Звездни компромати- 204 част

  • 69 247
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 10 620
Кой се връзва да снима постояно Венета newsm78

# 706
  • Мнения: 1 216
Koe e това място? Този водоем изглежда много... страшно

# 707
  • Мнения: X
Koe e това място? Този водоем изглежда много... страшно
Лозен

# 708
  • Мнения: 8 549
Ромина изглежда фантастично! Боже, какви са тези бременни, които не качват грам, не подпухват... машаллах!
фантастично изглежда, ама то си е и до бременност, аз качих само 6кг, но през цялата бременност , не съм имала желание да ям много.Ядяха ми се салати и супи.Но около мен напоследък все такива финни бременни има.Някой сеограничават умишлено..........

# 709
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Гледах, гледах, ама не видях - Блатечки сериозно ли живее с онази на Дичо (забравих ѝ името Blush)?
Що-годе го харесвах и си бях изградила културно мнение за него, с'а ше треа го промениме... doh
Жена му (бивша, настояща - каквато е) е изключително дипломатична и ерудирана жена. Peace

# 710
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Koe e това място? Този водоем изглежда много... страшно
Мен ме изплашиха повече очилцата на Венетка, отколкото водоема...Прилича на нещо, което всеки момент ще кацне върху теб и ще ти засмуче кръвчицата #Shocked

# 711
  • София
  • Мнения: 23 123
Е как, тези очила са й скъпоценност, тя много си ги тачи и се перчи с тях. Друг е въпросът, че наистина й стоят комично.

# 712
  • някъде там
  • Мнения: 1 470
със същото палтенце, което подобаващо е опушено предния ден на барбекюто .... мдам

# 713
  • Мнения: X
със същото палтенце, което подобаващо е опушено предния ден на барбекюто .... мдам
и мен това ми мина през акъла, представям си как миришат тези космяци на пушек  tooth

# 714
  • Мнения: 14 503
Ужасни сте Joy

# 715
  • София
  • Мнения: 1 139
Koe e това място? Този водоем изглежда много... страшно
Мен ме изплашиха повече очилцата на Венетка, отколкото водоема...Прилича на нещо, което всеки момент ще кацне върху теб и ще ти засмуче кръвчицата #Shocked

Ха ха Венета е уникум,а очилата верно  като стършел братче  Joy Joy Joy

# 716
  • Мнения: X
Е как, тези очила са й скъпоценност, тя много си ги тачи и се перчи с тях. Друг е въпросът, че наистина й стоят комично.
PeaceКомично е мнооого деликатно казано  Hug.


Ха ха Венета е уникум,а очилата верно  като стършел братче
Точно,да,заприлича ми точно на този емотикон  #Shocked,не че искам да обидя емотикончето,де hahaha Joy.

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 1 027
и още малко снимки на Камерън, Лесли  и Кейт в Амстердам на премиерата на новия им филм 1 2 3 4 5 6 7
Камерън изглежда зашеметяващо, направо не можах да отделя очи от нея  smile3521, то не са усмивка, харизма, крака  bowuu  на 42 направо изглежда страхотно

# 718
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 401
Добро утро Simple Smile
А, на мен Камеран Диас не ми харесва, хич Crossing Arms
Никакъв блясък няма в тази жена.

# 719
  • Мнения: 9 700
10000% съм сигурна, че Венета Райкова пуска тези снимки само и само да се види в "Звездни компромати".  Mr. Green
Затова дружно да кажем "Наздраве, Венета!"   Drunk eat Drunk Drunk eat

Общи условия

Активация на акаунт