"Селски" номера и пинизи

  • 5 108 401
  • 49 908
  •   1
Отговори
# 49 830
  • Мнения: 30 802
Филаделфия е с непрозрачен капак. Поне в БГ.

# 49 831
  • Мнения: X
ОК, извинявам се в такъв случай.

# 49 832
  • Варна
  • Мнения: 10 732
Няма прозрачен капак в България.

https://m.ebag.bg/krema-sirene-philadelphia-naturalno-175-g/8744

# 49 833
  • Мнения: 11 607
То и в чужбина е същото.

# 49 834
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Селско е, че някой е отворил хранителен продукт, обслужил се е и го е оставил следващия да се обслужи- купувайки го.

Селско е!
А кой какво забелязва или не забелязва, защо е нужен дебат?

# 49 835
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 144
Преди доста години,  бях на 24-25 години , в Кауфланд,  взимам си яйца ( цяла кутия) Simple Smile, и до мен възрастна жена. С периферното си зрение,  виждам как рови нещо там,  и осъзнавам че краде дозички с масло. Имаше кутия с малки масълца,  индивидуално опаковани,  като за закуска компле. Стана ми гадно, и се направих,  че не я виждам.

# 49 836
  • Мнения: X
Като се сетим и че, доста блокове са строени по стопански начин и хората са копали траншеите за телефонни кабели, оформяли са местата за паркиране, можем да разберем защо изпитват собственически чувства. И защо дават отпор на такива, които си заплюват някое място пред блока им и го "окупират".
Скрит текст:

Цитат
Срамота е! Кооперирахме селото, а разчертахме града ей на такива парчета
Simple Smile

# 49 837
  • Мнения: 8 003
Веднъж видях две хлапета, които си църкаха в устите сметана спрей в магазина. Избягаха като се развиках. Показах на персонала двата пострадали флакона и ги махнаха, но оттогава винаги проверявам щателно опаковките за нарушена цялост.

# 49 838
  • Мнения: 2 237
Пак за (някои) пушачи: седим със сина ми (4,5 г.) пред сграда, в която се намират няколко лекарски кабинета. Някои чакат отвън, за да не се навират при вирусите, други - за да пушат. По едно време синът ми, с неподправено възмущение на висок глас казва, как трябва да се обадим на чичко полицай, защото един мъж си е хвърлил цигарата през решетката на канала. Поглеждам, виждам, че единият мъж още пуши и обяснявам на детето, че вероятно друг преди това е изхвърлил фаса, този господин още пуши и т.н. Със сигурност са чули разговора ни, защото детето беше превъзбудено, говореше високо, а те - близо. Минутка по-късно пушещият идва на метър от нас и току да си пусне остатъка от цигарата в шахтата, го питах дали наистина смята да го направи, дали не му е неудобно от примера, който дава. Не ми е приятно да правя забележки на възрастни хора Sad

# 49 839
  • София
  • Мнения: 12 006
Преди доста години,  бях на 24-25 години , в Кауфланд,  взимам си яйца ( цяла кутия) Simple Smile, и до мен възрастна жена. С периферното си зрение,  виждам как рови нещо там,  и осъзнавам че краде дозички с масло. Имаше кутия с малки масълца,  индивидуално опаковани,  като за закуска компле. Стана ми гадно, и се направих,  че не я виждам.
То затова в БГ е на този хал. Всеки си мълчи и се прави на невидял, а друг се облагодетелства.

# 49 840
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 144
Преди доста години,  бях на 24-25 години , в Кауфланд,  взимам си яйца ( цяла кутия) Simple Smile, и до мен възрастна жена. С периферното си зрение,  виждам как рови нещо там,  и осъзнавам че краде дозички с масло. Имаше кутия с малки масълца,  индивидуално опаковани,  като за закуска компле. Стана ми гадно, и се направих,  че не я виждам.
То затова в БГ е на този хал. Всеки си мълчи и се прави на невидял, а друг се облагодетелства.

Ок, другия път като видя опърпана баба да краде, ще извикам охраната! И държавата НИ се казва България, не е "БГ".

# 49 841
  • София
  • Мнения: 12 006
А сега бабата стана опърпана, това го нямаше в първия пост. Иначе пък изтънчена, на дозички масло. Аз не си купувам на дозички /не ми е рентабилно/.

# 49 842
  • Мнения: 19 318
А сега бабата стана опърпана, това го нямаше в първия пост. Иначе пък изтънчена, на дозички масло. Аз не си купувам на дозички /не ми е рентабилно/.

Тя вероятно не от изтънченост е крала единични дозички, а понеже по-лесно може да се скрият от четвъртинка масло някъде из джобовете.

# 49 843
  • Мнения: 1 886
Афродита   Ми.. То и тя не ги купува 😉

# 49 844
  • Мнения: 2 786
И защо замълча да му се не види?

Никога не бих замълчала, ако бях видяла.
Аз съм клиента, закупил отворената стока.
Купих я в неделя, видях, че е отворена вчера.

Общи условия

Активация на акаунт