Лидл ::42::

  • 90 924
  • 752
  •   2
Отговори
# 495
  • Мнения: 10 078
Ходих да видя обувките за момчета-сини и бежави. Нищо по-различно от другите китайски платненки, които могат да се купят навсякъде. На брошурата цветовете са по-хубави.

# 496
  • София
  • Мнения: 3 615
Дано го има още, че сутринта в 8.15 в Бургас бяха само 4 бр.
Аз взех да го пробвам, ще сравня как е спрямо керхера

В 9:30 взех последния, сега се зарежда. Обаче го дават да вали ...
Аз доста се поколебах дали си струва да го взема, дали ще върши наистина работа, но накрая го взех с мисълта, че може бързо-бързо да го върна. Сега и аз го слагам да се зарежда и ще чакам отзиви от сравнителната характеристика с керхера. Grinning

# 497
  • Мнения: 4
Имам нужда от малко помощ. Знам, че може да заменя някоя дреха, но възможно ли е това, ако съм изхвърлила касовата бележка.

# 498
  • София
  • Мнения: 9 850
Имам нужда от малко помощ. Знам, че може да заменя някоя дреха, но възможно ли е това, ако съм изхвърлила касовата бележка.
Позвъни на клиентския телефон и попитай. Ако после споделиш отговора, ще бъде хубаво - имаше няколко такива въпроса напоследък..

# 499
  • на последния етаж
  • Мнения: 10 286
Взех намалена салата рукола. Огледах я добре, имаше само пожълтяло тук-таме. Отворих я вкъщи и изненада - то пълно с разни малки гнили парченца Sick, отвътре на салатата, на всичко отгоре и детелини извадих. Поне четирилистни да бяха... Няма да си взема повече.
Лошото е, че сигурно и другите, ненамалените, са в подобно състояние...
От месеци купувам рукола от Лидл и винаги е била прясна и свежа.

# 500
  • Мнения: 3 819
Счупих си(без да искам я бутнах,падна на земята и се разглоби,иначе няма счупени частички) бъркалката за яйца от чопъра на Силвер Крест.  Cry

Някой знае ли откъде мога да си поръчам нова   Rolling Eyes

# 501
  • Мнения: 5 925
Да споделя за орхидеите - много хубави и здрави растения откъм листа и цветове   bouquet

# 502
  • Мнения: 1 266
Аз купих детските прибори и два комплекта чаши с принцеси и Мечо Пух Simple Smile
От Делюкс седмицата харесахте ли си нещо? Има много сладки изкушения, ама не знам дали си заслужават (а и дупето ми е станало осем декара  Rolling Eyes)
Иначе другата седмица - бебешките бодита одеалото за пикник (отдолу с мушама) харесах.

(Орхидеите бяха много красиви, но аз редовно ги убивам и не посмях.)

# 503
  • Варна
  • Мнения: 758

Иначе другата седмица - ... одеалото за пикник (отдолу с мушама) харесах.


Може ли линк? Нещо не го откривам  newsm78

# 504
  • Sofia
  • Мнения: 11 324
Днес купих много хубава розова тениска с якичка за момиче, 7.99лв, но търся линк в сайта и не я намирам, а ми трябва. Някой дали намира такъв?

# 505
  • Мнения: 1 266

Иначе другата седмица - ... одеалото за пикник (отдолу с мушама) харесах.


Може ли линк? Нещо не го откривам  newsm78

От четвъртък, в хартиената брошура.

# 506
  • sf
  • Мнения: 12 741
Каква му е цената? От другия четвъртък, нали?

# 507
  • Мнения: 1 266
Каква му е цената? От другия четвъртък, нали?

20 лв. Да.

# 508
  • sf
  • Мнения: 12 741
Има ли размери?
Не получаваме хартиена брошура, а ми е голям мерак такова одеяло. Дали си заслужава 20те лв  Thinking

# 509
  • Мнения: 1 266
Има ли размери?
Не получаваме хартиена брошура, а ми е голям мерак такова одеяло. Дали си заслужава 20те лв  Thinking

2 на 2 метра.

Общи условия

Активация на акаунт