Хайде пак на почивка в Сандански-3

  • 109 667
  • 763
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 19
Някой в темата беше писал за с.Поленица - заслужава ли си да мъкнем багаж, две колички, две малки деца и едно бебе до там? Те, децата, спят от 1 до 3ч. А след това има ли смисъл да ходим до там? Като се има впредвид, че още не сме обиколили целия парк на Сандански...

# 76
  • Мнения: 17
Здравейте, някой посещавал ли е хотел Анели, който е в близост до хотел св.Никола? Ние мислим да отседнем там понеже е на много достъпни цени, но се чудя дали е подходящ, тъй като ще бъдем с 2 деца, едното на 9 месеца,а другото на 2год и половина.
Също така мислим да отидем на екскурзия и до Гърция докато сме на почивка в Сандански. Вие ходили ли сте така за един ден до Гърция и къде? Ще се радвам да споделите мнения. Simple Smile


Недейте да ходите там. Този хотел е с друга репутация и въобще не е удачно, особено с деца!

# 77
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
Стана ми интересно за този хотел Анели, защото и аз го заглеждах по-рано.Пускат го много и с ваучери.Каква му е репутацията?

# 78
  • Пазарджик
  • Мнения: 37
Някой с отзиви за хотел Пауталия? Търсих, но почти нищо не намерих.

# 79
  • Мнения: 10
Здравейте, някой посещавал ли е хотел Анели, който е в близост до хотел св.Никола? Ние мислим да отседнем там понеже е на много достъпни цени, но се чудя дали е подходящ, тъй като ще бъдем с 2 деца, едното на 9 месеца,а другото на 2год и половина.
Също така мислим да отидем на екскурзия и до Гърция докато сме на почивка в Сандански. Вие ходили ли сте така за един ден до Гърция и къде? Ще се радвам да споделите мнения. Simple Smile


Недейте да ходите там. Този хотел е с друга репутация и въобще не е удачно, особено с деца!
Благодаря за информацията, като поразгледах повече се спрях на хотел св.Константин и Елена. Струва ми се доста добре за нашите изисквания. Някой има ли отзиви за него?

# 80
  • Мнения: 10
За съжаление обаче в хотел св.Константин и Елена няма свободни места за датите,които ние искаме. Май се спирам на хотел Сокол, засега там е свободно. Някакви отзиви за него?

# 81
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
От известно време не ми се отваря сайта на Томас палас, изписва ми, че сървърът не може да бъде намерен.Някой има ли същия проблем?

# 82
  • Мнения: 19
От известно време не ми се отваря сайта на Томас палас, изписва ми, че сървърът не може да бъде намерен.Някой има ли същия проблем?
От вчера има проблем с wi-fi в  хотела - може да имат някакъв проблем.

# 83
  • В.Търново
  • Мнения: 6 730
Проблема  със сайта им е от поне 10 дена и не ми се отваря.

# 84
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Някой в темата беше писал за с.Поленица - заслужава ли си да мъкнем багаж, две колички, две малки деца и едно бебе до там? Те, децата, спят от 1 до 3ч. А след това има ли смисъл да ходим до там? Като се има впредвид, че още не сме обиколили целия парк на Сандански...

С кола ли сте? Ако сте с кола, нямате никакъв проблем, даже бих ви го препоръчала, много спокойно място. Ако сте без кола, е проблемно, пеша според мен си е почти невъзможно да се придвижвате до града, особено на връщане, много е стръмно, а и не е близо.

# 85
  • София
  • Мнения: 244
Аз пак да си задам въпроса  Simple Smile някой бил ли в Парк Хотел Сандански http://www.parkhotelsandanski.eu/, имаме резервация за Майските празници, тъй като навсякъде другаде беше заето, когато търсихме свободни стаи, но нямам никаква информация за хотела, освен отзивите, които чета в Нета, а те са доста противоречиви. Някой дали има лични  впечатления как е  bouquet

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 21 741
beba, може би няма впечтления никой от пишещите/четящите темата.
Иначе освен, ако не ти е познат някой от потребителите тук, нали неговото/техните мения са точно същото - "отзиви в нета".
И да са потиворечиви отзивите е нормално, нали сме различни хора, всеки със своите изисквания и очаквания.
 Simple Smile

# 87
  • Мнения: 1 240
Как е времето в момента там? Като гледам прогнозата май по Великден няма да е много хубаво...

# 88
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
В неделя би трябвало да се пооправи времето и другата седмица да е по-хубаво от тази - около 23 градуса максимална температура, малко облаци, малко дъжд... пролетно.

# 89
  • Мнения: 10
Здравейте, след дълго търсене на подходящ хотел. се оказа,че май всичко е заето за празниците. И така накрая резервирахме в Къща за гости Мони.
Понеже за първи път отиваме в Сандански и сме с две деца, какво бихте ми препоръчали да разгледаме там, кои интересни места да посетим? Ние отиваме заради въздуха най-вече, но нали трябва да се разнообразим малко, така че ще очаквам предложения за уплътняване на времето ни там. Благодаря Ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт