Дила ханъм ~ Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer~и партньори в сериалите ~ 86

  • 46 578
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 36 781
Кралице много благодаря за превода на фрагмана на Зехтина  Hug

Тарък е много сигурен, че Дениз ако някой ден се влюби, то няма да е в Акън....Може би има предвид себе си...Оженил се е за Оя без любов  Thinking А защо го направи.....Защо нарани Дениз.....Бих искала Дениз да опровергае Тарък. Да се влюби в Акън - истински и безвъзвратно. Само Тарък не повярва, че Дениз не е убила баща му.....С женитбата си с Оя нарани Дениз. Сега ако тя се влюби в брат му, това ще причини страдание на Тарък. Докато Дениз е стояла невинна в затвора, Тарък е бил с Оя.

# 32
  • Мнения: 36 781
Дилаханъм  Hug прекрасни теменужки  Peace

# 33
  • Разград
  • Мнения: 8 243



Zeytin Tepesi 5.Bölüm Tek Parça İzle (720p)

# 34
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 35
  • Мнения: 36 781
Остават по-малко от 20 минути до началото на повторението на Дила ханъм. Ще го гледам, защото на повторенията забелязвам и дребулийките.
Да си пожелаем нещо хубаво да се случи в края на епизода  Praynig

# 36
  • Мнения: 4 381
Привет..айде, доживяхме...часа, дойде... newsm78
Аз ще пропусна озета...само да не пропусна..началото!
hahaha

# 37
  • Мнения: 7 044
       Мили сладуранки, здравейте.......побъркахте ме.   Вие много нещо сте изписали.  После ще чета, че филмчето ни  вероятно е започнало.  Отивам на кино.  Приятно гледане.  Най-после петък дойде.
После ще честитя новата ни темичка.

# 38
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте и в новата тема!  Hug



Ани  Hug прекрасна е отново, заредена с много пролетно настроение!   bouquet



Работете..бързо днес, да дойде..неусетно...вечерта...Хубав ден, в първият ден на Пролетта...слънчеви да сте...и много късмет от мен!

 

Кралице  Hug Ей, ме на наработена  Wink и пред тв-то  Simple Smile

Много ми харесаха нарцисите ти, та ги повторих.  Peace

Ама... не разбрах  Thinking само кога и къде си издебнала моята писана, та и си я накиприла така пролетно.  Laughing

# 39
  • Мнения: 36 781
Сиси  Hug

Гледам повторението. Стана ми още по-мъчно за Дила. Какви болки изтърпява това момиче, само защото обича според Меликето неправилния мъж....Защото обича Ръза и любовта й е споделена....Съдбата дано да се погрижи за всички, които причиниха това страдание на Дила....И най-вече да има справедливост - Божия за всичко, което направи Мелике, за да раздели Дила и Ръза.....

# 40
  • Мнения: 36 781
След 4 минути свършва озета....Кралице да не пропуснеш началото джанъм   Naughty След озета ще има дълги реклами, надявам се да си нахранила мъжО  Praynig



Цвети  Hug

# 41
  • Мнения: 36 781
Изписаха режисьора Аднан Гюлер....Да не би вече да са сменили Нихат Дурак  newsm78 Дали само за този епизод ще сменят режисьора или и за напред... newsm78

# 42
  • Мнения: 4 381
smile3521 newsm53 smile3506 newsm47
...всички са нахранени, напоени...всеки си се занимава с друго, вече..не и с мен и аз с тях, баста...заета съм...със слушалки..нищо не чувам, не трябва да ми говорят са...инструкциите за тях, те са..свикнали....знаят си... hahaha Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Наредена съм..демек, чакам...началото... hahaha Joy Joy Joy Joy

# 43
  • Мнения: 4 381
Изписаха режисьора Аднан Гюлер....Да не би вече да са сменили Нихат Дурак  newsm78 Дали само за този епизод ще сменят режисьора или и за напред... newsm78
До края на сезона..четох някъде...ще правим финала с този...Нихат Дурак, може да е зает с друг проект..знае ли се, с това непредвидено...решение да правят епизоди...до края...може би, вече му е невъзможно да е той..режисьорът на нашият филм.. newsm78

# 44
  • Мнения: 4 381

Цвети, незнаех че е твоята писана...повече щях да я накипря...тогава.. Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт