Пролет идва засмяна,радва се всяка АВГУСТовска мама

  • 37 541
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18
За суеверията - спазих само това за трите месеца, не ми се искаше да обяснявам ако нещо се обърка.

Някой се чудеше дали може да се ходи на кино - аз поне си ходя - дори и днес бях и не ми е хрумвало че може да е проблем. Дори напротив много добре ми се отрази малко да се разнообразя  Simple Smile
Обаче имам едни билети за концерт през май, на стадион ще е - т.е. много шум и много хора, купих ги още преди да знам че съм бременна и се чудя да ходя ли , дали е безопасно  newsm78. Мисля да питам док, и може би няма да ми позволи, все пак бая се усеща звука по концертите.

# 691
  • Мнения: 186
Добро утро,момичета! Пожелавам ви много хубава седмица!

За суеверията- и аз не вярвам - боядисвам се, постригвам се, маникюр ми правят и т.н...
Скоро една приятелка на майка ми ми каза да внимавам да не прескоча някъде маркуч  Rolling Eyes ,защото бебето щяло да се роди с увита пъпна връв.
Иначе за стряскането- имаме една любопитна история с майка ми и баба ми- баба ми докато била бременна й се прияло люта чушка и в двора на хазаите им имало, отишла тя да си открадне една, и тогава се появила хазайката, баба ми се стреснала и я скрила зад себе си / тоест зад дупето си / . Майка ми си има съвсем ясен белег под формата на люта чушка на дупето.  Laughing И въпреки тази история пак не вярвам в подобни неща!

За киното- в събота ходихме, аз се чувствах добре, бебето шаваше повече от обикновено ,ама не знам дали има връзка със шума.

Нищо още не съм купила за това бебе!Мъжът ми искаше ониз ден да купим количката,че беше на промоция в Хиполенд, с почти 150 лв по-евтина, ама аз се запънах - просто нямаме грам място вкъщи , и не си представям да заобикалям един кашон /или няколко / 4-5 месеца.
Но ви се радвам колко много неща сте купили, може и да ги показвате със снимки, няма да е лошо   bouquet

# 692
  • София
  • Мнения: 2 164
Ani4ka, аз смятам да ходя на концерт в края на юли, ако не се е родило бебето дотогава  Mr. Green. Смятам и до Каварна да си завлека з...ка, стига да мога да пътувам. Ако се чувстваш добре, не мисля, че е някакъв проблем:).

Gattina1982, боите за коса от доста години насам са супер пречистени. Аз също не ползвам амонячни, а с масла.

# 693
  • Sofia
  • Мнения: 805
http://ladyzone.bg/article/mama-i-tatko/da-boyadisvame-li-kosata … a-bremennost.html

Добро утро Simple Smile аз вчера се боядисах и не съжалявам, да не говорим, че съм с дълга гъста коса и просто, мъж, жена, пишка или не се подстригвам та ако ще каквото ще да стане ooooh!, имам много бели коси особено отпред, не стига че имам и нови пъпки, като пубертет, пък и в главата да съм маймуна. То и синьото виктори не е баш полезно, ама да не започвам темата newsm78 някой ''лекари'' съветват по цигарка, две на ден, че бебето искало не пречело #2gunfire

# 694
  • Мнения: 1 073
Добро утро и от мен. Отново съм с хрема и раздразнено гърло, направо ми писна вече, такова чудо никога не е било.
Вчера като се прибирах към вкъщи се сетих, че близо до нас има аутлет на NAME IT. Ако някой е фен на марката може да го проверите. Повечето им дрешки са до година и са на добри цени. Съвсем бях забравила за него, а съм купувала доста неща от там. Намира са на бул.Македония (СОфия). Иначе съм забелязала, че по едно и също време може да намерите там дрешки, които ги има и в магазина им на Витошка, на по-ниска цена разбира се.  Лек ден и стига със суеверията.
Simple Smile

Astined честит рожден ден, мила! Да сте много здрави ти и твоето бебче   bouquet

Весел празник ти желая  smile3525 newsm59

# 695
  • Мнения: 2 653
ymemansi, къде по-точно е този аутлет? Аз знам и за един магазин в аутлета зад Метро на Цериградско. Аз много им харесвам дрешките, страхотни неща съм купувала от там.
Чакам да направим стаята и да си донеса шкафа и тогава ще започна  да събирам кой каквото ще дава първо и ще подреждам. За количката също изчаквам да ми кажат пол, тъй като има вариант с цикламени сенници, който ни харесва. Ако не са момичета ще е някакъв неутрален цвят, че пък синьото не е много симпатично. Мъжът ми е намислил момичешки имена, не са на никого. Голяма дъщеря носи неговата буква, но и това беше едно от няколкото имена, които ми харесваха. Аз не мога да измисля нови две имена, просто нищо не ми харесва. Неговите предложения ги приех, поради липса на по-добри, но почнах да свиквам. Дори понякога си мисля за бебетата по имена. Както и предния път съм си намислила какво да им кажа като ми ги донесат, дори кое от двете(първо-второ) с кое име ще нарека. Сега, ако ми кажат, че децата са момчета, просто започвам от нулата и с имена и с фантазии  Crazy

# 696
  • Мнения: 2 653
ymemansi, къде по-точно е този аутлет? Аз знам и за един магазин в аутлета зад Метро на Цериградско. Аз много им харесвам дрешките, страхотни неща съм купувала от там.
Чакам да направим стаята и да си донеса шкафа и тогава ще започна  да събирам кой каквото ще дава първо и ще подреждам. За количката също изчаквам да ми кажат пол, тъй като има вариант с цикламени сенници, който ни харесва. Ако не са момичета ще е някакъв неутрален цвят, че пък синьото не е много симпатично. Мъжът ми е намислил момичешки имена, не са на никого. Голяма дъщеря носи неговата буква, но и това беше едно от няколкото имена, които ми харесваха. Аз не мога да измисля нови две имена, просто нищо не ми харесва. Неговите предложения ги приех, поради липса на по-добри, но почнах да свиквам. Дори понякога си мисля за бебетата по имена. Както и предния път съм си намислила какво да им кажа като ми ги донесат, дори кое от двете(първо-второ) с кое име ще нарека. Сега, ако ми кажат, че децата са момчета, просто започвам от нулата и с имена и с фантазии  Crazy

В сайта на Теско не ми отваря подкатегория newborn. При вас отваря ли се?, всъщност нищо не ми отваря. Трябва ли да съм регистрирана?

# 697
  • Мнения: 1 073
fionaаутлета е на ъгъла на бул Македония и ул 20 Април в посока Руски паметник.

Тесктоо го пробвах сега - отваря ми го без проблем, без да съм логната. Ето пробвай направо от този линк http://www.clothingattesco.com/offers/3-for-2-on-babywear/icat/3 … selected-babywear

# 698
  • Мнения: 114
Добро утро момичета   bouquet


Да ви попитам от вчера имам чувството, че бебка ме поритва долу ниско и ми създава лек дискомфорт в смисъл, че ми е малко болезнено..та въпроса ми е дали това е нормално или да се обадя на доки ....в събота малко се преуморих, че заех с градината на село  Confused та се чудя дали и това няма общо

# 699
  • Мнения: 2 653
fionaаутлета е на ъгъла на бул Македония и ул 20 Април в посока Руски паметник.

Тесктоо го пробвах сега - отваря ми го без проблем, без да съм логната. Ето пробвай направо от този линк http://www.clothingattesco.com/offers/3-for-2-on-babywear/icat/3 … selected-babywear
Благодаря за адреса, ще отида тази седмица да видя какво има.

За сайта -пак не ми визуализира стоките. Аз и преди съм имала такъв случай с он-лайн магазини. Явно причината е при мен.

# 700
  • Мнения: 1 073
Фиона, пробвай с друг браузър.

# 701
  • София
  • Мнения: 169
Здравейте, момичета Hug

Аз се позагубих, но имах страшно много работа, отделно здравословни проблеми с ММ, та ми бяха тежки 2 седмици Confused
Бях на ФМ иначе миналата седмица и бебо е добре и отново е мъж Mr. Green Аз много исках момиченце и сега ми е едно такова чак гадно, че съм малко разочарована, не знам има ли други като мен newsm78 Confused Вече посвикнах с мисълта, дори и име избрахме. Първото уж е на свекървата, сега този юнак на майка ми, с по няколко букви де, не са целите имена, но все пак е нещо Mr. Green
Отново имам и води по към долната граница, както беше и с предишната бременност, Марков каза, че явно си е физиология при мен и се надявам, че всичко ще е ок, особено като разбра, че първото бебе беше 3550, каза че явно изобщо малкото води не са му пречили, сега и това си върви точно по мерки и термин Praynig

Вие бая неща сте обсъждали. За суеверията да се включа, освен че почти на никой не казахме до 3ти месец (и то не от суеверие, а заради обяснението ако стане нещо), други такива неща не спазвам. Подстригвам се (въпреки че са момчета), боядисвам се, изобщо не се съобразявам с такива неща. Предния път абсолютно всичко купихме като излезнах в 45-дневния (не по-рано, защото нямах време, не за друго) Mr. Green

Пелтешка, мен бебето от началото до сега, все ниско долу си ме подритва, явно просто и твоето сега така се е наместило. Не би трябвало това да е проблем Hug

# 702
  • Мнения: 469
Добро утро момичета   bouquet


Да ви попитам от вчера имам чувството, че бебка ме поритва долу ниско и ми създава лек дискомфорт в смисъл, че ми е малко болезнено..та въпроса ми е дали това е нормално или да се обадя на доки ....в събота малко се преуморих, че заех с градината на село  Confused та се чудя дали и това няма общо
Пелтешка, мен също като ме побутват ми е леко болезнено, а аз, по лекарска препоръка, не се натоварвам особено.

# 703
  • Варна
  • Мнения: 4 939
Здравейте!  Heart Eyes
Astined, честит рожден ден! Бъди здрава, много щастлива, обичана безрезервно и нека тази година ти е най-щастливата с най-хубавия подарък през август!
Момичета с тези сайтове как изкушавате, а аз толкова дрехи накупих, че не знам кога ще ги носим, но.. продължавам!
Ура.. утре е 01.04 и съм на ЖК  Grinning Нямам търпение вече да го видя този мъж колко е пораснал и какви ми ги твори в корема, че като усещам какви партита си прави и си представям картинката  Laughing

# 704
  • Мнения: 114
Благодаря ви момичета за отговорите явно се е наместила някак си защото и болката е като почукване от време на време Simple Smile ще си проличи......относно суеверията аз съм на мнение, че каквото има да става ще стане това е......до 3 тия месец бях казала на всички  Mr. Green въпреки , че като се замисля точно тогава ако се обърка нещо ще трябва да обясняваш на всички та от тази гледна точка е по-добре да се премълчи до тогава...относно рязането на косата за мамите които чакат мъже ок ще има се случи нещо на мъжкото достойнството.......в моя случай като е госпожица на какво ще и се отрази newsm78
Zzvercheto аз пък исках момче то госпожица излезе и в началото бях разочарована няма да си кривя душата......с времето се свиква Hug дано всичко с твоя мъж вече е ок

Общи условия

Активация на акаунт