 9 050
"Как ще ги стигнем американците? Че и задминем, кога? Другари, уважаеми дами и господа, направо се чудя как е възможно това?"
Друг коментар нямам по последния пост.
Щото в Америка никой, никога не е правил подобно нещо.
Какви простотии и гнусотии правят селяците там..на нашите селтаци не могат и да им хрумнат даже. Това да пият от автоматите за допълване е най-малкото. Един беше налапал помпата на майонезата и си изливаше майонеза в устата. По-ужасното е, че докато една дама не вдигна скандал, от заведението си правеха оглушки и не сменяха дозатора. Интересно ако просто си бяхме тръгнали, как този олигавен, облизан дозатор щеше да си стои там и нищо неподозиращи хорица щяха да си слагат от него майонеза по картофите.
И това в лелеяната Америка. Мерси, ама дано не стигнем.

# 48 139
  • Мнения: 1 918
Знаех си, че някой няма да разбере смисъла и ще го приеме буквално

# 48 140
  • Мнения: X
И това в лелеяната Америка. Мерси, ама дано не стигнем.

Ауу, в никакъв случай, само да не ги стигнем! 🤣🤣🤣

# 48 141
  • Сан Франциско
  • Мнения: 1 698
Не могат да се сравняват селските изяви в Америка и в България - различни култури, различен начин на живот, различни простащини. Тук някои такива са наистина умопомрачителни, но други също толкова безумни са типични само в родината. Писала съм и за едните и за другите.

Прясна простотия. В хранителен магазин, на един човек явно му е станало зле, някой каза, че май инфаркт получил точно като платил и си взел покупките. Легнал на земята точно пред касите, медиците вече пристигнали, бързат, правят, каквото правят на колене до човека. Двете най-близки каси затворени, на останалите се събрали опашки. Нарежда се една жена зад мен, вижда, че няколко служители са се спрели отпред, обаче не вижда какво друго се случва и почва да мърмори - защо има сега затворени каси с тия опашки, защо служителите нещо си говорят и блеят, защо е толкова тихо наоколо и хората навели глави и мълчат (!?) На мен ми писна да я слушам и тихо й казах, че има човек отпред, на който му е зле и го качват на носилка. Тя толкова вглъбена в мрънкането, че не ме чува или не ми обръща внимание и продължава, постепенно вдигаща децибелите. Други хора я чуха и почнаха да се обръщат, което въобще не я впечатли. Обаче в момента, в който мениджърът я чу, дойде и любезно й каза, че каквото се случва не е приятно на никого, но мрънкането на висок глас пречи на докторите да си вършат работата и, че ако не млъкне той ще се принуди да я накара да напусне магазина. Млъкна, поседя поседя, тръсна си кошницата на земята и демонстративно си тръгна. Не разбрах на кого си мислеше, че ще накриви калпака с фасоните си.

# 48 142
  • Мнения: 11 547
Дано да е добре човекът! Hands Pray

# 48 143
  • София
  • Мнения: 18 704
Брей,простащините били различни.Ти да видиш.

# 48 144
  • Мнения: 24 349
Знаех си, че някой няма да разбере смисъла и ще го приеме буквално
Има и друг смисъл ли? За случката в Икеа питам

# 48 145
  • Мнения: 8 536
Днес в ИКЕА, бях свидетел на супер гнусна сцена. Някакъв мутроподобен селяндур, отиде до автоматите за безалкохолни, тези които можеш да си доливаш безплатно. Та тая горила се наведе и взе да пие кола, директно от автомата, все едно е на селската чешма, и не стига това ами крещи на жена си: Ела ма, пий, нали ти се пие.


Този ме "разби " ! Hushed

# 48 146
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Тъкмо мислех да се оплача от една случка, но на фона на последните две, не че бледнее, а направо е нищо!

Иначе да, и в Щатите има простаци на много високо (просташко) ниво, по това сме ги стигнали, по умствен капацитет, масовката я и задминахме..

# 48 147
  • Мнения: 1 918
Знаех си, че някой няма да разбере смисъла и ще го приеме буквално
Има и друг смисъл ли? За случката в Икеа питам
ХАХАХАХ за собствения си коментар говорех. За случката в Икеа не знам.

# 48 148
  • София
  • Мнения: 19 249
Ей, хора, Щатите са 350 млн., с високото самочувствие като нация и като клиенти. И пристигат нови откъде ли не.
Ние нямаме и 7 млн. и се имаме за европейци, със съответния манталитет и държание.
Лично аз въобще не съм гнуслива, но отчитам, че не всички са като мен. Всичко си има граници.

# 48 149
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Може да няма батерии за дистанционното на телевизора. На много възрастни хора телевизорите са единствените приятели.

Ъхъ, а ако му се счупи телевизора директно да ходи да си открадне нов, щото му е единствения приятел, а пари няма.

Покойните ми баби и дядовци по корем ще се влачат, но не биха си позволили да докоснат чужда собственост!!!

Общи условия

Активация на акаунт