Орифлейм - тема за клиенти и консултанти - 10

  • 46 052
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 045
Старата тема

Каталог 5

Последна редакция: чт, 03 апр 2014, 11:29 от bubanka

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз да попитам като недоразбрала - за кои матиращи сенки става въпрос  Blush

# 2
  • Мнения: 678
Благодаря за новата тема   bouquet и да кажа че с поръчката ми пристигна малка мостра на червило the one новата колекция и ми се струва доста по-блестящо от другите червила на power shine

# 3
  • Мнения: 2 846
Благодаря,дами за новата тема  bouquet.От К05 си харесах комплекта с орхидея,3 за12.90 от серията SILK.Споделете мнение за тези продукти,за мен са нови. Wink

# 4
  • Мнения: 108
Благодаря за новата тема   bouquet и да кажа че с поръчката ми пристигна малка мостра на червило the one новата колекция и ми се струва доста по-блестящо от другите червила на power shine
И аз получих мостра, но по моите стандарти е абсурдно блестящо и не бих си го взела.  Confused

Последна редакция: нд, 23 мар 2014, 18:53 от Aoi ♦

# 5
  • Мнения: 678
Благодаря за новата тема   bouquet и да кажа че с поръчката ми пристигна малка мостра на червило the one новата колекция и ми се струва доста по-блестящо от другите червила на power shine
И аз получих мостра, но по моите стандарти е абсурдно блестящо и не бих си го взела.  Confused
Не съм много съгласна,абсурдно блестящо е ако устните в плътен слой са покрити само с брокат,едър или ситен няма значение. Тука ефекта е съвсем друг устните изглеждат влажни и гладки,но не и натруфени. Но въпрос на вкус.

# 6
  • Мнения: 79
Момичета, кажете си впечатлението за пудрата Studio Artist. Гледам сега е намалена и съм в чуденка дали да си я взема. Ще съм благодарна на всеки ваш коментар  Hug

# 7
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Благодаря за новата тема!
И аз имах мостричка на новото червило и не ми се стори по-блестящо от Power Shine.
Пудрата Studio Artist не е лоша, ползвах я в началото, като я пуснаха, но матиращата компактна ми харесва повече  Peace

# 8
  • Мнения: 79
Благодаря за новата тема!
И аз имах мостричка на новото червило и не ми се стори по-блестящо от Power Shine.
Пудрата Studio Artist не е лоша, ползвах я в началото, като я пуснаха, но матиращата компактна ми харесва повече  Peace
Благодаря за отговора   bouquet

# 9
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 771
Здравейте. Какво ви е мнението за пудрата на Джордани, която е намалена в мини-каталога ?

# 10
  • Мнения: 2 045
Аз да ви споделя:
Първо за четката за маска за лице - страхотна е, просто използването на маска се превърна в още по-голямо удоволствие за мен с тази четка. Много е мека и разнасянето на маската става супер лесно и прецизно.
И второ, тотално съм разочарована от четката за червило/коректор - едната страна се отлепи още при отварянето, освен това не върши кой знае каква работа.
От четката за руж също съм доволна.

# 11
  • Мнения: 149
Аз много се разочаровах, че имам няколко поръчки на аксесоари "Дантелено цвете" за абитуриенти и ги няма и няма. Само за колието пише, че не е наличен за поръчка. Вчера получих пратка и не са пристигнали като чакаща поръчка.  Sad

# 12
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 771
Наистина пак има много липсващи неща Sad От ноември съм консултант и не е минала поръчка без нещо да липсва. Преди поръчвах продукти на Ейвън от една приятелка и за около 5г. редовно поръчване 3-4 пъти нещо да ми е липсвало. Но сега не знам как е, нали си поръчвам от Ори  Mr. Green

# 13
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Аз да ви споделя:
Първо за четката за маска за лице - страхотна е, просто използването на маска се превърна в още по-голямо удоволствие за мен с тази четка. Много е мека и разнасянето на маската става супер лесно и прецизно.
Не оставя ли  косъмчета самата четка?

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 730
Аз да ви споделя:
Първо за четката за маска за лице - страхотна е, просто използването на маска се превърна в още по-голямо удоволствие за мен с тази четка. Много е мека и разнасянето на маската става супер лесно и прецизно.
Не оставя ли  косъмчета самата четка?


Какви косъмчета да оставя? Ако имаш предвид дали се скубе - не, тя е от синтетичен здрав косъм и е много добра наистина. Супер лесно става нанасянето на маската с нея и е ужасно удобна.

Общи условия

Активация на акаунт