Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 128
Танче, аз бях в Майчин дом София при доц. Димитров.
Скрит текст:
Даде ми запис - не на цялото лапаро - а като са тествали проходимостта на тръбата. Не са ми искали допълнително пари за записа. Хубаво е някъде да имаш амбулаторен лист, на който да пише, че си за операция или да отидеш предварително да се уговориш с него. Той е на 9 ет. Към 11-12 часа обичайно е там и вече е приключил с операциите. Също и д-р Начев - пак там. Не се чака или поне не повече от 1-2 дни.
Азирка, честито започване на нова работа   bouquet.
Иренка
, честито сърчице  Hug.

# 31
  • София
  • Мнения: 627
Ехее , кога пък изписахте 3 страници  Laughing


Irene I честито сърчице и от мене , нямам търпение и аз да изживея тези вълнения  Innocent

cristi Благодаря , че сподели мнение за тестовете . Значи ще поръчвам със сигурност. Wink

# 32
  • Мнения: 1 185
Ирен, радвам се че си добре!
Кристи, ще помагам на една позната във фирмата им, общо взето е свързано с компютри и програми... все още не е уточнено, но исках да се занимавам с нещо, че иначе мн си губя времето в размисли и после потъвам в лоши мисли  Peace
зазу, мерси!  Hug Hug

Хубава вечер ви желая   bouquet

# 33
  • Мнения: 1 015
Хайде и аз да се запиша и дано ни е на късмет новата темичка. Hug
Манана разкошна е както винаги си се справила отлично..   bouquet
Лисичке в четвъртък съм пак на зъболекар уж вече да махаме нерв.. Tired
Кристи не се сърдя ми не знам и аз дали я меря като хората.Меря БТ вагинално винаги в 7..
Иренче честито ти туп туп... Heart Eyes
Мецанка сигурна съм че до вечерта се отправите с ТМ има и такива дни.. Hug
Азирка честита ти нова работа..    bouquet
Танче дано скоро при теб всичко потръгне ,че се натегли много.. Hug

# 34
  • Мнения: 725
Биби, аз като се знам, ще вдигна панаир и ще влоша положението. Пък реално искам само да се прибера и да си го мачкам, нали ми е мечок. Калибър на ТМ ако помня правилно  Crazy

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Искам 3 а съм на 30 трябва бързо да го стреляме Simple Smile Първото го чакаме 1 година. Работата е зорна Simple Smile

# 36
  • Мнения: 270
Здравейте момиченца,
запивам се и аз чак сега Simple Smile
Manana, темата отново е приказна!
За миналата не успях да те поздравя, но се справяш страхотно.
Личи си, че ги правиш с любов и вдъхновение
Irene I- чудесна новинкааа! Браво, сигурно е много вълнуващо!!!
Пожелавам го и на себе си и всички момичета тук това чувство!
В най-скоро време, ако може!
❤ Azira_smile ❤- ами от една страна хубаво, че ще започваш нова работа. Още повече щом ще ти е по-спокойно.
Най-вече ангажираността ще те откъсне поне малко от мислите.
От друга ще липсваш тук, на мен със сигурност!

Мецанка`- много ми е интересно да ти проследя цялото развитие на караницата и след това. ММ не избухва често, ама ако избухне значи съм се постарала бая да го вбеся.
Krasima84 и на мен ми става жал за ММ. Наистина много търпи това момче. Думите ти са все едно от мен написани

toito- да, толкова ще е хубаво ако има още един декемвриец в живота ми, без значение от зодията 

Танче- стискам палци за всичко с теб!!!

# 37
  • Мнения: 725
Морско цвете, да ти кажа и на мен ми е много интересно да си я проследя. Очаквам всичко като се прибера, пък ще видим. То за една намачкана фланелка (която пак казвам е за пране и няма значение) такъв панаир да се вдигне.

Аз пък да си призная, много рядко му гладя блузите. Просто като ги облече и се опъват достатъчно  Joy

# 38
  • Мнения: 172
Виждам, че още не сте наръсени  Laughing
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 39
  • Мнения: 1 185
мерси за прашеца, взимам си  Flutter Flutter
sea flower, стана ми мн мило  Hug
биби, мерси  Hug

# 40
  • Мнения: 1 015
Биби, аз като се знам, ще вдигна панаир и ще влоша положението. Пък реално искам само да се прибера и да си го мачкам, нали ми е мечок. Калибър на ТМ ако помня правилно  Crazy
Да помня че беше казала ,че и ТМ е едър.И моя е такъв цупи се бързо ..
Аз съм бясна ей сега ме ядоса свекървата качи се и вика какво прави днес.Е честно да ви кажа нищо ,нито съм готвила днес нито чистила.Просто поизметох,щото ми писна всеки ден да шетам и днес не ми се правеше нищо.И тя ами като няма какво да правиш що не поизчисти .Ей повярвайте ми адски ме заболя идеше ми да я хвана и изхвърля #2gunfire #2gunfire #2gunfire ,но нали е нейна къщата го дава на команди.Няма издържа още дълго това.. #Cussing out
С извинение моя етаж свети пред нейния,много мръсно е при нея,,все едно аз да сляза и да и направя забележка.При мен всеки ден чистя и мия пода тераса всичко е днес не ми се правеше нищо.Какаво ми е дошла и ми се обяснява аз какво да правя на нашия етаж.Няма да издържа вижда че я уважавам с една дума с извинение гъза и целувам..на всичкото отгоре ще ми раздава правосъдие.. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 41
  • Мнения: 699
Искам 3 а съм на 30 трябва бързо да го стреляме Simple Smile Първото го чакаме 1 година. Работата е зорна Simple Smile
Всичко с времето си, и каквото е писано. Аз така си казвам. Ще стане, но при някой е по трудно и по-късно. И аз след някой месец изхвърлям 2-та отпред и "здравей 3-ко!" . Гадно ми става само при мисълта, че други на моята възраст/ познати/ вече и повтарят . Но така ми се е стекъл живота. Аз реално искам дете от 7-8 г. , но пък за мен беше важен партьора. Попадах на мъже, които и да са последния ми избор за бащи, по добре да си остарея сама. Сега съм с най-прекрасния за мен приятл, мъж, съпруг и бъдещ баща на децата ми, но ще станах до лятото 3 години борба да станем родители. Но и двамата знаем , че ще стане, може пък 3-та отпред да ми е късметлийска.
 Странното е при нас в семейството ни една и съща карма май да имаме със сестра ми. И двете срещаме свойте съпрузи на 26г. И на двете ни мъжете ни са на почти 30г /29/ когато се запознаваме. Сестра ми няколко години борба , забременя и роди чрез ин витро. Сега и аз чакам моята заповед за ин витро процедура. И ако така е писано, нямам нищо против, важното е резултата. Майка ми й е кеф, даже , че може и аз да имам близначета  Laughing

# 42
  • Мнения: 935
 newsm75 newsm75 newsm75

Azira,Честита нова работа  Hug

Аз пък да си призная, много рядко му гладя блузите. Просто като ги облече и се опъват достатъчно  Joy

 Joy и аз и аз и то не рядко,а изобщо не му ги гладя,ако на някой не му харесват да си ги изглади сам  Laughing Когато си бяхме това лято в БГ,майка му ми се хвали веднъж,как му била изгладила тениските,малко да ме отменила.Аз и казах,че аз изобщо не му ги гладя и тя остана с отворена уста  Joy

# 43
  • Мнения: 1 346
Ето ме и мен в тази прекрасна сладоледена темичка, Маnana  Hug
Irene  честито ти сърчице Hug Hug
Shakazul eй ама как се наместих под прашец  Grinning Мерсаж  Heart Eyes
Прегръдки за всички ви!

# 44
  • Мнения: 933
Уф ,сега ми звъннаха от клиниката във Варна,където исках да правя лапарото.До края на април всичко е заето,това е ОК ,няма проблем,но очакваха нова апаратура уж до края на март,сега стана края на април и на всичкото отгоре не ми дават гаранции,че тази нова апаратура ще е с вариант да се прави запис на операцията.Аз докато се намотам къде да ми махнат тръбите ,заповедта ми ще излезе.
Някой знае ли къде дават запис на лапароскопски операции и колко ще ми струва операцията със записа?


Танче, отказа ли се в Плевен да правиш лапарото?

Ами уж да,Д-р Иванов ми иска мега сума,исках във Варна,където правих предното ама там пък не се знае, знае ли се.
Иренка в моя случай е по-добре лапароскопия през коремна кухина,трансвагиналната е по-щадяща и по-добра като диагностична процедура,може да премине в оперативна,и да се отстрани евентуален проблем като ендометриоза или поликистозен синдром на яйчниците,но за премахване на маточни тръби никъде досега не съм чувала някой да е ползвал този метод.

Ах как ми вдигна кръвното,свекървата,разбрала,че чакам отговор от Варна и ми звъни да пита кво става и вика "еми малко трудничко пак стават нещата,ама това е защото не го искаш".... #2gunfire
Аз ли не го искам ,дето се пека на бавен огън всеки ден и се чудя кой път да хвана.

Общи условия

Активация на акаунт