Мебели за дома от палети

  • 113 242
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 344
Румяна Лефтерова и на мен ми хареса как е станало - браво!
Вчера попаднах на ето това домашно кино

# 61
  • Мнения: 1 232
Записвам се да Ви следя,защото идеите ми харесват.Но как се обезпрашава,забърсва,почиства...Всички тия тесни пролуки и отворчета,където не можеш да бръкнеш нито с ръка,нито с прахосмукачка...

# 62
  • Мнения: 193
Можеш да бръкнеш с прахосмукачка, а и не са чак толкова тежки така че можеш свободно да си ги местиш и да чистиш под тях Simple Smile Основното е да са много добре изшлайфани за да нямат трески. Иначе не събират повече боклук от обикновените мебели според мен.

# 63
  • Мнения: 46
 Румяна Лефтерова , ако може да ми кажеш къде във Варна мога да си намеря палети?Понеже нещо не мога да намеря на бройка, а ми трябват около 6.Имам намерение скучния балкон да се превърне в място, където да си пием кафенцето с приятелки Simple Smile

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 618
elekta, за съжаление не мога да ти помогна, аз едва намерих 2 от познат, иначе на местата където търсвх ми искаха 20 лв. на палет Rolling Eyes, които ми се вижда множко и отказах. Изаквам, ако намеря изгодно място ще споделя Peace

# 65
  • Мнения: 46
Поразпитах и ми казаха за някаква дървена борса Нефертити имало евтини палети там Simple Smile

# 66
  • Мнения: 87
Здравейте,чудя се кой номер шкурка да използвам newsm78

# 67
  • Мнения: 27
Първо се използва по едра шкурка, например 40, а след това фина 100 - 120 .......180.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 500
Здравейте, можете ли да ме насочите към фирма в София, от където мога да си купя два европалета или нови, или запазени? Нещо все на едно продават, чак започнах да се оглеждам около складчетата, за да питам дали няма да ми продадат два Simple Smile

# 69
  • Мнения: 31
И аз бих искала да знам от къде в София могат да се закупят такива палети и с какво ги захващате едно за друго. Ковете ли ги или как?

# 70
  • Мнения: 5 513
Мога да ви насоча да търсите в по-големите фирми, които изкупуват отпадъци.За да са по -евтини ще искате да са счупени.Т.е. ако купите например без дъскичка или без пънче ще е по- евтино отколкото ,ако е здрав.Избягвайте и европалетите.Здрав такъв е около 12-13лв/бр.А размера е 80/120.А малко по нестандартните са с размери 110/110 или 100/120 и бройката е 7-8лв.
Мога да насоча конкретно някой ,ако е в област Търговище.От там купуваме.Като ги купуваме на кг.
Килограма варира около 0,03-0,08ст на кг.Но всъщност ние вземаме около 1т дървен материал и от него вадим палети,разпалки,макари ,сандъци.Един палет тежи 14-17кг.Здравите ги продават около 3-4лв. на брой.

# 71
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 764
Не съвсем по темата, но каква боя може да се използва за боядисване на бебешки мебели - да е безвредна. Моля за марка? И ако споделите хитринки за да стане хубав равномерен плътен цвят  Hug Че аз си знам само цапане с четка.

# 72
  • Мнения: 6 034
Не съвсем по темата, но каква боя може да се използва за боядисване на бебешки мебели - да е безвредна. Моля за марка? И ако споделите хитринки за да стане хубав равномерен плътен цвят  Hug Че аз си знам само цапане с четка.
Важно е да е на водна основа, а не алкидна  Peace Аз съм доволна от българската Аквис - ползвах бяла (по друг повод, не за беб. креватче  Wink). Ще се наложи сигурно поне две ръце, ако не и три да нанесеш, докато ти хареса плътността. С четка или валяче - твой избор  Peace
Това - като своебразен "запис" в хубавата тема   bouquet Имам планирана мека мебел за терасата от палети, ама кога ще й дойде реда идея нямам  Embarassed Засега само ще воайорствам тук и ще ви се радвам  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 670
Мога да ви насоча да търсите в по-големите фирми, които изкупуват отпадъци.За да са по -евтини ще искате да са счупени.Т.е. ако купите например без дъскичка или без пънче ще е по- евтино отколкото ,ако е здрав.Избягвайте и европалетите.Здрав такъв е около 12-13лв/бр.А размера е 80/120.А малко по нестандартните са с размери 110/110 или 100/120 и бройката е 7-8лв.
Мога да насоча конкретно някой ,ако е в област Търговище.От там купуваме.Като ги купуваме на кг.
Килограма варира около 0,03-0,08ст на кг.Но всъщност ние вземаме около 1т дървен материал и от него вадим палети,разпалки,макари ,сандъци.Един палет тежи 14-17кг.Здравите ги продават около 3-4лв. на брой.

А защо да се избягват европалетите?

# 74
  • Мнения: 5 513
Защото са по -скъпи.А размерите са почити сходни.Европалета е с размер 80/120.А останалите които се намират са 110/110 или 100/120 може да има и други.Но разликата в цените е доста голяма.

Общи условия

Активация на акаунт