Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино # Çapulcu kulübü # 130

  • 41 803
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 547

А ето диванчето-ВнЛ, отдето и да го погледнеш Peace




хихиих...ники , подругите са нарекли тая култова сцена с диванчето 'И смех и грех'

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

а на тая


са написали следното ;

'тя лежи с такова виновно изражение 'моля те, извини, толкова се старах', а той така замислено я гледа и трескаво се опитва да си спомни как се казва тя '

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: пн, 24 мар 2014, 18:09 от lor

# 46
  • Мнения: 233
В интерес на истината, те играят, каквото е написала сценаристката, в компанията на писателката, ако не са едно цяло де, не ме интересува особено.Казала кекс, диван, камина, концерт, бял кон, фронт и т.н., режисьорът дал своето и ето ти- продукта.
Виж с онова "още нещо", работата е по-така, едни го виждат, други не, в което аз не виждам проблем.
Проблемът  за мен е, когато нещо го няма на екрана, да се търси обяснение и обосновка  от  книгата, по която е правена дадената екранна продукция.За това не обичам филмирани книги.
Основното все пак е забавлението, а ние това го умеем и без "още нещо" и с "още нещо".

Лор, Hug, при подругите, като ги чета(общо взето гледам много онлайн на руски и прехвърлям коментарите), ме изумява тяхната толерантност, чувство за хумор, колко са  широко скроени и забавни.Та не предполагам, че написаното по-горе е довело до бодене на очи, щото това видяла и почувствала подругата. hahaha


# 47
  • Мнения: 485
Никитаааа... Heart Eyes най-щастливата майка да си с твоятата принцеса Само радост да Ви носи милата девойка

Сега като ви изчетох, малко се успокоих, че Чепик бей издевателства над мен вече 2-ри сезон  Mr. Green Ние сме с едни гърди напред  Grinning
малко късно - еп. 34, ноооооо (малко с моя помощ  hahaha, но иначе е така ... и това беше  Flutter ...после главната героиня мина на ...  Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 204
Ники, честито на 20 годишната принцеса, здраве и само радости  newsm59

Ох, да си кажа за сцената пред камината, това с облягането върху девойката тотално ме изкара от епохата отпреди 100 години Rolling Eyes Или иначе казано, уби моя опит да погледна на сцената като на романична  GrinningЗатварям си очите, че отначало Курт беше с един пръстен, после без пръстен и после с друг вид пръстен, бързали са хората hahaha
За режисура/снимане/монтаж/цветни корекции - приемам, че може би и с начина на снимане са искали да изобразят епоха, да изглежда по-класическо, обаче все пак нещо да се виждаше при нощните снимки.  Peace Иначе ще следя историята.

# 49
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Я пуснете линк към рускините, малко да се посмея  Laughing без да се притеснявам, че орлов поглед следи от балкона и пустосва простотията ни  Mr. Green

Много лоши патки сте, много. Ми, като не разбирате нещата, трайте си.  Wink

# 50
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864




# 51
  • Мнения: 233
Лакун, смей се на воля.Тия са най-отворените

http://www.ashkimsin.ru/chayxana/topic23704s2250.html?start=2250.

 И виж само от колко краища на бившия СССР са, по никовете  и какъв купон въртят.

Благодарско пак за пожеланията, знам,че са от сърце и ще стигнат по предназначение. Heart Eyes

Последна редакция: пн, 24 мар 2014, 19:47 от nikita1

# 52
  • Мнения: 3 547
ники, по повод 'бившия'  Laughing


Скрит текст:
Внимание ! Акция !

# 53
  • Мнения: 1 064
Ники, поздрави и поздравления за голямото ти момиче. Извинявам се за закъснението, но спойлери не отварям, та съм пропуснала почерпката. Много здраве и успехи й желая и да постигне каквото тя си е пожелала.

  bouquet

# 54
  • Мнения: 233
Ей, Късметова Heart Eyes, какво инспектираш от балкона, липсваш на романтиката, да знаеш Hug

Бланче, мерси!Дай ,Боже!

# 55
  • Мнения: 654
Лакун, смей се на воля, аз цвилих направо.

http://www.ashkimsin.ru/chayxana/topic23704s2250.html?start=2250.

 И виж само от колко краища на бившия СССР са, по никовете  и какъв купон въртят.


Привет на патараните от ранния соцреализъм ( цитат!) Joy Joy Joy Joy

Ники, първо много целувки за щастливата мама, за нейната принцеса - само напред и нагоре! Да си знае цената! Да изисква, ако не получава! Принцът на белия кон остава в приказките ааааа.. и в СКШ-2!

Лакун, от кетчъри и СРС-та да не ни се види тесен гьолът??? newsm78  

Благодаря за линка ще надникна и аз!

# 56
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170
  Gift Ники, честито на рожденичката ти! Много щастие и късмет й желая   bouquet

лиа, тотално ме разби от хилеш с твоя спойлер  Joy, ама ще надникна и при подругите, съвсем да си повдигна вибрациите  Joy

# 57
  • Мнения: 233
Лакун, смей се на воля, аз цвилих направо.

http://www.ashkimsin.ru/chayxana/topic23704s2250.html?start=2250.

 И виж само от колко краища на бившия СССР са, по никовете  и какъв купон въртят.


Привет на патараните от ранния соцреализъм ( цитат!) Joy Joy Joy Joy



Ники, първо много целувки за щастливата мама, за нейната принцеса - само напред и нагоре! Да си знае цената! Да изисква, ако не получава! Принцът на белия кон остава в приказките ааааа.. и в СКШ-2!

Лакун, от кетчъри и СРС-та да не ни се види тесен гьолът??? newsm78  

Благодаря за линка ще надникна и аз!

Прати много здраве на авторът на цитата hahaha hahaha, как иначе щяхме да го докараме до 130 гьола, ако не бяхме  „нов етап в художественото развитие на човечеството“- цитат Joy Joy Joy

Гери, Hug,мерси!А ти се зареждай за утре, че работа те чака, няма лабаво при соцреализъма.

Последна редакция: пн, 24 мар 2014, 20:15 от nikita1

# 58
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


Лакун, от кетчъри и СРС-та да не ни се види тесен гьолът??? newsm78  


Много е важно да има опорни точки  Mr. Green


чета подругите -  Wink  Laughing благодарско

Скрит текст:
забравих да спомена сцената с погребението на Владимир и репликата на Сейко - "ще се изкъпя за теб в Черно море"  Joy Joy Joy
такъв смях ме напуши на тая глупост, сълзи ми тръгнаха от "драматизъм"  Mr. Green
монтажа на въпросната сцена със сигурност е правен от човек, който снима только сватбени тържества  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 654
Ники, ние да се стягаме тук къде за бригадирско движение, къде за Ленински съботник!
А за Гери такова ли чак наказание да изберем? Два часа и половина превод?
И накрая с този консерватизъм да отровим ВнЛ ( консумирано!)???? Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт