Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино # Çapulcu kulübü # 130

  • 41 848
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 234
Гери  направо паметник нерукотворний ще и издигнем, предния път серията беше по-дълга от работния и ден, наложи се да дава извънреден труд.Само трябва някой от скулпторите на соцреализма да намерим, че на тия сега,вяра да им нямаш.Ето, проекта, това на колона от 10 метра.

# 61
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170
Ники, отсега ми се гади, като си помисля що локум и боза ще трябва да преглътна утре  Sick
 Joy ооо, мерси! То си е истината, че съм си патка и то каква! Сега остава само да ме увековечите за поколенията  Crazy

да се отчета и аз относно АПК-то:
Прежалих се да изгледам 1. серия и сериозно, едва удържах, без да заспя. Историята ми е адски плоска - не знам на кой умник му е дошла идеята с тия диаманти, но май е някой, който си няма грам понятие от тия неща. Какви бяха тия 3-4 каратови диаманти, които се въргалят из колата или са залепени с дъвка под някаква маса?  newsm78 Един диамант с такива размери е от порядъка на $20-25 хиляди (зависи от качеството, разбира се, но най-грубо казано) и се съхранява по съвсем различен начин. Щото вярно, че диамантите са много твърди, но не е никак трудно да се отчупи парченце от края му и за да се шлифова наново, ще загуби едно 1/4 до 1/2 карат от размера си.

Айде, да оставим настрана бижутерските детайли, ама тя и играта не бие на нищо - през цялото време се чудех кой е по-нескопосан и неубедителен - Енгин или Туба и така и не можах да отсъдя, но от това, което съм видяла от тях в други продукции, мога да кажа, че и на двамата това им е най-слабото изпълнение досега. А пък фактът, че използваха същата музичка от СОН, тотално ме настрои срещу филма. За мен саундтракът е нещо уникално, което още от първите няколко тона те кара да асоциираш дадена мелодия с определен филм или герой от филм. Е, като пуснаха въпросната мелодийка, мозъкът изпадна в моментен шок и се чудеше дали не е станала някаква грешка с филмите  Shocked Между другото, не знам от какъв зор същата мелодия я използват и в МедДжезира по повод един психар, но и там ефектът не е по-различен  Sick

И последно за времетраенето - ако малко го посъкратят, няма никак да сгрешат, защото дори да беше някакъв велик шедьовър, пак нямаше да имам нерви да го изгледам при тази дължина  #Cussing out

Последна редакция: пн, 24 мар 2014, 21:00 от Geryka

# 62
  • Мнения: 1 064
Гери, много си права  Peace

Какви бяха тия 3-4 каратови диаманти, които се въргалят из колата...

Фалшиви  Laughing

Все пак си герой, де. Аз на първа серия заспах. Втора е по-зле.

# 63
  • Мнения: 234
И аз вече мога да се похваля с изгледана първа за няколко дни с няколко заспивания.Грам не ме хвана, по никаква линия Знаете Енгито не ми е от предпочитаните, но сякаш по се справи.Туба- какви бяха тия истерични красъци и чудо, много нескопосано.Да не говорим за простотиите.Освен диамантите, дето без ръкавица не се пипат,дъвката, пък в джоба, полицейските недомислици, те обискирали, не ги видяли, той веднага, какви разпити бяха,какво чудо, кой отдето минеше чуваше, влизаше излизаше,  и още и още...Някъде прочетоох, че много зрителски забележки имало и са взели полицейски консултант-  Joy Joy Joy, сетила се Мара, да се....
Та с една дума, не знам мога ли изгледа втора.Рапорт даден. Peace

# 64
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170
поздрав за Ердо от Washington Post:


A, дано последва примера във видеото, че след като прочетох кви бисери е и.срал днес на митингите, това май ще е единственото възможно спасение от този душевно болен!  #2gunfire

# 65
  • Мнения: 1 064
Ники, ако не изгледаш втора, само СКШ-то ли ще плюем, бе джанъм?!
Ай, жертвай се за форумския мир и хармония  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 654
Ники, ако не изгледаш втора, само СКШ-то ли ще плюем, бе джанъм?!
Ай, жертвай се за форумския мир и хармония  Mr. Green

Рапортувам: Като прилежна форумка изгледах , даже всяка серия наведнъж, без прекъсване, и двете серии от двете дизита. Оставам си на мнение , че предпочитам СКШ пред АПК!
АПК е плоско, същито с бели конци филмче. В първа серия си помислих, че Сибел е дъщеря на Ахмед
Във втори епизод, с кутията, си го помислих за 2-ри път. Какви ли фантасмагории ще смучат от пръсти, какви ли сюжети ще пълнят двучасови епизоди???

Последна редакция: пн, 24 мар 2014, 23:11 от perfectr

# 67
  • Мнения: 234
Ники, ако не изгледаш втора, само СКШ-то ли ще плюем, бе джанъм?!
Ай, жертвай се за форумския мир и хармония  Mr. Green
Ся за жертване -проблем няма, но взех да ги мисля тия със СРС-тата, ще станат  от различни ведомства и  като се омешат, да не стане някоя беля в калабалъка.Mr. Green
От мен -лека! Hug и...


# 68
  • Мнения: 9 541
Ники Hug, за музикалния ти поздрав  bouquet

Ники, ако не изгледаш втора, само СКШ-то ли ще плюем, бе джанъм?!
Ай, жертвай се за форумския мир и хармония  Mr. Green

Мисля и аз да изгледам сега  втора серия на АПК, на мен пък си ми хареса, чудничко даже, гледкаш си, не мислиш за нищо, кримка, каквото дойде newsm78
За диамантите и аз се смях много...тук един, там един hahaha hahaha hahaha, но реших, че някой е поставил диамантче в стаята на Сибел след обиска на полицията newsm78
Знаех си, че ще са фалшиви Heart Eyes



Имало е анкета за двете дизита, кое е по,-, по-, най- Е, "най"-то никой не го е стигнал, но резултатът е следният:

# 69
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Много съм доволна и от двете дизита. Което и да пусна, заспивам до десетина минути  Mr. Green

Киво как гледа на снимката..  Laughing Сякаш се пита - дали си взех четката за зъби?  newsm78

Лек ден, патета   Hug

# 70
  • Мнения: 234
Честито ви Благовещение! Да са живи и здрави именниците!Да са живи и здрави и всички майки и техните рожби!И да не излизате днес без пари в джоба и гладни- поверие, поверие, но знае ли се Wink Hug
Скрит текст:
Всеки гледа да излиза от къщи сит и с пари в джоба, та ако го закука кукувицата, да бъде през цялата година сит и с пари.


# 71
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Много съм доволна и от двете дизита. Което и да пусна, заспивам до десетина минути  Mr. Green

Киво как гледа на снимката..  Laughing Сякаш се пита - дали си взех четката за зъби?  newsm78

Лек ден, патета   Hug

Лакуно мари стига си ме разсмивала! Таквиз тежки драми измудрили хората - тя заспивала! Ми кЪ шЪ спиш, момичето отвлечено, кака му съ бори за живота му, оня с качулката по петите им, дет съ вика...Тя спяла. Онез пък и те им е кофти положението - война, либоф, война...Ми стЕгни съ малко!


Майтапа настрана, аз изгледах АПК-то, а СКШ-то днеска трябва да догледам втората половина.
Туба аз си я харесвам всякак, много интересно лице има и мога да си я гледам. Дизито не ме грабва ич, много ми е шито с бели конци, пък и съм се попреситила на криминални сюжети, та може и от това да е. Енгин още не дава заявка за силна роля като тези, дето ги може.

СКШ-то ми е голямата болка, щото там е моят Кивчо, ама и голяма мъка. Много мъчен филм. Всичко ми е като скицирано, маркирано само, без никаква дълбочина. Кадри. Някои красиви (Петербург), други бутафорни (военните действия).
Няма живот  този сериал някак. Само картинки.
Любовната сцена много слаба за мен. През цялото време ми беше жал за артистите - стараеха се много, особено Киво, ама то като режисьорът е кьопав, те каквито и да са, все тая. Горката Шура само върти очи и гледа уплашено като мишка, устата и отворена през повечето време (защо?), а бе далеч са от любовта тия сцени, колкото и Киво да се пъне. Единствено при сбогуването на гарата имаше един момент, който леко ме стопли - когато той не можеше да се откъсне от нея и непрекъснато се връщаше да я целува, но това не стига за 2 часа и половина.
Много съм разочарована и лошото е, че не виждам надежда.  

Последна редакция: вт, 25 мар 2014, 09:52 от svetal4o27

# 72
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Светле, остави, ами сега не знам и с двете докъде съм стигнала  Mr. Green Само знам, че имам още много  Laughing Обещавам да се стегна. Вече ще ги гледам права, пък да видим.  hahaha

Честито ви Благовещение!    bouquet

# 73
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Светле, остави, ами сега не знам и с двете докъде съм стигнала  Mr. Green Само знам, че имам още много  Laughing Обещавам да се стегна. Вече ще ги гледам права, пък да видим.  hahaha

Честито ви Благовещение!    bouquet

Престани даме разсмиваш, че ме чака сериозна работа!
(Само си те представям как седиш права, докат чичо ти Таяр транжира трупове)

# 74
  • Мнения: 3 098
Привет в новата тема!   bouquet   bouquet   bouquet



Да ни е радостен гьола!  Party  Party  Party

Ники, честито!
Жива и здрава да ти е и да ти носи много, много щастливи моменти!



Laughing Обещавам да се стегна. Вече ще ги гледам права, пък да видим.  hahaha

Честито ви Благовещение!    bouquet

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

 
Честито Благовещение!
Изпълних всичко от препоръките на Ники. Даже закусих.  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт