Халит Ергенч "Великолепният век"(Muhteşem Yüzyıl) и новите проекти на екипа-85

  • 87 104
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 28 156
doniboni,
Тя наистина управляваше - Сюлейман приемаше съветите й, идеите й / имаше моменти, в които ни го показаха/. Баязид имаше възможност да убие Селим, само него, и да остане единствен наследник, но не го направи. И затова ще умре, заедно с цялото си семейство .

 trendafilka ,
поздравления за колажите newsm10
Страхотна идея ! Халит наистина ни нарисува невероятен  Сюлейман yes
Но и Сюлейман успя да ни нарисува Халит в целия блясък на таланта му.
Лили, Вера,
ще повярвам, когато я видя с очите си   bouquet
Вчера гледах само първата част на епизода, много тежко ми стана...не можех повече и спрях. Днес видях втората част... По - добре, че другата седмица няма да има епизод - да успеем малко да приглушим емоциите.

# 706
  • Мнения: 28 156
Вчера - парти на екипа на "Великолепният век" Simple Smile Тортата е със снимка на главните герои от филма.

# 707
  • Мнения: 28 156


Според тази статия , Мерием ще участва в последния епизод на ВВ Peace

Гръцките фенове са превели 2-3 изречения на англ., от които става ясно, че ще има игрален филм "Великолепният век" и Мерием е приела предложението за участие. Но кога ще се снима и дали ще е кино - или тв филм, са въпроси с неизвестни засега отговори, поне докато не се появи повече инфо.

# 708
  • Мнения: 9 772

Т И О  smile3525 newsm10 smile3501 много оригинална идея  newsm74

Аз вече съм в голямото очакване  Heart Eyes не знам колко серии напред са заснели ,но всяка сутрин ,влизайки във фейсбук, се оглеждам за новата "стара " визия на Халит  bowuu Laughing Heart Eyes






Последна редакция: сб, 10 май 2014, 22:43 от Lilims

# 709
  • Мнения: 31
Рускините споменават, че 136 епизод ще бъде излъчен на 21.05. поради някакъв футболен мач!

# 710
  • Мнения: 14 571
Да,....Ферхунде, имаше го и в нашата тема Grinning

Мачът е много важен...Освен това тези мачове намаляват зрителите на "ВВ" -и те страдат,а и рейтингът намалява Hug  bouquet  bouquet

Но в 20 ч. ще се излъчи 1 част на очакваният документален филм за "ВВ" Hug

# 711
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
В 20:00ч. в сряда ли ?

# 712
  • BG-DE
  • Мнения: 5 101
Много се извинявам, че нахлувам в темата ви но не мога да намеря 135 епизод на торент, data ми дава, че няма такъв сайт, а asi не ми се отваря, ще съм ви благодарна ако ме насочите откъде мога да го сваля.   bouquet

# 713
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Много се извинявам, че нахлувам в темата ви но не мога да намеря 135 епизод на торент, data ми дава, че няма такъв сайт, а asi не ми се отваря, ще съм ви благодарна ако ме насочите откъде мога да го сваля.   bouquet

и аз се присъединявам към молбата... Praynig  bouquet

# 714
  • Мнения: 0
Много се извинявам, че нахлувам в темата ви но не мога да намеря 135 епизод на торент, data ми дава, че няма такъв сайт, а asi не ми се отваря, ще съм ви благодарна ако ме насочите откъде мога да го сваля.   bouquet

и аз се присъединявам към молбата... Praynig  bouquet


Ето заповядайте Simple Smile http://www.vbox7.com/play:41e0098633 (1 част),http://www.vbox7.com/play:cf087ac3e8 (2 част).

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 4 534
Торент търсят момичетата, торент..

# 716
# 717
  • BG-DE
  • Мнения: 5 101
doniboni, огромно благодаря Hug  bouquet

# 718
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Благодаря от сърце!  newsm51 newsm51 newsm51

# 719
  • Мнения: 14 571
donoboni,.....Да,в сряда _14 май, в 20 ч. ще пуснат 1 част на документалния филм за "ВВ" Hug
А 136  еп. няма да има, заради мач ( много важен и гледан... Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт