Направи си сам от нищо нещо – 4

  • 252 070
  • 752
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 090
Тавата може да се боядиса и изрисува с шаблони. Simple Smile

# 436
  • Мнения: 1 110
Здравейте Simple Smile Купих 4 броя от тези буквички, искам да изпиша име с тях. Целта е да бъдат само  някакви  близки по тонове пастелни цветове, не декупаж. С какво да ги боядисам?  Thinking

http://www.hobbyart.bg/rico-design?page=3

Искам да се получи нещо в тази гама:

# 437
  • Мнения: 5 508
Грунд, боя и лак Simple Smile А боите можеш да ги направиш по-пастелени и светли като към цвета добавиш бяла боя до достигане на нужният цвят Peace

# 438
  • София
  • Мнения: 6 095
Продават боя за детски играчки в малки разфасовки.

# 439
  • под тепетата
  • Мнения: 9 319
Акрилни бои малка разфасовка.
 http://slanchogled.com/Product-Daler-Rowney-%D0%B0%D0%BA%D1%80%D … E-12-ml_5479.aspx

# 440
# 441
  • София
  • Мнения: 6 095
Много хитро, ted. Браво!

# 442
  • Мнения: 6 954
ted., органайзерът е страхотен, снощи докато четях реших, че ми се спи и затова не съм схванала някои неща, но и сега на бистър ум пак не ги схващам, затова ще питам  Laughing
"Първоначално изрязах двете кръгли подложки " - какво точно изрязваш? Предполагам използваш обикновена "чинийка" с борд и премахваш този борд ли?
"в две от тях сложих разделители,за да разделя отделението на две" - това също нещо не си го представям, как са закрепени по-точно?
С удоволствие ще си го направя още този уикенд, само да успея да си набавя материалите..такива разделители продават ли в Практикер, Хоуммакс и т.н.?
Струва ми се супер удобен и за разни други джунджурийки, даже се сетих, че може да се сложи още една кръгла основа и да се направи въртящ се  Crazy

# 443
  • Мнения: 325
Чудна тема и суперинтереси идеи!

Теди, много е добър този органайзер. Аз понеже първо погледнах снимките и на сънена глава си помислих, че разделителят от Икея е сладоледени пръчици на стекче - би трябвало и те да могат да се използват?

Полииии - прилича на стиропорена чиния с много прецизноп срязани бортове; предполагам, може да се използват изрязани от каширан картон кръгове, облепени с хартия или фолио, а и CD/DVD, органайзер за бижута, примерно, че размерът е малък за козметика. Също и стари винилови плочи. Ако в дупките се сложи шпиндел, ще може и да се върти, а и пренасянето би било лесно, с ефектна дръзчица горе.

Ех, провалихте ми плановете за юнашко есенно чистене - сърбят ме ръцете да спретна нещо такова.  bouquet

# 444
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Не съм обяснила добре наистина,но като го правих нямах намерение да пиша за него....можеше да направя снимки стъпка по стъпка....но следващия път.

Значи кръглите подложки бяха с борд,изрязах борда с кухненска ножижа и след това по прецизна с макетно ножче,доста трудно се режат .Първоначално мислех да изрежа борда само с макетно ножче....но е невъзможно.Пак не успях особено прецизно да го направя....има малки ръбчета,които се виждат и на снимките.

Разделителя,който прави отделението на две нива е също изрязан от правоъгълните подложки,като там оставих от външната страна борда ,който служи като ограничител да не падат поставените неща.Тези рафчета закрепих с горещ силикон.

Разделителите са от икеа,водят се разделители за чекмеджета .Те са страхотни,много лесно се работи с тях,гъвкави са и се режат лесно с макетно ножче.

# 445
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ако залепите цялото нещо на едно от онези фитнес неща, на които стъпваш и се въртиш, забравих как се казват, ще се върти и пак ще е стабилно, то си има гумени крачета. Аз имах нещо подобно от готови кръгли рамки за снимки с облепени с хартия кутии от консерви между тях, идеално е за лакове за нокти.

# 446
  • Мнения: 22 867

Момичета, имам две кауфландски възглавници за кърмене неползвани. Чудя се какво бих могла да спретна от тях така, че да се използват. Накакви идеи или линкове? Засега на нищо не попадам, а и фантазията, колкото я имам, хич не ми помага.  Blush bouquet

# 447
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193

Момичета, имам две кауфландски възглавници за кърмене неползвани. Чудя се какво бих могла да спретна от тях така, че да се използват. Накакви идеи или линкове? Засега на нищо не попадам, а и фантазията, колкото я имам, хич не ми помага.  Blush bouquet
Нещо подобно,ако имаш домашен любимец newsm78
    http://www.zajenata.bg/10-хитри-идеи-как-да-направ … s37651.html 

# 448
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:

Момичета, имам две кауфландски възглавници за кърмене неползвани. Чудя се какво бих могла да спретна от тях така, че да се използват. Накакви идеи или линкове? Засега на нищо не попадам, а и фантазията, колкото я имам, хич не ми помага.  Blush bouquet
Нещо подобно,ако имаш домашен любимец newsm78
    http://www.zajenata.bg/10-хитри-идеи-как-да-направ … s37651.html 

~Dev~, благодаря, усмихна ме идеята ти Simple Smile, точно заради домашен любимец бяха купени (само дето е голям черен лабрадор), а малко след това му харесах и купих красиво (надявам се и качествено) дюшече и се отказах от идеята аз да му правя такова. От време на време някой полягва на възглавниците и току установява, че били много мекички, удобно и т.н. Та затова се размислих дали не може на нещо да станат, не ми се изхвърлят, а и не ми се прибират по гардероби, достатъчно боклуци имам в тях. Като не измисля, най-много да ги подаря за нещо подобно от линка, който си сложила. bouquet

# 449
  • Мнения: 5 508
Преправи ги на обикновена възглавница Peace Вадиш им пълнежа, слагаш го в подходяща калъфка с цип, при нужда отгоре слагаш и декоративна за да има по-хубав "търговски" вид и е готова Peace

Общи условия

Активация на акаунт