♥ GB- В очакване на слънцето ♥ Тема 64

  • 22 896
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 30 272
Аааа, не пие. Как се беше насвяткал, когато го изпращаха в Америка след инсценирания бой с Джихан  Mr. Green

# 736
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
хмммм
Керем, не може да бъде лекуван в Истанбул и Севим и Ахмет решават да заведат Керем в Америка. Покрай отвличането Мела и Зейно се сдобряват. Преди отвличането Керем и Зейнеп са прекарали една нощ заедно. В деня в, който Керем и семейството му заминават за Америка Зейнеп разбира, че е бременна и така ще свърши сезона. Следващият ще почне няколко години по-късно. Керем се връща да управлява холдинга. Зейнеп е с Баръш, но има син от Керем, преподава в Сайер Колеж. Керем е сгоден, за друго момиче.

Скок много голям във времето няма да има според мен, около 3-4 месеца може, ама повече ....

# 737
  • София
  • Мнения: 9 365
Керем не пие, ми ще пропие,то пък голям проблем...

Гери - Не съм гледала оригиналната версия но знам,от момичетата,че има 4 години прескачане във времето. А и това е любим похват на сценариста във всичките му сериали до сега има голям скок във времето между сезоните.

# 738
  • Мнения: 2 685

      Днес имаше снимки от сета на 40 еп.в къщата на З . и двамата К. и З . бяха там . Може да са скарани но не и разделени и се срещат  Peace и това е след 3 седмици от сега ли да ги мисля  Joy Joy

  Не правя прогнози , защото не мога да бъда в главата на още 5 човека  Joy Joy

 

# 739
  • Дъблин
  • Мнения: 1 355
Керем не пие, ми ще пропие,то пък голям проблем...

Гери - Не съм гледала оригиналната версия но знам,от момичетата,че има 4 години прескачане във времето. А и това е любим похват на сценариста във всичките му сериали до сега има голям скок във времето между сезоните.

да да то ще има, ама може би няколко месеца. Оххх то сериала вече доста се отклони от оригинала, пък нали четат тези сценаристи ко пишем, да вземат да избягат заедно ЗК в края на сезона. Ей това ще ме изненада Simple Smile

# 740
  • София
  • Мнения: 30 272
 smile3524

# 741
  • Мнения: 33 436
Аааа, не пие. Как се беше насвяткал, когато го изпращаха в Америка след инсценирания бой с Джихан  Mr. Green
Това пък един път стана. Колко пъти го е наранявала Зейнеп и е бил нещастен и пак не е ходил да пие  Naughty

# 742
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
 хайде в другата тема - ще паднем Mr. Green

# 743
  • София
  • Мнения: 9 365
Керем не пие, ми ще пропие,то пък голям проблем...

Гери - Не съм гледала оригиналната версия но знам,от момичетата,че има 4 години прескачане във времето. А и това е любим похват на сценариста във всичките му сериали до сега има голям скок във времето между сезоните.

да да то ще има, ама може би няколко месеца. Оххх то сериала вече доста се отклони от оригинала, пък нали четат тези сценаристи ко пишем, да вземат да избягат заедно ЗК в края на сезона. Ей това ще ме изненада Simple Smile
Аз лично се надявам на по голям скок може би няколко години 4-5. Ще е интересно да се види.

# 744
  • Мнения: 11 820
Къде ее новата тема  newsm78

# 745
# 746
  • Мнения: 11 820
мерси  Hug най добре е на всяка последна страница да се слага новата тема за да е по лесно на такива като мен където не следят изцяло темата и не знаят къде е публикувана новата  Naughty

# 747
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
мерси  Hug най добре е на всяка последна страница да се слага новата тема за да е по лесно на такива като мен където не следят изцяло темата и не знаят къде е публикувана новата  Naughty
Да,добре ще е,те по принцип момичетата често я слагат като наближи края на темата или на предпоследната или на последната страница,но този път са пропуснали  Peace

Общи условия

Активация на акаунт