Всичко за всички марки гел лакове - 4

  • 124 414
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 636
Скрит текст:

Първият ми опит  Laughing Лака е №12 на ГР.

# 16
  • Мнения: 32
Момичета, ето снимки на Bluesky Neon 14:


На последната най-много се доближава до реалния цвят, другите са със светкавица и на слънце.

Последна редакция: вт, 25 мар 2014, 18:06 от torri_90

# 17
  • Мнения: 202
Много са сладки. С колко пласта го направи?

# 18
  • Мнения: 32
С два. Много по покривен е от другите два неона, които имам -12 и 8.
Отдолу за основа си сложих бял гел, защото явно гел лакът не е за мен и много бързо ми се лющи.

# 19
  • Мнения: 217
Момичета, ето снимки на Bluesky Neon 14:


На последната най-много се доближава до реалния цвят, другите са със светкавица и на слънце.
Прекрасен е

# 20
  • Мнения: 2 622
С два. Много по покривен е от другите два неона, които имам -12 и 8.
Отдолу за основа си сложих бял гел, защото явно гел лакът не е за мен и много бързо ми се лющи.

Цялата процедура на гел лака ли спази след белия гел? Имам предвид база, цвят, топ?

# 21
  • Мнения: 32
Сложих база-гел-цвят-топ. Базата и гелът са китайски, като тази база я слагам и на китайските гел лакове, които имам. А белия гел го сложих тънко на един слой, не както се нанася по принцип.

Последна редакция: ср, 26 мар 2014, 08:54 от torri_90

# 22
  • Мнения: 2 622
Благодаря! Аз съм с гел в момента и искам да сложа гел лак отгоре, но ме притеснява, че ще прецакам после гела. И без това този гел ми е 4-ти опит и най-накрая се задържа върху нокътя, та се чудех за гел лака.

# 23
  • Мнения: 0
Здравейте, исках да разбера (а тази тема ми се стори най - подходяща за въпроса) може ли най - обикновен лак да се пече  на ув или лед лампа или трябва да е специален за печене. Писнало ми е да чакам да изсъхне, но не знам дали ако си взема лампа или т.нар печка, дали няма да се наложи да си изхвърля всички лакове и да трябва да взимам ши, опи и т.н. А и имам доста здрави нокти и нямам нужда от гелове, ще се радвам ако някой ми каже, че на обикновения лак няма да му стане нищо в лед лампа, освен да изсъхне за секунди.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 78
Здравейте, исках да разбера (а тази тема ми се стори най - подходяща за въпроса) може ли най - обикновен лак да се пече  на ув или лед лампа или трябва да е специален за печене. Писнало ми е да чакам да изсъхне, но не знам дали ако си взема лампа или т.нар печка, дали няма да се наложи да си изхвърля всички лакове и да трябва да взимам ши, опи и т.н. А и имам доста здрави нокти и нямам нужда от гелове, ще се радвам ако някой ми каже, че на обикновения лак няма да му стане нищо в лед лампа, освен да изсъхне за секунди.

Веднъж или два пъти съм пекла обикновен лак, след 2 минути е изсъхнал ( пекох го 2 минути, защото таймера ми е толкова ). Лампата ми е УВ 36W  Peace

# 25
  • Мнения: 2 622
На мен също са ми пекли обикновения лак в лампа 36 вата, нищо му няма на лака и наистина изсъхва по-бързо.

# 26
  • София
  • Мнения: 38
Зависи много от самия лак... Може да си вземеш UV   топ лак и него става винаги. Аз позвам Seche Vite UV top coat Simple Smile

# 27
  • Мнения: 202
Пробвах да изпека обикновен лак на УВ, но при мен поне, не става. Изсъхва си, колкото си му трябва по принцип. Даже се образуваха едни релефни точици, все едно отдолу има въздух и набъбганаха. Обикновен лак не може да се пече на УВ лампа, защото на него му трябва да изсъхне, а не да се изпече. Евентуално може да пробваш с някакви фурнички за бързо съхнене на лак, при тях има вентилатор, който помага за изсъхването, но не е пак на 100% сигурно, че като приключиш, ще е изцяло изсъхнал, както примерно при гел лака. Има едни бързо съхнещи лакове в ДМ на мис споти. май бяха. Те съхнат наистина бързо. Докато си лакираш едната ръка, другата е готова, но много бързо се белят. Аз имам един такъв и го ползвам, както му казвам - за спешни случаи Laughing Когато ще излизам, но нямам време да чакам да изсъхне и се нацапвам на бързо, но до утре е обелен по връхчетата. Може да пробваш отгоре да сложил топ гел лак, за да го запазиш за по-дълго време, но в никакъв случай няма да издържи, колкото си издържа гел лака - до 2 седмици.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 951
Здравейте дами!От много време ви чета темичката.И сега реших да  се включа.Ако ме приемете разбира се.
Лакирам се от много години.Харесвам ръцете си когато с а с маникюр.Обожавам го!

Ваничкакостова,по магазините има едни новички  на пръв поглед са обикновени лакове,които са с гел в тях.Мисля ,че точно те могат да се печат в печката.Надявам се да  е така.

Аз в  момента съм с гел за пети път.Издържа ми около две седмици,чак се чудя,че отлагах толкова дълго време.
Може да ви покажа и ръчичките си ,но след мъничко.На около десетина дни са.
Снимките ми не са с най-доброто качество от тел.са,за което се извинявам,предварително.


com/14y62s3.jpg[/IMG]



Добавям лака е този:Gelosophy #042
Ето го











Поздрави!

Последна редакция: ср, 26 мар 2014, 18:14 от Мама на трима.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 35
Момичета, страхотни лакове сте показали. Мама на трима, ако искаш може да напишеш и номера и марката на гел-лака, така ако някой си го хареса да може да си го купи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт