Лидл ::42::

  • 90 922
  • 752
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 5 140
7.99 лв. до колкото си спомням.  newsm78

# 481
  • София
  • Мнения: 1 077
7.99 лв. до колкото си спомням.  newsm78

Много благодаря!

# 482
  • Мнения: 519
Отзиви за уредчето за почистване на прозорци? Rolling Eyes

# 483
  • Варна
  • Мнения: 11 394
Някой вече да е видял момичешките балеринки? Как са на външен вид? Чак довечера мисля да мина да ги погледна.

# 484
  • Варна
  • Мнения: 634
Ютията пускали ли са я преди? Обмислям да си я взема.

# 485
  • София
  • Мнения: 18 507
Балеринките изглеждат много добре, страхотни цветове, като лачени са. За съжаление, има само до 37 номер.

# 486
  • Мнения: 48
Отзиви за уредчето за почистване на прозорци? Rolling Eyes

Довечера ще мина да го видя. Дано си заслужава, че така съм се наточила ....  smile3508

# 487
  • Варна
  • Мнения: 758
И аз реших да рискувам и пратих майка ми да го купува, но не знам кога ще ходя до нея да си го взема

# 488
  • Бургас
  • Мнения: 1 947
Дано го има още, че сутринта в 8.15 в Бургас бяха само 4 бр.
Аз взех да го пробвам, ще сравня как е спрямо керхера

# 489
  • Варна
  • Мнения: 11 394
Балеринките изглеждат много добре, страхотни цветове, като лачени са. За съжаление, има само до 37 номер.

Чудно, дано ги харесаме.  Peace

# 490
  • Мнения: 280
Клиновете за момичета, различни цветове ли са в опаковката? И какви? Размерите на момичешкитте балеринки отговарят ли си?

# 491
  • Мнения: 10 119
Дано го има още, че сутринта в 8.15 в Бургас бяха само 4 бр.
Аз взех да го пробвам, ще сравня как е спрямо керхера

В 9:30 взех последния, сега се зарежда. Обаче го дават да вали ...

# 492
  • София
  • Мнения: 9 850
Взех намалена салата рукола. Огледах я добре, имаше само пожълтяло тук-таме. Отворих я вкъщи и изненада - то пълно с разни малки гнили парченца Sick, отвътре на салатата, на всичко отгоре и детелини извадих. Поне четирилистни да бяха... Няма да си взема повече.
Лошото е, че сигурно и другите, ненамалените, са в подобно състояние...

# 493
  • Варна
  • Мнения: 758
Клинчетата (поне във Вн) са черен с бананов и черен със сив.

# 494
  • Мнения: 280
Клинчетата (поне във Вн) са черен с бананов и черен със сив.
Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт