Лидл ::42::

  • 90 905
  • 752
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 140
Здравейте момичета, знаете ли кога пускат орхидеите,на коя дата?В онлайн брошурата не ги видях.

# 361
  • Мнения: 1 006
отзиви  за домашният робот има ли някой?

# 362
  • София
  • Мнения: 595
Здравейте, някой дали има отзиви за уреда за почистване на прозорци, ако е пускан досега   bouquet

# 363
  • Мнения: 10 116
Здравейте, някой дали има отзиви за уреда за почистване на прозорци, ако е пускан досега   bouquet

И аз съм се замислила за него. Знам същия на Керхер колко е добър, но този ...  newsm78 Пък цената му е доста добра.

# 364
  • Мнения: 1 571
За кокосовото мляко бях питала преди, някой ми беше отговорил, че е наблъскано с какво ли не и било гъсто, не посмях да взема, че съм придирчива относно добавките и е-тата.

Да похваля от азиатските подправки чилито - още си го има в близкия ни магазин, няма семена, натрошена чиста чушка е, вероятно по тази причина и не люти много, на нас ни е перфектно.
Маринованите крилца с билки са разкошни също  Heart Eyes
Взех си някакви бикини, бели, изглеждат ми малко дълбоки и широки, но разчитам да се посвие памукът след пералнята. Сдобих се и с Нутела  Crazy
Не видях никъде какао, нито това от брошурата, нито това в постоянния асортимент.Къде да го търся?

# 365
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 683
За понеделник съм се прицелила към дамските обувки , дано ми харесат, имам нужда точно от такива  Praynig Успях иначе да взема от сладоледа на клечка тази седмица и си се заредих с броколи , както винаги  Laughing

# 366
  • Сливен
  • Мнения: 4 915
 орхидеите са от 10.04

# 367
  • Мнения: 19 248
орхидеите са от 10.04

Какви са тия орхидеи?

# 368
  • София
  • Мнения: 12 001
Къде ги видяхте тези орхидеи, обърнах целия сайт и не видях такова нещо newsm78? На каква цена са и само отрязан цвят или цяла орхидея?

Гледам и се чудя на този салам, преди имам някакви спомени като че ли съм го купувала за 5 и нещо към 6 лв. без промоции, отдавна не съм купувала от него, та да попитам аз не помня добре или бая са го повишили 8 лв??? Помня и че беше вкусен.

# 369
  • Мнения: 365
Къде ги видяхте тези орхидеи, обърнах целия сайт и не видях такова нещо newsm78? На каква цена са и само отрязан цвят или цяла орхидея?
В хартиения каталог ги има. От четвъртък - 10.04. Цената е 15.99 лв.

# 370
  • София
  • Мнения: 9 850
Днес минах през Лидл, взех 2 намалени неща с по 30%. Едното беше спрей за автомобилни спирачки, другото - сирене. На касата маркираха спрея с отстъпката, а сиренето без!!! Е, както и да го обърна, така че да е с баркода към скенера, червения етикет се вижда!!! Върнах се (добре, че гледам бележката, след като прибера продуктите, още в магазина), върнаха ми парите и ми се извиниха, но не е там въпроса. Все пак отдавам това объркване на момчето-касиер на факта, че явно е нов, постоянно се обръщаше към колегите си и питаше за кодове, но ако не бях погледнала бележката, горях с левче...

# 371
  • Пловдив
  • Мнения: 1 701
За тези като мен които нямат хартиен каталог ето новата брошура- най-отдолу на страницата

http://www.proomo.info/search/label/Lidl?max-results=2
Похвалвам сладоледите в кутия х 8 от ХХЛ седмицата , шоколадовите десертчета с кокос и мъжките ризи .

# 372
  • Мнения: 1 820
За тези като мен които нямат хартиен каталог ето новата брошура- най-отдолу на страницата

http://www.proomo.info/search/label/Lidl?max-results=2
Похвалвам сладоледите в кутия х 8 от ХХЛ седмицата , шоколадовите десертчета с кокос и мъжките ризи .

 Hug

# 373
  • Мнения: 1 744
Тези сладоледи е по-добре (за мен) по-рядко да ги пускат на подобна промоция, че положението е доста сложно вече!!! Хапваме си вече по 2бр. дневно Simple Smile

За следващата седмица чакам дамските тениски, детските пижамки и комплектът от прибори!

# 374
  • у дома
  • Мнения: 8 371

И аз по стара рецепта ги правих и станаха с малка дупка, но моите поомекнаха от крема. Ще помисля още малко, но май ще го връщам.


Може ли старата рецепта  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт