Всичко за всички марки гел лакове - 4

  • 124 366
  • 734
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 202
Ваничкакостова,по магазините има едни новички  на пръв поглед са обикновени лакове,които са с гел в тях.Мисля ,че точно те могат да се печат в печката.Надявам се да  е така.

Някоя конкретна марка можеш ли да кажеш? Защото то лака или е гел, или е обикновен. За нещо средно между тях, поне аз, не съм чувала. Има едни на есенс, продават ги в ДМ. Те са обикновени лакове, но са пуснали основа и топ. Печеш само основата и топа в една тяхна фурничка, която е за един пръст Laughing (за други фурнички незнам дали става), след базата слагаш цвета, който го чакаш да изсъхне (поне в рекламата така го дават) и отгоре топа и пак печеш и това го дават да издържа около 10 дни.

П.П. Хаха Ваничка - много сладко Laughing Laughing

Lillya Предполагам, че номера на гел лака е 42.

Обаче тази марка не съм я чувала. Може ли малко повече инфо - произход, цена, къде може да се намери и т.н.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 951
http://goldenshop.bg/index.php?route=product/product&product_id=101

Тези имам впредвид.Поне те бяха първите ,които ползвах с гел,и издържат мъничко повече.


Лак за нокти Golden Rose Rich Color

golden rose rich colorПървият лак за нокти от Golden Rose с гел технология и по-голяма четка Maxi Brush за по-лесно нанасяне. Новият висококачествен лак за нокти на Golden Rose създава наситен и дълготраен цвят само с едно нанасяне! Супер блестящ и дълготраен, благодарение на иновативната гел формула. Специалната четка Maxi Brush, създадена във Франция специално за Golden Rose, обхваща цялата нокътна плочка и прави нанасянето изключително лесно.

Текстурата на лака Rich Color е създадена в Италия и съдържа висока концентрация на цветни пигменти и светлоотразителни микросфери, които в комбинация създават характерния за лака неповторимо дълбок и изразителен цвят, съчетан с огледален блясък.

Топ лак с гел ефект Golden Rose Gel Look

golden rose rich colorДосега имаше топ лак... вече има Gel Look. С изключителния Gel Look на Golden Rose ще придадете на маникюра си разкошен огледален блясък с трайност до 10 дни.

Запечатва цвета и го прави устойчив на външни агресори. Специалната Maxi Brush прави нанасянето му изключително лесно и удобно.

Топ лак с гел ефект за маникюр като след посещение в салон!

Придава изключителен блясък и запазва маникюра от избледняване на цвета и механично увреждане. Нанася се 2 минути след лака за нокти.


Топ лак за бързо изсъхване Golden Rose Quick Dry

golden rose rich colorЗабравете за бавното изсъхване на лака и липсата на блясък. Quick Dry е вече тук, за да промени представите ви за топ лак.

Съкращава времето за изсъхване на лака и предпазва маникюра от механично увреждане. Специалната Maxi Brush прави нанасянето му изключително лесно и удобно.

Quick Dry е продукт, който действа на няколко нива : осигурява по-бързото изсъхване на лака, предпазва от избледняване на цвета и механично увреждане. Съдържа UV филтър, който осигурява допълнителна защита. Нанася

Ето и линк към цялата статия.Не правя реклама.

http://krasota.rozali.com/kozmetika/p18854.html

Последна редакция: ср, 26 мар 2014, 19:41 от Мама на трима.

# 32
  • Мнения: 87
Мама на трима. наистина тези гел лакове на ГР издържат малко повече от останалите т.н. обикновени лакове.
Аз лично не бих си играла да ги пека по лампи и прочие, може би от лекото загряване биха изсъхнали ноктите по-бързичко, но занимавката не ми се струва удачна. Цената им е около 5 лв. , за още 10 лв. отгоре ще си купиш гел-лак и ще си много по-доволна.

Не знам някой около мен да е инвестирал в лампа и гел лакове и да е бил разочарован-напротив. Повече не искат и да чуят за обикновен лак, аз включително  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 202
Този лак на Голдън Роуз си е от обикновените, може да издържа повече, но чак 10 дни - не ми се вярва. Имам такъв и ще пробвам с него като отдолу сложа гел база и отгоре топ гел лак. Също така ще пробвам и с лаковете на Есенс, може би пък да имат нещо малко по-специално от другите лакове Laughing А между другото ГР си пуснаха и техни гел лакове, но отзивите за тях са противоречиви, на някой им допада, на други не, някой цветове не са покривни и от три слоя, та още се чудя дали си заслужава да ги пробвам, не че са много скъпи, ама пък за какво, ако не си заслужават.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 951
Писах ,писах а сесията ми била изтекла и ,хайде наново.

Ваничка ,не сме се разбрали.Аз започнах  с тези лакове ,като за проба.Издържат ми около 5 дена
някъде,ако не ми  омръзне и по рано.Един единствен път ги пекох,тези на ГР ,и изсъхнаха много бързо.

В момента съм с тези от 15 лева.
Perfect Imperfection     ,  наистина са много добри.Дано да  се задържат и като качество.Не бих ги заменила с обикновените лакове.Единствено ме притеснява финансовата страна,малко ми идват скъпички.
Ще прави ли някой поръчка от някой сайт?

Дано недоразумението да изчезне.
А според дъщеря ми ,в момента се продават за 3 лева,но не  е много сигурна.Били на промоция в Лили?

Последна редакция: ср, 26 мар 2014, 21:16 от Мама на трима.

# 35
  • Мнения: 87
Имам 2 Гел лака на ГР - и дватат са супер, покривни много, падат много лесно, супер доволна съм от тях, за 1 лв. и са ни под носа ...

# 36
  • Мнения: 202
Имам 2 Гел лака на ГР - и дватат са супер, покривни много, падат много лесно, супер доволна съм от тях, за 1 лв. и са ни под носа ...

1 лв??? Нещо си се объркала или...? Защото гел лак на такава цена няма как да намериш. Дори и най-евтиния, смотан, китайски лак не струва толкова. Това просто НЕ е гел лак, не ги бъркайте Wink

# 37
  • Мнения: 2
Здравейте момичета, цял ден се ровя из форума и сякаш никой не спомена гел лаковете на OPI за мнение... така като гледам повечето използвате Gelish, Bluesky, Golden Rose, Red Carpet и CND.
Аз лично работя със CND, но напоследък забелязвам, че излиза малко нерентабилно, понеже топа и базата ми свършват доста бързичко и се налага да купувам често. Моя приятелка ми каза, че има същия проблем. Иначе съм адски доволна от тях! И сега събирам мнения и съм се насочила към OPI, но сякаш не видях никъде мнение за тях, което да ми е по полезно в избора ми.
Интересува ме за свалянето на всички тези марки, които споменавате, лесно ли е отстраняването им?

А за марката SNB мога да кажа само, че да издръжливи са като качество са много добри, НО свалянето им е ужасно трудно с тяхната течност,а дори с чист ацетон... Така че аз лично не ги препоръчвам, ДА евтини са, но не си заслужава ако губиш време за свалянето или пък си нараняваш нокътната плочка с тях, понеже съм виждала такива случаи.

Ето една снимка и от мен....

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 01:31 от plamita_

# 38
  • Мнения: 60
plamita_ Имам 5-6 цвята на OPI, Много лесно се нанасят , особено последните 2, които съм ползвала Peace, Love and OPI и Next Stop... The Bikini Zone, се нанасят направо сами  Laughing, а аз не бих могла да се похваля с особена сръчност в лакирането, въпреки добрата си колекция от гел лакове.

Цветовете издържат колкото Gelish, IBD, EzFlow, но по разни форуми съм чела, че някои от цветовете се отдръпват при печене и може да се наложи леко запичане веднага след нанасяне, за да избегнеш този проблем.

Нормалния топ и основа на OPI GelColor не съм ползвала,  имам матиращия. Ползвала съм матиращия топ с база на Gelish и цвят на OPI, нямах проблем нито с трайността, нито със свалянето. Разтърси се по разни чуждестранни форуми, ще намериш доста swatch-ове и коментари за марката.

А аз чакам да ми пристигнат OPI Gargantuan Green Grapes (този от миналата година се молих да го пуснат като гел лак, в резултат на което имам няколко други гел лакски ментички  Mr. Green) и Sunglasses.

# 39
  • София
  • Мнения: 38
Аз имам Golden Rose и Bluesky. Пробвала съм и комбинации между тях - цвят на bluesky с основа и топ на GR, цвят на GR с основа и топ на Bluesky, основа на GR с цвят и топ на bluesky.

Цветовете на GR се нанасят по-трудно и действително се отдръпват леко при печене. имам 14 и 15 като цветове, патладжанът е доста по-покривен.
Цветовете на Bluesky се нанасят много по-лесно и са по-издръжливи (поне на моите нокти) Simple Smile

Определено основата на GR се сваля по-лесно от тази на Bluesky, направо се отлюспва след 10 мин киснене.

За OPI съм чела доста по чуждестранни форуми и много ги хвалят, но са ми скъпи за домашна употреба... имат прекрасни цветове и честно казано, въпреки че се правя сама, бих отишла да ми сложат гел лак OPI в салон  Rolling Eyes

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 15:32 от Ита

# 40
  • Мнения: 60
Ита намерила съм си продавач в ebay от който лакът е по 16.98 долара с безплатна доставка, е няма всички цветове, но за някои определено с удоволствие давам 10 лв над цената на IBD, Bluesky и Еz.

# 41
  • Мнения: 2
Благодаря ви много за отговорите... И аз съм чувала само добри отзиви, но реших да ви питам и вас, все пак сте с опит в доста от марките. Ще взема OPI и ще дам после мнение от първа ръка. Поръчах си преди малко на дистрибуторката им база и топ, комплект са и с пилички. Другия месец мисля и от новите им цветове да си взема.
За гелиш как е свалянето, че аз от клиенти чувам много лоши отзиви?

# 42
  • Мнения: 15
Ита намерила съм си продавач в ebay от който лакът е по 16.98 долара с безплатна доставка, е няма всички цветове, но за някои определено с удоволствие давам 10 лв над цената на IBD, Bluesky и Еz.

Kuki_kuki ще споделиш ли кой е продавача (може и на лично), тази цена ми се вижда супер, аз също бих си взела  ОПИ, нищо че е за домашна употреба. Все пак тук са по 60-70 лева  ooooh!

# 43
  • Мнения: 5
Някой би ли ми показал как изглеждат цветните лакове на EzFlow. На тези, на които попадам аз пише EzFolow, а на базата и топ лака EzFlow.

# 44
  • Мнения: 60
aslk така изглеждат

Общи условия

Активация на акаунт