"Селски" номера и пинизи

  • 5 108 659
  • 49 908
  •   1
Отговори
# 49 815
# 49 816
  • софия
  • Мнения: 2 463
Не! по-гнусно е мъж /бял ,да го наречем/ да пошляпва жена си и с онази мазна усмивчица или другия вариант - пресилено 'разгневена' мутра ...това е дъното.
На онези им е вродено , влагат друг смисъл.

# 49 817
  • Пловдив
  • Мнения: 14 920
Абсурт, панелкаджиите нищо не са копали, не че копаенето ти дава някакви права върху общинската земя, на хартия или "морални", а аз лично писах - пред панелката нямам проблем (знам, че други имат, и то нерядко), имам проблем пред кръчмата, чиито собственици явно се изживяват като собственици на целия отрязък от улицата. И те не са я копали. Малко в повече ми идва.

# 49 818
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 929
При нас един от доводите беше - тия дървета ние сме ги садили и поливали и сега, като били пораснали, сянката трябвало да е за тях Grinning. Пък ние, лошите, си спираме колите и не ги местим по 1 седмица. Така че нищо не може да ме учуди вече.

# 49 819
  • Мнения: 861
Днес за пореден път видях мъж да пошляпва жена си по дупето на публично място. Отвратително ми е, а е доста често срещана гледка по улици, магазини, молове и тн.
По-добре да я пошляпва закачливо по дупето, отколкото да я млати публично, нали?

# 49 820
  • Мнения: 1 120
Коментарът сериозен ли е? Отивате в някаква абсолютна крайност.

Последна редакция: пт, 11 окт 2019, 17:01 от SSll

# 49 821
  • Мнения: 11 629
Днес за пореден път видях мъж да пошляпва жена си по дупето на публично място. Отвратително ми е, а е доста често срещана гледка по улици, магазини, молове и тн.
По-добре да я пошляпва закачливо по дупето, отколкото да я млати публично, нали?
Друго си е да те млатят скришно.

# 49 822
  • Мнения: 6 162
Селско е да караш в бус лентата , да засечеш автобус и след като той се е наложило да се престрои за да продължи  и се е изравнил с теб да ми покажеш нецензурни жестове. Всичко това от жена с бебе в колата.

# 49 823
  • Мнения: 2 123
Магазини Фантастико провеждат някаква благотворителна кампания за деца.Рядко пазарувам от там.Днес касиерката наред с въпросите дали искам пликче или шок.десерт на промоция ме пита и дали ще даря за кампанията...казах,че ще проверя за какво е и ще реша...изгледа ме гадно и нещо взе да мърмори...Видях след това за какво е,но начина по който го правят не ми допада...Оставих част от рестото в кутия за лечение на дете в кварталното магазинче ...

Магазини Фантастико почти всяка седмица провеждат кампании с дарителска цел, все свързани с деца. Много неприятно е това подканване на касата. И ако откажеш касиерките правят презрителни физиономии, а и отн опашката има разнопосочни коментари. Такъв магазин има до офисът ми. Почти всеки ден влизам най-вече за вода, сладолед и дреболийки.  Е, не мога всеки ден да дарявам.

# 49 824
  • Мнения: 24 818
Зависи от касиерката. Вчера ми каза най- учтиво,че ако искам мога да даря 1 лв....Нищо повече. Карат ги да предлагат разни неща на касата.

# 49 825
  • София
  • Мнения: 10 825
Къде пък ги намирате такива касиерки. Че чак и "опашкарите" да правят коментари. Никога не ми се е случвало някоя да върти очи, да прави физиономии или да коментира отказа ми да даря левче на касата, а аз винаги отказвам.

# 49 826
  • Мнения: 2 786
Селски номер - да си отвориш кутийка Филаделфия в Кауфланд, да си хапнеш малко и да я оставиш на рафта при другите кутии....след теб нищо неподозиращ клиент да си я купи.

# 49 827
  • София
  • Мнения: 10 825
Селски номер - да си отвориш кутийка Филаделфия в Кауфланд, да си хапнеш малко и да я оставиш на рафта при другите кутии....след теб нищо неподозиращ клиент да си я купи.
Гадост!

# 49 828
  • Варна
  • Мнения: 10 752
И защо замълча да му се не види?

# 49 829
  • Мнения: X
Селски номер - да си отвориш кутийка Филаделфия в Кауфланд, да си хапнеш малко и да я оставиш на рафта при другите кутии....след теб нищо неподозиращ клиент да си я купи.

Е как няма да подозира, като Филаделфия под прозрачния капак има метално фолио, което трябва да се разпечата преди да яде някой и това няма начин да не се забележи? Все едно да отхапеш салам и някой след теб да го купи, без нищо да подозира.

Общи условия

Активация на акаунт