В момента чета ... - 27

  • 44 928
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 601
Днес най - накрая си прочетох "Руската балерина" , дадох й 3 звездички в ГР , до последните 100 страници даже беше за 2 , поне за мен , края ми беше най - интересен , не знам какво не ми хареса , не мога да определя , уж харесвам да чета за историята , какво е било преди години , харесва ми да чета и за балет , някаква нежност и магия има в него , а в тази книга нищо не усетих . Не ме докосна , нито ми позволи да се задълбоча в нея .

Продължавам с "Пръстенът на София" , много е увлекателна , поне засега ми харесва .

# 676
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Прочетох за един ден "Затворникът на рая " на Сафон. Хареса ми много.

# 677
  • Мнения: 945
Един голям писател си е отишъл днес Flowers Rose Flowers Rose
Габриел Гарсия Маркес.

# 678
  • София
  • Мнения: 5 399
Един голям писател си е отишъл днес Flowers Rose Flowers Rose
Габриел Гарсия Маркес.
Бог да го прости!Светът загуби един прекрасен писател и ерудит. Sick

# 679
  • София, България
  • Мнения: 5 605
Прочетох "Град Отчаяние" и не мога да повярвам, че е писана от Кинг. Прилича на сценарий за някоя серия на Свръхестествено или Досиетата Х. Наистина съм в недоумение ... за първи път ще дам на негов роман 2/5 и то защото е с връзки  Mr. Green.

# 680
  • Мнения: 2 138
Прочетох "Българчето от Аляска" на Деян Енев, страхотни разкази!
Много мило и носталгично ми стана, връщайки се в едновремешния соц.-доза хумор, доза тъга, доза безнадеждност дори оставиха в мен, тъжни, истински, горчиви на моменти и без нищо излишно. Препоръчвам!
+1 и от мен  Peace

# 681
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Започвам тази:
Приятно начало.

# 682
  • Мнения: 1 107
Нара "Пръстенът на София" много ми хареса, с нетърпение ще чакам твоя отзив. Спомням си, че на Слив също и беше допаднала.

Аз почнах "Тес от рода Д'Ърбървил", но все не остава време за четене и съм до никъде ooooh!

# 683
  • Мнения: 2 491
...

Аз почнах "Тес от рода Д'Ърбървил", но все не остава време за четене и съм до никъде ooooh!
И аз много искам да я прочета, сподели после Peace
Не знам как и защо досега не съм я чела Thinking

# 684
  • Мнения: 10 717
Тес е разкошшшш....много ме беше харесала когато я четох... Heart Eyes

# 685
  • Мнения: 2 491
Тес е разкошшшш....много ме беше харесала когато я четох... Heart Eyes
Значи и мен ще ме хареса Crazy Grinning Hug

# 686
  • Мнения: 46 572
Габриел Гарсия Маркес, поклон...

# 687
  • Мнения: 1 601
Kosty , засега много ми харесва книгата , въпреки , че не съм прочела много от нея , но определено е много увлекателна , стилът на писане го наподобявам с този на Кейт Мортън ( поне "Изплъзване от времето" )

# 688
  • Мнения: 1 518

Последна редакция: пт, 18 апр 2014, 13:25 от krem-karamel

# 689
  • На точното място
  • Мнения: 298
Снощи дочетох "Каменоделецът" . Хареса ми , но се разочаравах, че рано заподозрях убиеца.

Общи условия

Активация на акаунт