Интериорен стил по аматьорски - 22

  • 67 678
  • 771
  •   1
Отговори
# 15
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Апартаменти от този тип налагат смяна на инсталации ( вик, ел). Ремонтът ще е много над 25 хиляди.
Махала съм мазилка от тухли, много работа с прекрасен резултат, а и е страхотен акцент. Отгоре се запечатва със специални разтвори ( в Бг прекрасна работа ми свърши разтвор на Ц 200  Mr. Green). Нито се рони, нито цапа.

# 16
  • софия
  • Мнения: 9 590
Да се запиша, после от компютъра ще разгледам апартамента, че ми стана интересно
  bouquet

# 17
  • Мнения: 481
Птица, апартаментът много ми хареса (даже е обзаведен Grinning)! Кварталът също е от любимите ми и като се изкърти и изчисти всичко изобщо няма да ме е гнус, въпреки че и аз съм гнуслива.
Ема, честно казано не виждам смисъл от абсорбатор, само да ти бръмчи на главата.

П.П. Пижамка, благодаря за темата!

# 18
  • софия
  • Мнения: 9 590
Че кво му е на апартамента, освен това, че е за цялостен ремонт. На мен ми хареса, а квартала там според мен си е много добър.

В първото ни панелно жилище така изринахме всичко до панела, още си спомням миризмата  Crazy
От съседа отгоре течеше от тоалетната, там каквото има в една тоалетна Sick, ама някакси си пробиваше път и течеше по стената на хола в коридора. След ремонта си стана чудно жилище.

# 19
  • Мнения: 2 421
Благодаря за темата  bouquet.
http://nicety.livejournal.com/1496969.html
шкафът със свещниците - разкош.
http://nicety.livejournal.com/1496542.html
голямата библиотека, спалнята с тъмносивата стена, таваните и ...... Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 16
О, ние като търсехме нашия, точно това гледах най-много - да не тече от никъде нищо. Сега съм супер доволна от апартамента.

Показания апартамент наистина си е супер.

# 21
  • Мнения: 13 812
Птица, апартаментът много ми хареса (даже е обзаведен Grinning)!

Чакай, че с това "обзаведен" чак се върнах да видя дали не съм сбъркала и пуснала друго жилище Joy

Друго ми стана мъчно, представих си как някой архивен дядо или баба са били оставени там на доизживяване. Защото колко му е да дръпнеш един латекс на баба си.

Ема, за абсорбатора и аз като Стефчо. Не мога да ги търпя, като ми забръмчат.

# 22
  • Мнения: 481
Дааа, и аз докато четох поста на Атлас точно това си представих.
Ми "обзаведен", защото сигурно все ще си харесам някоя от дървениите, а кахлената печка ще я оставя.
Ох сега пак гледах - ми какъв латекс на баба си, срама нямат да продават апартамент в този вид. Ми можеха да поизчистят баните и да хвърлят някой и друг боклук за цената, която искат, безобразници!

Последна редакция: пт, 21 мар 2014, 14:14 от Stef4o

# 23
  • Майничка
  • Мнения: 12 646
Пижамка, благодарности и от мен!  bouquet

Много харесвам апартаментите в тези блокове, една от първите ми квартири като студентка беше в района. Сега наш познат живее в подобен (да не кажа със същото разположение, не помня изложението), наследен от дядо му. Наложи се да направи ремонт, но той се изразяваше основно в смяна на ВИК и ел.инсталация и "пълна промяна" на баня, тоалетна и кухня. Паркетът беше чудесен и само го изцикли и лакира, дограмите бяха читави и ги остави, макар че сменя стъкла и уплътнения, мисля, че и настилките в коридора и кухнята запази.
Той обаче живее в него само с приятелката си, няма деца, а нейните са големи и са отделно. За двама души е идеално просторно и светло жилище.

# 24
  • Мнения: 2 421
птица - много пари за ремонт ще глътне това чудо ooooh!
http://nicety.livejournal.com/1495433.html#cutid1
Прелест в бяло - вижте огледалото /Богиня/ и скрина в детската Heart Eyes

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Хопаляяяя и аз при вас да ви следя Simple Smile Та и ние сме на вълна обзавеждане цялостно Simple Smile Колко е хубавооооо само пари да имаш. Много от сънищата ми са свързани кое как да направя така се вълнувам. Simple Smile Нашият апартамент е 150 м2 в Пазарджик. Готови са банята и тоалетната и таваните в хол и трапезария. Който иска може да надникне Simple Smile https://www.facebook.com/meritaa84/media_set?set=a.1020244748856 … 798251&type=3

# 26
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Знаете ли как се правят тези стенички с оголени тухли, при положение, че като се оголят тухлите, които са на стената няма да изглеждат така. /тухлите са от онези правоъгълните с дупка/
http://style-files.com/2013/10/11/10-beautiful-exposed-brick-walls/

Може някой вече да ти е отговорил, но още не съм прочела всичко от вчера и днес  Blush
Има специални облицовъчни тухли (тънки са, малко по-дебели от теракотените плочки), които се лепят по стената.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 998
съпружка тези тухли се водят гнайс. Има ги декоративни на цели плочи. Ние ще си слагаме в хола но съвсем друг стил

# 28
  • София
  • Мнения: 226
Апартаментът след ремонт естествено ще е пушка. И цената реално е с 20 - 25 надолу. Единствено се съмнявам, че може да е на самото Цариградско - тогава твърдо не.
А това от коптор да го превърнеш в "твое" жилище по-хубаво няма. Ние сме така, само дето не беше толкова зле, но "преди и след" усещането е невероятно, въпреки, че "преди" го забравяш за два дена. А и който иска в центъра, май това е единствения начин - ново строителство много, много няма.
Изобщо много се радвам в старите квартали като виждам как се съживяват все повече апартаменти.

# 29
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
merita, "покъртителни" са снимките с изкъртеното, но няма как да не се мине през това. Харесват ми ненатрапчивите цветове в баня и тоалетна. Продължавайте да творите своя дом, както ви харесва!

dafinov list, тази прелест в бяло ми допадна много! Направи ми впечатление съчетанието бяла кухня - инокс уреди, което е ненатрапчиво, може би съпружка ще прояви интерес. В интерес на истината, като иноксови съм срещала уреди, които са матирани, и такива, които са с метален отблясък, създаващ отражения. В комбинация с бяло със сигурност има разлика в крайния резултат.

Апартаментът в Яроров, за който искат тооолкова пари, ще глътне поне половината на тези, за да бъде ремонтиран. Аз също виждам перспективи в него - отделената с арка всекидневна, разположението на прозорците, две тераси... Ако средствата нямат значение, ДА и ЗА. Иначе усещането ми за това, кой е бил преди в жилището и как се е стигнало до този вид, е сходно с горните коментари.

Покрай тухличките ме навяха спомени от детството, как кухнята на съседната над нас беше с тапети, имитиращи неизмазани тухли. Виждаше ми се страшно красиво! Laughing (Била съм под 10 год. сигурно!) За съвременни каменни облицовки и интериорен камък нищо лошо не мога да кажа. Важното е да се подбере нюанс и размер, кореспондиращ с цялото помещение. Ако се цели изваждането на показ на съществуващия зид, явно и това е възможно.

Общи условия

Активация на акаунт