Хайде пак на почивка в Сандански-3

  • 109 576
  • 763
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 478
Има ли някой,който знае влакчето в парка докъде вози? Последният път като бях в града влакчето още не се движеше. Предполагам тръгва в близост до Интерхотела? Интересува ме дали стига до другият край на парка (близо до Пирин парк хотел)?
 

Да,возихме се,стига до края на парка,нагоре вече до Пирин парк хотел е около 5-7мин.

# 721
  • Мнения: 1 445
unforgiven,а знаеш ли дали спира там или само завърта? Майка ми иска да хващат влакчето оттам,но не съм сигурна дали би спряло да ги вземе (т.е. дали има официална спирка там  Mr. Green)

# 722
  • Мнения: 478
unforgiven,а знаеш ли дали спира там или само завърта? Майка ми иска да хващат влакчето оттам,но не съм сигурна дали би спряло да ги вземе (т.е. дали има официална спирка там  Mr. Green)
 

Не е официална спирка,но ние го ползвахме само в едната посока-нагоре,помолихме го и той спря шофьора.

# 723
  • Мнения: 9
Medite -всички лоши отзиви са верни.Детския басеин най-мръсен получихме чревен вирус.Детето ми още повръща.
За другите лоши неща дори не ми се пише.

# 724
  • София
  • Мнения: 5 498
Medite -всички лоши отзиви са верни.Детския басеин най-мръсен получихме чревен вирус.Детето ми още повръща.
За другите лоши неща дори не ми се пише..
Ние ходихме в края на Юни и бяхме много доволни от всичко.Чак ми е странно ... дали пък защото тогава не беше още в сезона,или пък тъкмо бяха пуснали пакетите,но наистина нямах хабележки,а доста спа хотели сме обиколили и имам база за сравнение

# 725
  • Мнения: 377
Medite -всички лоши отзиви са верни.Детския басеин най-мръсен получихме чревен вирус.Детето ми още повръща.
За другите лоши неща дори не ми се пише..
Ние ходихме в края на Юни и бяхме много доволни от всичко.Чак ми е странно ... дали пък защото тогава не беше още в сезона,или пък тъкмо бяха пуснали пакетите,но наистина нямах хабележки,а доста спа хотели сме обиколили и имам база за сравнение
Bubble, когато писа в края на юни се въздържах да коментирам поста ти, но сега смятам да го направя. Ние бяхме също за 5 дни в Медите, в апарт частта в едноспален апартамент точно преди вас - от 20 до 25 юни и моите впечатления доста се различават от твоите.
Всички басейни там са със студена вода, толкова студена, че аз влязох само една сутрин в джакузито, още докато беше прясно изчистено и напълнено. По-късно вече не става за ползване, защото се събираше една мазна пелена на повърхността на водата. Тъй като времето беше хладно и дъждовно в този период всички там се навираха, или в детския, който беше една идея по-топъл от другите басейни. Едната сутрин и той беше леден и след като говорихме със спасителя той влезе в една шахта точно до басейна и пусна топлата вода. обаче басейна докато се позатопли стана време да напуснем хотела.
А за така нареченото спа изобщо не знам какво да кажа. Работеше само парната баня, на която тръбата за подаване на пара беше счупена и бумтеше и клокочеше зловещо непрекъснато. Единия ден се развали и бравата на вратата и парната баня си стоеше полуотворена, съответно си беше направо студена. аз стоях права, защото седалките бяха ледено студени. Като попитахме за сауна и руска баня ни казаха, че летния сезон не ги пускали, защото шефката била казала, че лятото не било подходящо да се ползват, че много се изсушавала кожата от тях. А и така пестели от разходи за ток  Shocked. Ползвахме и солната стая, която е със стайна температура и към нея нямам забележки.
Относно закуската и вечерята нямам забележки, вкусно беше, поръчвахме си и допълнителни неща и не сме стояли гладни. Мебелировката е доста поизносена, но поне чистеха всеки ден.
Като за цена с ваучер може да се преглътнат студените басейни, които иначе са разкошни, както и неизползваемото спа. Но да има минерална вода, а басейните да не стават за ползване на мен не ми се връзва със спа концепцията.
Като финал - ако поне част от многото басейни са с по-висока температура бихме посещавали Медите отново и отново, но засега мнението ми за там е по-скоро отрицателно.

# 726
  • София
  • Мнения: 5 498
Хубаво е да се чуе и друго мнение.
 При нас си работеше и сауната и руската баня и парната.Водата във външния басейн към 15-16 часа ставаше приятна за влизане,а в детския постоянно си имаше деца.
Направо имам чувсчтво че за две различни места говорим.
 А джакузито ... мръсно беше,да.Както и най-малкия топъл басейн.

# 727
  • Мнения: 2 208
Е не мога да преглътна студени басейни при минерална вода, това е недопустимо. Cry Така се ядосах в Добринище, големият басейн студен, малкият и джакузито топли и пренаселени, възрастните заедно с децата в малкия е, че как няма да се разболяват милите.....

# 728
  • Мнения: 9
Басейните в Медите не са с мин. вода.Само детския затова е пълен ,а не се чисти,за съжаление го разбрахме късно.Стаята мръсна намерихме стъкла по мокета,мирише на цигарии мухъл.Храната стара и никакъв избор.Чиниите мръсни с петна от соса от спагети.Просто ужас мога още да пиша ако някой иска.
Сега разбирам защо коментарите са толкова лоши.
Ние също посещаваме хотели само в България до 4 звезди,но такъв ужас дори и в 3 звездни е нямало.

# 729
  • Мнения: 48 014
Интересно, то в Сандански е по-лесно да намериш топла минерална вода, отколкото студена обикновена...просто пръчка да боднеш, и почва да шурти топла вода...защо не са направили басейните в Медите с топла минерална  newsm78
Ако държите много на водата, в бившата резиденция дори в стаите е минерална топлата, но е малко по-.... как да го кажа, по-захабено и соц. Но за децата има чуден голям парк и джакузи навън, с много топличка приятна водичка....
Иначе Интерхотела...там също е минерална.

# 730
  • Мнения: 54
Здравейте, някой знае ли как са цените на басейните в парка?

# 731
  • Sofia
  • Мнения: 21 702
Аз днес подразбрах, че интерната вече затваря за обществено ползване.
Цените не мога да коментирам, не съм се интересувала.

# 732
  • София
  • Мнения: 591
   Здр., завърнах се от 10 дневен престой в Сандански. Бяхме в хотел Свети  Никола. Намира се на центъра. За самия хотел мога да кажа, че става. Чисто е. Басейна е с топла мин. вода, ако има много хора в хотела , басейна е малък. Например ние хванахме Пирин фолк и беше лудница. През другото време си беше екстра.
    За храната мога за кажа, че е добра. Сутрин има много неща за закуска, обаче вечерно време, салатния бар представлява нарязани домати и краставици, снежанка и една салата от сирене и печени чушки- много ми хареса. Също така имаше и моркови и зеле който за десет дена един път не си заслужаваше да се ядат. Имаше и винаги маслини. Ресторанта общо взето ставаше. Обслужването обаче беше под всякаква критика. Засякохме и този сервитьор възрастния е нямам думи просто. Имаше само едно младо момче -баща на две момчета, май така каза, където беше много учтив и знаеше за какво е там.
    За почистването на стаите мога да кажа, че беше добре, имахме някой забележки, но си ги оправиха. Хубавото, е че като не ти хареса нещо и кажеш на рецепция веднага реагираха.
Общо взето съм доволна от престоя ни там. Мисля обаче априлската ваканция да пробваме в Инер хотел Сандански. Той поне е в парка.
Ако някой нещо го интересува за този хотел да пита ще ви отговора.

# 733
  • София
  • Мнения: 1 250
Здравейте! Планирам да ходим в Сандански от 13-22.09 и се чудех дали ще има някой отворен от градските басейни (доколкото прочетох в темата са 2)? Ако не, да ме ориентирате за някой друг и съответно какви са цените за външни посетители?

Последна редакция: вт, 08 сеп 2015, 13:25 от nimfi4ka

# 734
  • Мнения: 9 451
Здравейте!
Октомври месец имаме повод за празнуване със семейството и ми се ще да направя им направя изненада.
Препоръчайте ми хотел, който да е читав за семейство с две деца на 6 и на 5 години? С храна, без храна, каквото кажете Laughing Не сме посещавали Сандански до момента. Бях се ориентирала към Банско, но при разговор с мъжо за Банско, категорично заяви, че там не му харесва.

Общи условия

Активация на акаунт