Звездни компромати- 204 част

  • 69 249
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7 718
Много сладко детенце е Никол. Heart Eyes

# 691
# 692
  • София
  • Мнения: 1 079

Носят се слухове, че Адриана Лима щяла да се развежда с Марко Ярич, заради Лени Кравиц.
И аз го четох вчера, изобщо не знаех, че преди са имали връзка. Чудесна двойка са, Лени ми е любимец, но е кофти, че се разваля семейство. Crossing Arms

# 693
# 694
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Скрит текст:


# 695
# 696
  • Мнения: 4 200
Ромина изглежда фантастично! Боже, какви са тези бременни, които не качват грам, не подпухват... машаллах!

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 26 567
двете са сладки...но Дарко никак не ми допада...прическа,брада ooooh!

# 698
  • Мнения: 5 435
Ромина изглежда фантастично! Боже, какви са тези бременни, които не качват грам, не подпухват... машаллах!

И аз това си помислих докато гледах снимките! Както се казва Дай боже всекиму! Много е хубава Ромина!

# 699
  • Мнения: 368
Ромина има много сериозно отношение към храненето си, био-еко или там както се наричат, тя учи и биология и химия.

# 700
  • Мнения: 1 110
Ваканцията продължава Simple Smile
Ким Кардашиян

Скрит текст:



# 701
  • София
  • Мнения: 23 123
Много са хубави снимките на Ромина и семейство. Само тя ми изглежда различно на последната снимка, но може просто кадърът да е кофти.

# 702
  • Мнения: 2 453
И аз се зачудих, тя ли е на последната снимка. Иначе в лице не я харесвам, твърде обикновена и незапомняща се ми е, ако не пише кой е на снимката сигурно изобщо няма и да се сетя коя е. В тяло е екстра.

# 703
  • Мнения: 3 331
И аз въобще не я харесвам в лице.
Teйлър Суифт
Кендал Дженър, Кайли Дженър, пак Кайли Големи ексхибиционисти са сем. Кардашиян! Само Ким ми харесва в лице.
Ева Лонгория в Будапеща
Лесли Ман, Камерън Диаз и Кейт Ъптън
Бар Рафаели с маска на лицето
Миранда

Спирам да гледам снимки на Алисия!!! Ако видя още един път нацупените й джуки, ще се гръмна!

# 704
  • Мнения: X
"Наздраве от обядчето ни сред природата днес!"  Mr. Green
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10 … _1751644852_n.jpg

Общи условия

Активация на акаунт