Домакини 34 / пукна пролетта и се задава веселба

  • 37 480
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 11 688
............ Тя пише много хубаво и малко по малко публикува статии. А и ще видите снимки:
http://travel.tinev.com/
Ауууу, какви къщи има,  прекрасни. "Зима във Флорида". Красота!!.
Отивам да разглеждам.
Ясно, няма да спя тази вечер, само ще си гледкам. Смърф, благодаря, че сподели тази красота с нас.   Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 2 265
Ще лягам да спя.

Как ще накарам и Петьо да заспи newsm78, той спа от 18:00 до 23:30 и сега играе на таблет, а аз


Смърфи, каквото видях - много е красиво, мо ще гледам утре...

Лека нощ, до утре... Утре ще ставам в 7:00 за да будя Миленка, дано после да заспя пак...

# 48
  • София
  • Мнения: 11 688
Смърфи, каква прекрасна жена си ни показала. Аууу, колко е красива и каква усмивка има...децата винаги са красива, това е ясно.
Прекрасни снимки, прекрасно видео, прекрасно е споделила преживяванията си.
Благодаря, че го сподели, казах ли вече... newsm78  Hug
Людмило, какво правиш по нощите още и не си си легнала...това за теб направо си е чудо.  Mr. Green
Не лягам. Категорична съм вече. 2 ч сутринта е!  Mr. Green Нали ви е ясно , че утре на кафе няма да дойда, чаааааак вечерта.

# 49
  • Мнения: 3 832
Момичета, на който му е интересно да прочете блогът на нашите приятели, започнете от първата статия. Те са 5-6 за момента, има да ни разказват още много неща.

Преди малко гледах Емо на Тити какъв е помощник в кухнята и си мисля, че може да го цаните за главен помагач в сладкарничката:)))
Аз мисля, че организационната снеха за сладкарничката вече съм я измислила.  hahaha

Къде е Контеска? Дали дойде пролетта и при тях?  newsm78


# 50
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добро утро.Прекрасен ден се очертава.
Марче, чак се изненадах, че си ударила колата, а то какво било.Ти си добър шофьор , много добър .
Коконче, за захранване ви е рано.Аз захраних след шестия месец.Вода съм давала чиста.Сок след една година.Не го хареса и отскоро ги пие.
Гледам ги майките в Плд ударно ги захранват и от осем месеца на кухня.
Вчера бях на гребната.Толкова много ми липсва в София.Реших, че кардио тренировката ще я правя там, а за силовите в залата.Има я същата зала , в която тренирам в Сф и тук.Обаче в Плд ми е далеч.Дневно ако ходя там щ ми отнема час.Няма смисъл.
Днес е на Сашо празника.Първо ще вземем тортата към 11 и отиваме.И аз чакам с нетърпение, че ще сте видя с майките.Всичките са супер приятни жени.Приятен ден и целувки.

# 51
  • Мнения: 11 622
Добро утро

Креми весел празник   bouquet
Пия кафе, ще излизам на сутрешна разходка и след това ще си чакам гостите. После не ми се мисли за чистенето след 4 деца  hahaha
Усмихнат ден ви желая   bouquet

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Добро утро!  Grinning

Креми, прятно празнуване!  Hug

Яяяя, Калинушка - ранобудница наша.  Hug  Благодаря за кафенцето, много пролетно и съботно поднесено!  Grinning
Чаках да видя коя снощна ще цъфне първа.  Grinning
Приятна ти разходка и гости... и не го мисли чистенето, все е тая, накрая ще си го почистиш, няма мърдане. Mr. Green

Смърф, много ти благодаря за този блог! Hug  Ще очаквам рецептурника и аз... снимай го разбира се, още по-оригинално даже, заради писаното на ръка (предполагам  Thinking).

Люска, като гледах клипчето (благодаря) за Курника, доста по-лесно ми се видя, пак си е пипкаво, ама ми е по-ясно сега. И онази с палачинките и тестото ми хареса... абе знам си аз, че ви бива рускините, спор няма.  Hug А онова с гроздето е трепач направо.  Heart Eyes
Аз обичам грозде и диня със сирене, наумила съм си това лято да пробвам и смокините така.  Grinning

Ние отиваме на кафе при свекитата, че са ни набрали млада коприва, та да си я вземем.
Благодарих на свекито за брането и тя се бъзика сега с мен... нямало много за бране, ама брали, щото вече били получили авансово благодарностите.  Crazy
Тъй, никой да не ми се репчи, щото.... железни ще ставаме... справка при Попай морякУ.
И те така.  Crossing Arms

Хубав уикенд ви желая!  Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 11 688
 smile3507
ТолкоЗ от мен.
Приятен!  Hug

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 6 584
Съвсем ви изтървах! Embarassed

цял ден сме навън,правим вече по две разходки.Криста е като кучетата,все на вратата с якето седи.
Аз на разходките им викам умородка.Искам поседнала,ама кой ме пита.Да не съм раждала на стари години. Laughing

Ма-ко,грижиш ли се за Шефа? Иначе няма да има великденска заплата! Joy

Смърфи,браво на теб!После на спокойствие ще разгледам и блога на приятелката ти.

Много е весело при вас! Hug

Мен е други едни вълнения ме тресат,но малко по-късно ще ги споделя.Затова не сядам толкова често.
Днес ММ отиде на сватба,Криста още спи,уморена от снощното излизане и аз мога да пиша.
Не съм забравила за снимките,но мъжа още се тутка.Ще пробвам поне мои да кача,да не се смеете,ако в албума се появи празно поле.Значи опит-неуспешен.
Ще се върна назад поне малко да ви изчета и да вляза в час.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро и от мен!

Петьо стана в 6 сутринта и понеже заради сополите му спим в хола включи си ТВ и не ме закачаше... В 7 станах да събудя Миленка, ама тя бе станала самичка... Отива на залесяване, водичката забрави... пубер... Аз после оправих Петьо - духахме носа, слагахме капки, пиеше лекарства и малко се помъчих да заспя и стана... Иначе приличах на "европейски китаец, на който всичките му пари са в торбички, а торбичките са му под очички...."

ММ отиде за пиле, гъска, зелка ... Аз сварих нещата за за картофената торта...

Скрит текст:
Картофена торта
Продукти:
4 броя сварени картофи
2 яйца
1 чаена чаша кисело мляко
1 чаена чаша брашно
½ чаена чаша олио
бакпулвер
Приготвяне:
Картофите и морковът се нарязват на кубчета и се сваряват в подсолена вода. След готовност се намачкват на пюре. Разбъркват се яйцата, олиото, киселото мляко, брашното и бакпулверът, докато се получи еднородна смес. Към нея се прибавя пюрето от картофи и морков Разбърква се добре и се изсипва в формата за кекс или в обикновена тава. Пече се на 180 градуса без предварително нагряване около 30 минути. След това се преобръща върху чинията и се украсява каkто пожелаете. Много е вкусно.

Свършиха са ми кремовете, омръзна ми Ланком, нито ми действа вече, и ми омръзна... Вчера намазах с някакво олио на Икаров и сега... много е приятно, но е мазно... Чудя се какво да купя... Виши, Галеник, не стават - получавам алергия от тях... След морето ползвам крем здраве за лице, защото от всичко друго ми се поддува лицето...

Марче, добро утро и на теб. Пийни си кафенцето с кифличка... А после ми кажи ти каква марка кремовете ползваш?

Моренка, то в този курник всичко може да се сложи, което мислиш, че ще ти хареса, идеята, че всеки слой се слага между палачинките. Продуктите са вече готови и всъщност се чака само да се изпече тестото... Аз Мисля, че може и с друго тесто да се прави....
Весело изкарване при вашите Peace

Калинка
, приятна разходка и весело изкарване с деца и други гости Peace

Мони,  Hug

Смърфи, днес на спокойствие ще разгледам  блога на приятелката ти.

Славче, приятни разходки, времето наистина е чудесно. Умородка Joy Joy Joy

Последна редакция: сб, 22 мар 2014, 11:59 от luss

# 56
  • Мнения: 471
Хелоу!
Верно много пишете и много се смях с вас.
Креми,завиждам ти за Плв,как ми липсва само и на мен... Heart Eyes
И тук времето е върховно,излизахме преди обяд семейно,мама си купи обувки,малкото закърпи комплект играчки Маша и мечока.Само баща й не си избра нищо.Сега чакам мама да се обади по скайп и пак да излезем на площадката.
Вчера ходих да ми вадят мъдрец.За втори път ми вадят зъб.Първия бе преди 2 години,пак мъдрец,но му бе изгнил корена и нищо не усетих,нито при ваденето,нито след упойката.А този път беше гадно,и усетих ваденето,и след упойката ме боля доста,Днес ме наболява прилично,щом не съм пила болкоуспокояващо...

После пак,че мама звъни.Целувкиииии

# 57
  • Мнения: 882
Ама наистина нямате изчитане! За една вечер сте изписали роман.

# 58
  • Мнения: 3 832
Добро утро, красавици! Снощи дойде единия румънец на гости-вечеря и бъра-бъра стана 1,30 посред нощ. Сега станахме, ама и на двамата лекичко ни се спи. Ще си проведем стандартните съботни скайп разговори и после ще видим. Яде ми се постен гювеч, сигурно ще отида до магазина за зеленчуци.

# 59
  • София
  • Мнения: 9 848
Само да се запиша. После ще ви разкажа за Цари Мали  град. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт