В момента чета ... - 27

  • 44 975
  • 724
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 24
Мери Хигинс Кларк в момента ми е на дневен ред. Минах през " Сърце назаем" , "Изгубените години" и днес започнах "Две малки момиченца в синьо". Съсъ сигурност ще изчета още от автора. Тази книга http://www.helikon.bg/books/127/-%D0%9A%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%B8% … D0%B0_148811.htmlсъщо много ми допадна .

И на мен много ми харесват нейните книги. Доста съм прочела от тях, но последните две не съм ги чела.  Simple Smile Абе няма лоша книга тя Simple Smile

# 661
  • Мнения: 10 759
На Майкъл Кънингам не съм чела нищо, ама май съм попадала на  хубави отзиви за "Часовете" и "Дом на края на света".

Аз също не съм ...  Thinking
На "Плът и кръв" й е висок рейтингът в ГР...  Thinking

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Аз реших да започна с Хари Потър и той се оказа толкова интересен и приятен Simple Smile малко като детска приказка , но много увлекателно, ако  имах време сигурно цяла вечер щях да чета Simple Smile
Добре дошла в отбора.
На мен ми беше толкова хубаво чета поредицата, че си ги отлагах по 1-2 книги на година.
Ооо, "Хари Потър" - любимата ми поредица  Heart Eyes На 35г. я прочетох и веднага след последната книга я започнах отначало. Толкова уютно се чувствах с тези книги, магично някак. И сега бих започнала да ги чета, ако нямах толкова нови книги  ooooh!
Имам да довършвам 100-тина страници от "Габриела, карамфил и канела", но съм толкова изморена от странични дейности, че почти не чета. По тази причина и книгата не ме увлича толкова, колкото другите от автора, но той си има странен стил (който харесвам), иска си четене по повече страници, а не само за приспиване. Така губя нишката, ритъма...
След нея ще си продължа "Дума Ки"  Peace

# 663
# 664
  • София
  • Мнения: 418
Чета си "Спомен за светлина" на Р. Джордън и чакам да ми донесат довечера "Пустош" на Зелазни  newsm44

# 665
  • София
  • Мнения: 5 576
... и чакам да ми донесат довечера "Пустош" на Зелазни  newsm44

O? Кажи малко повече за "Пустош"? Фентъзи ли е? Аз вече като чуя Зелазни наострям уши  Mr. Green Много ме кефят "Хрониките на Амбър" и затова!  Heart Eyes

# 666
  • Мнения: 2 143

Да разтоваря от К.Терзийски Grinning Почти всички книги преведени на български език (без 2 май) на Спаркс съм чела. Харесват ми  Peace

# 667
  • София
  • Мнения: 418
... и чакам да ми донесат довечера "Пустош" на Зелазни  newsm44

O? Кажи малко повече за "Пустош"? Фентъзи ли е? Аз вече като чуя Зелазни наострям уши  Mr. Green Много ме кефят "Хрониките на Амбър" и затова!  Heart Eyes

Аз съм чела само Хрониките и съм гледала "Донеси ми главата на принца" като театрална постановка. Хрониките ги изгълтах за няколко нощи. Crazy Доколкото разбрах не е фентъзи, нищо не мога да кажа засега, но утре я започвам и ще споделя.  book

# 668
  • Мнения: 10 759
С този Зелазни много ме заинтригувахте....   Thinking
Кога ли ще сколасам до него....  ooooh!

# 669
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 344
X-тимен дневник - Мишел Турние

# 670
  • Мнения: 4 070
X-тимен дневник - Мишел Турние


Хм, това май е единствената книга на М. Турние, която не съм чела...или поне е една от много малкото. Как е ?

# 671
  • Мнения: 2 491
Прочетох "Българчето от Аляска" на Деян Енев, страхотни разкази!
Много мило и носталгично ми стана, връщайки се в едновремешния соц.-доза хумор, доза тъга, доза безнадеждност дори оставиха в мен, тъжни, истински, горчиви на моменти и без нищо излишно. Препоръчвам!

Последна редакция: пт, 18 апр 2014, 09:03 от Гигова

# 672
  • Мнения: 387
Мери Хигинс Кларк в момента ми е на дневен ред. Минах през " Сърце назаем" , "Изгубените години" и днес започнах "Две малки момиченца в синьо". Съсъ сигурност ще изчета още от автора. Тази книга http://www.helikon.bg/books/127/-%D0%9A%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%B8% … D0%B0_148811.htmlсъщо много ми допадна .

И на мен много ми харесват нейните книги. Доста съм прочела от тях, но последните две не съм ги чела.  Simple Smile Абе няма лоша книга тя Simple Smile

Аз се разтоварвам с нея Simple Smile Също като вас я харесвам много, но се усещам, че вече започвам да се досещам кой е убиецът още към средата на романа  Peace

Снощи се чудих, чудих какво да подхвана. И след дълго чудене започнах

Още съм в началото, но като че ли е мой тип история Simple Smile Ще видим по-нататък.

# 673
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 344
Турние не ми хареса. Но може би аз не съм разбрала смисъла й. Имаше някои доста интересни факти, които не съм знаела и научих. По-скоро е като пътепис и извадки от отделни случки.
Сега започвам Червенокосата - Емили Кери

# 674
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Прочетох и том 1 http://www.helikon.bg/books/76/-%D0%A5%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8%D … D0%B5_158278.htmlот тази поредица на Джефри Арчър и все не ми остават средства, сили и време да добавя и останалите 3 тома с продължението на историята Embarassed. Хари Потър е чудесна идея, ще взема да прегледам книгите на синковеца, може пък да са ми интересни. Напоследък все по- малко гледам телевизия и чета книги. Детето пише домашни а аз чета. Wink

Общи условия

Активация на акаунт