Хайде пак на почивка в Сандански-3

  • 109 580
  • 763
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 208
galia_mi , , много ми е драго да чуя такива отзиви, благодаря Hug Hug Hug

# 706
  • Мнения: 1 445
Момичета,знаете ли вкусни заведения за хапване около Пирин Парк Хотел?

# 707
  • Мнения: 11
Здравейте , бихте ли ми помогнали в избора на кой минерален басейн можем да ползваме в Сандански, предвид съотношението цена-качество? И освен басейн за възрастни  да има и детски? Какви са цените на минералните басейни в Парк хотел Пирин?Парк хотел Сандански има ли минерален басейн и пускат ли външни лица? Благодаря!

# 708
  • София
  • Мнения: 591
Аз заминавам в неделя за Сандански. Ще отседнем в хотел Свети Никола за 10 нощувки. Ще ви пиша как е там. Искам да  питам тези които са били в Сандански, далече ли е санаториума от хотел Свети Никола? Ще бъда с две деца на 4 и 6г.

# 709
  • Мнения: 1 445
Eti georgieva,някъде назад в темата съм писала за цените в парк хотел Пирин-но не мисля,че е минерален-иначе не бих дала на детето да се къпе.По време на престоя ми там някой беше питал и бях публикувала.Имам спомен,че е 35 лв на човек,но за най-сигурно проверете Simple Smile

Последна редакция: пт, 28 авг 2015, 12:05 от bel4eto

# 710
  • Мнения: 2 208
Аз заминавам в неделя за Сандански. Ще отседнем в хотел Свети Никола за 10 нощувки. Ще ви пиша как е там. Искам да  питам тези които са били в Сандански, далече ли е санаториума от хотел Свети Никола? Ще бъда с две деца на 4 и 6г.
И ние сме там на 22.09 хубаво да си изкарате и да пишеш като се върнеш. Басейна там е минерален. Ама момичета, какви са тези цени за басейни, да не е златна тази вода, то за 4, ма става 140 лв #Crazy

# 711
  • Мнения: 1 445
Това е цената в един от хотелите.Според мен е направено с цел да ограничат външни посещения.Но друг закрит детски басейн не знам дали има

# 712
  • Мнения: 11
bel4eto благодаря  bouquet
Тези цени тотално ме отказаха от басейна...
Градския басейн пък нещо не ме кефи, искаше ми се да е басейна на някой приличен хотел...Чела съм цялата тема но тогава не мислехме да ходим на басейн тъй като мислехме да отидем по-късно през Септември, но резервирахме за началото на месеца.А от басейна на Интерхотела и басейна на хотел Панорама, кой е по-добър?Има ли детски басейни там? (по-чист...)
Извинете,че ви засипах с въпроси Embarassed

# 713
  • Sofia
  • Мнения: 21 702
.. далече ли е санаториума от хотел Свети Никола?
Доста... и е изкачване.

# 714
  • Мнения: 65
Здравейте,исках да попитам за магазини или места където продават маслини и зехтин.На идване видях на много места по магистралата теникии,но не съм убедена в качеството,а и цената сигурно е завишена.
Иначе сме в хотел Медите,упътете ме от тук Simple Smile

Като отзив мога да споделя,че като цена за 5дневен престой за двама възрастни и едно дете си заслужава.Ние сме с ваучери и ни излезе 360лв.Басейнът е чист,детският,джакузито е като боза,големият горе-долу...Храната е на блок маса сутрин,вечерята на лист меню, не се сменя за целия ни престой..но пък иначе е много вкусна. Единствено имам забележки към хигиената...навсякъде си е мръсничко и не се стараят даже да го скрият..
Та,така...чакам отзиви за маслините и зехтина Wink

# 715
  • Berlin
  • Мнения: 11 282
В коя част сте на Медите - апартхотела или спа? Или то няма значение?

# 716
  • Мнения: 65
Настаниха ни в Ризорт в една мъничка стая,след като помолих да я сменят,ни настаниха в апарт частта и е добре сега.

# 717
  • Мнения: 65
Няма ли кой да се включи с инфо за магазин за зехтин и маслини?? Има ли изобщо такъв тук??

# 718
  • Мнения: 1 295
Няма ли кой да се включи с инфо за магазин за зехтин и маслини?? Има ли изобщо такъв тук??
Ако имаш възможност прескочи до Гърция.Така ще си сигурна, че си купила качествени зехтин и маслини.

# 719
  • Мнения: 1 445
Има ли някой,който знае влакчето в парка докъде вози? Последният път като бях в града влакчето още не се движеше. Предполагам тръгва в близост до Интерхотела? Интересува ме дали стига до другият край на парка (близо до Пирин парк хотел)?

Общи условия

Активация на акаунт