Пролет идва засмяна,радва се всяка АВГУСТовска мама

  • 37 526
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 68
chockolina, да ви е живя и здрава госпожицата Simple Smile Много хубаво момиченце имате Simple Smile

# 721
  • Мнения: 1 423
Chokolina, честито ти рожденничка  bigdance2.Да е здравичка и много да помага за бебето. Една отговорна 10-годишна кака.

ИЗБРАХ СИ КОЛИЧКА. На живо. Не случайно във FB обявиха Бургас за града на Stokke-тата. Вместо на ADIDAS  Grinning. Аз не робувам на марката. Това беше най-лекият, маневрен и  комбиниран вариант, който ми отговаря на размера на автомобила, и на килограмите ми ( ако си върна старата форма). Количката е само с един кош и бебе порт - общо 10 кг! Все още не съм виждала на живо Jane Muum, евентуално ако те ме разконцентрират...

# 722
  • Варна
  • Мнения: 4 929
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=774003.new#new

chokolina, да ти е жива и здрава и скоро отново горда кака!   bouquet

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 796
chockolina Честита рожденничка, прекрасна е! Да расте все така красива, умна и да стане истински човек!
Astined  Бъди здрава, с късмет и много хубави емоции и вълнения за напред:)  bouquet

# 724
  • София
  • Мнения: 169
Чоколина, честит рожден ден на дъщеричката ти! Много е красива, пу пу Heart Eyes Hug

# 725
  • Мнения: 159
Здравейте момичета
Чоколина,да ти е жива и здрава рожденничката,много симпатично момиче,и август месец да стане още веднъж една много горда кака. Hug Hug Hug
Astined-много здраве и късмет Hug Hug Hug
За суеверията-със сина ми по някак си вярвах, не че кой знае какво съм спазвала-но дрешки купихме чак като родих.Купихме само големите покупки по-рано.Сега в началото казахме на много малко хора-по скоро заради това ако стане нещо да не се налага да обясняваме на целия свят.Иначе това смятам да е единственото което ще напрявя откъм суеверие Wink Wink Wink.И име вече избрахме , но само съм го намекнала на свекърва ми.Ще я кръстим най-вероятно на баща ми-Ивайла, моят мъж се съгласи с мен-или по скоро аз го убедих.
Ели изкупила си вече всички магазини май Hug Hug Hug
 На 29,03,на наши приятели се родиха близначета-момченце и момиченце в 32 седмица.Споделям го тайничко да се помолим , бързичко да си ги вземат вкъщи.1500гр-момиченцето и 1900 гр-момченцето-иначе в относително добро здраве.Момиченцето вече диша самичко, храни се добре.Момченцето още не(но неговата пъпна връв е била с възел-не нещо фатално но все пак) Praynig Praynig Praynig

# 726
  • София
  • Мнения: 232
Chokolina, да ти е живо и здраво голямото момиче! Прекрасна млада дама сте си отгледали - да ви радва и мнго да се гордеете с нея!   bouquet

# 727
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 753
Може би, някой трябваше да отбележи в червено, че  ИМА НОВА ТЕМА  
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=774003.new#new

chokolina, да ти е жива и здрава и скоро отново горда кака!   bouquet
Simple Smile Все се каня да питам, как правите така, че да преименувате самия линк?

Общи условия

Активация на акаунт