"Селски" номера и пинизи

  • 5 107 228
  • 49 908
  •   1
Отговори
# 49 845
  • Варна
  • Мнения: 10 673
И защо замълча да му се не види?

Никога не бих замълчала, ако бях видяла.
Аз съм клиента, закупил отворената стока.
Купих я в неделя, видях, че е отворена вчера.

Извинявам се, не съм разбрала.

# 49 846
  • София
  • Мнения: 16 123
То и тук във форума някаква потребителка се хвалеше как разчоплила пакетче масло с нокът. Предния път уж била взела миризливо и сега да го провери. Изядоха я с парцалите в някоя от темите в На пазар.

# 49 847
  • sf
  • Мнения: 10 206
Участник с дъвка в "Стани богат". Чудя се - толкова ли му е жизненоважно?! Да не може няколко часа без дъвка?!

# 49 848
  • Варна
  • Мнения: 36 755
За мен дъвката е неприемлива навсякъде. А маниера на някои да дъвчат с отворени усти като преживящи крави даже и селяния не мога да го нарека. Толкова е гнусно, че няма накъде повече.

# 49 849
  • Мнения: 10 426
Може да му пресъхва устата от притеснение.

# 49 850
  • Мнения: 9 050
Или дъвката да е никотинова.

# 49 851
  • софия
  • Мнения: 2 463
ооо не , джвакането за мен е висша форма на неуважание! Някой джвака ли с/у мен - веднага казвам да се плюе дъвката или ставам и си отивам.

# 49 852
  • Мнения: 6 904
ооо не , джвакането за мен е висша форма на неуважание! Някой джвака ли с/у мен - веднага казвам да се плюе дъвката или ставам и си отивам.
Наистина ли?
Щяло ми се е да направя забележка, ама не ми стиска.
На кандидат-гимназисткия ми изпит по математика преди години квесторката, която седеше най-отзад, за да наблюдава, чоплеше семки.

# 49 853
  • Мнения: 15 960
Някои мислят по-добре, като дъвчат дъвка.

ооо не , джвакането за мен е висша форма на неуважание! Някой джвака ли с/у мен - веднага казвам да се плюе дъвката или ставам и си отивам.
Къде това?

# 49 854
  • Мнения: 30 802
Това ми беше една от мъките в училище - когато съм седнала, дъвкането ми помага да не заспя. Обаче не може, братче, неуважително било. Еми хубаво, не дъвчеш, ама пък мозъкът ти спи. Не знам какво толкова пречи, някаква идея фикс им беше на учителите.

# 49 855
  • софия
  • Мнения: 2 463
никой не казва - не дъвчете дъвки. Аз самата дъвча. Но когато говоря с някой, дъвката отива в някой ъгъл на устата и не можеш да кажеш , че има такава.

Последна редакция: сб, 12 окт 2019, 22:35 от Не се сърди, човече

# 49 856
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
Това ми беше една от мъките в училище - когато съм седнала, дъвкането ми помага да не заспя. Обаче не може, братче, неуважително било. Еми хубаво, не дъвчеш, ама пък мозъкът ти спи. Не знам какво толкова пречи, някаква идея фикс им беше на учителите.
И кога учител е дъвчел срещу Вас за да не заспи от глупостите ви?

# 49 857
  • Мнения: 19 174
Или дъвката да е никотинова.
Не беше никотинова. Те си имат специален начин на дъвчене

# 49 858
  • Мнения: 30 802
Някои учители са правили такива дивотии, че дъвченето на дъвка нямаше да се забележи изобщо. Мен не ме дразни.

# 49 859
  • Мнения: 6 904
Според мен проблемът с дъвченето на дъвка е, че един ще джвака, друг ще мляска, трети може балони да прави, четвърти ще си я залепи под чина. Същото е за яденето - не можеш да контролираш кой колко шумно ще дъвче, дали ще мляска, дали ще сърба или шумоли, така че не. Това, което един не го дразни, друг може да го побърка и е невъможно да се намери граница освен забраната.
В Германия се яде и пие в залата по време на лекции- от сандвичи и чай до греяно вино и мандарини през зимата. Ами, имала съм момент, в който ми се повдигна, когато една състудентка си извади кутия с наденички, отвори я и във въздуха се разнесе една миризма... Гадост. Събрали сме сме да слушаме лекция ччас и половина, не сме кърмачета, че да не можем без манджа толкова време. При положение, че е разрешено, как да обясниш, че между сандвича, миришещата наденица и моркова, който хрупа някой, има голяма разлика в това колко пречиш на другите.

Общи условия

Активация на акаунт