Всичко за всички марки гел лакове - 4

  • 124 278
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 639
Аз наблюдавам точно обратното,с Шелак ноктите са по-плътни!С други гел лакове са по-тънки...

# 721
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
И моите нокти са тънки, 3 години носих гел, после открих гел-лаковете и вече не искам и да си помислям за гел. Честно казано не препоръчвам и на клиентки с хубави нокти да слагат ноктопластика, по-скоро на проблеми нокти (проблемни форми, дължини, разни изменения...) е подходящо да се прави. Но все пак е въпрос на личен избор Simple Smile

Lion_Dess, зависи и от цвета, и от нанасянето Simple Smile Но като цяло Шилак е по-близо до обикновения лак като усещане върху нокътя. С някои цветове (по-светлите) ми се е получавал един (д)ефект - като че ли цвета изплува над един пласт гел, но не е масово за марката.

# 722
  • София
  • Мнения: 23 072
solley, моите нокти от продължително слагане на лак започват да се цепят и е много гадно. Затова се реших на гел.  Peace

# 723
  • Мнения: 639
И моите нокти са тънки, 3 години носих гел, после открих гел-лаковете и вече не искам и да си помислям за гел. Честно казано не препоръчвам и на клиентки с хубави нокти да слагат ноктопластика, по-скоро на проблеми нокти (проблемни форми, дължини, разни изменения...) е подходящо да се прави. Но все пак е въпрос на личен избор Simple Smile

Lion_Dess, зависи и от цвета, и от нанасянето Simple Smile Но като цяло Шилак е по-близо до обикновения лак като усещане върху нокътя.
Не знам може и от цвета да е,но със сигурност не е от нанасянето,защото винаги мн тънко  слагам и се чудя как на мн хора изглеждат мн дебели с два пласта,на мен винаги ми стоят тънки(не говоря за моите нокти)...Цветът,който имам прави ноктите да изглеждат по плътни и твърди от другите ми гел лакове,но не изглеждат дебели в никакъв случай Simple Smile

# 724
  • Мнения: 6 892
Момичета, ако някой иска може да пусне нова тема. В случай, че няма желаещи мога да ви направя такава, но от известно време не следя тази тема и нищо не бих могла да добавя в първия пост.

# 725
  • София
  • Мнения: 755
Някой ако има оригинални  идеи и начини за декорация ще бъде интересно  Grinning

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 128
Някой ако има оригинални  идеи и начини за декорация ще бъде интересно  Grinning
Аз сега съм на вълна ваденки за цял нокът






Последна редакция: ср, 13 авг 2014, 11:41 от emi.v

# 727
  • Мнения: 8 519
Моята маникюристка ме агитира да си правя гел лак.Чудя се дали си струва ,за това се записвам в темата.Аз всяка седмица съм на маникюр-пилене и лакиране.Тя твърди ,че с гел лака поне 2 седмици ще забравя за маникюр.Искам да е с някакви рисунки,дайте идея,съвет как да си го направя?Може ли да се рисува.Аз може да съм малко старомодна с тези въпроси ,но не съм се интересувала до сега.

# 728
  • София
  • Мнения: 23 072
 MG18, аз ходя постоянно на гел лак или шилак. Много съм доволна, никога не съм имала толкова хубав маникюр, направо се пристрастих! Рисунките все пак зависят от маникюристката ти и от възможностите й. Аз на моята й разпечатвам идеи от нета, показвам й ги и я питам какво може да направи. За съжаление моята не е майсторка в художествената част, но криво-ляво се справя.  Mr. Green
Онзи ден исках да постна последния ми маникюр, но "прикачи" нещо се беше бъгнал. Ще пробвам пак сега.
Малката ръчичка е на дъщеря ми:
http://prikachi.com/images/844/7531844a.jpg

# 729
  • Мнения: 8 519
Тонка,а колко време издържа този гел,поне две седмици.......
И моята е зле с рисунките ,та ще видим каква декорация да си избера....Колко ви струва този гел лак,моята маникюристка  ми каза 15 лв

# 730
  • София
  • Мнения: 23 072
MG18, аз и по 3 седмици съм ходила с гел лака, но в общи линии пределът е към 2 за мен, защото много бързо ми растат ноктите и става грозно. Моя приятелка, за да намаже повече време с едно лакиране, си слага безцветен гел и отгоре рисунки и печати. Така не си личи, когато започнат да й растат ноктите.  Wink Нека кажат и другите момичета относно издръжливостта, аз не съм критерий, защото не мия съдове, не пипам никакви домакински препарати и т.н.  Blush

15 лв според мен даже е евтино като цена, така че се възползвай и виж дали ще останеш доволна. Аз преди давах по 20 лв, а сега, на новото място - 27 лв, като в цената влиза и свалянето на гела.

# 731
  • Мнения: 8 519
И аз не мия съдове , с ръкавици чистя ,но и на мен много бързо ми израстват  ноктите ,само това ми е притеснението как ще изглежда,но ще трябва да пробвам.

# 732
  • Мнения: 52
Момичета имам един въпрос, който е извън темата, за което се извинявам. Какъв дезинфектант ползвате за инструментите и пилите?

# 733
  • София
  • Мнения: 755
Еми, тази ваденка за цял нокът колко време издържа и как точно я слагаш ?

# 734

Общи условия

Активация на акаунт