Лидл ::42::

  • 84 857
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • софия
  • Мнения: 25 743
Свинското месо е много хубаво. Българско от свинекомплексите на "Бони".

  Лъжеш се, че е българско - испанско е  Peace

Ами просто съм от Ловеч и все пак доста приятели работят в Бони....А и месото се окрехкотява с газ ако не се лъжа...Ако държите ще питам...
Ееее, не! А аз все гледам като купувам кой е производител и търся български. А за окрехтотяването дори и не съм знаела, че правят такива неща.
Много полезна информация. Повече няма да купя месо от там. Ще си купувам от месарницата, въпреки че и там кой го знае какво е ooooh!

# 706
  • София
  • Мнения: 10
Цитат
Публикувана от: simpatiuh4e
 Ами просто съм от Ловеч и все пак доста приятели работят в Бони....А и месото се окрехкотява с газ ако не се лъжа...Ако държите ще питам...
С какъв газ? 

# 707
  • Мнения: 2 762
 Ами ще питам и ще ви кажа...Това са неща, които съм чувала ей така в разговори и не съм се старала да ги помня....Та като сме заговорили и телешката кайма не е телешка, така че и нея можете да я пропускате, не знам дали има на Бони в Лидл, но в Метро има на 100%  Peace

# 708
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами ще питам и ще ви кажа...Това са неща, които съм чувала ей така в разговори и не съм се старала да ги помня....Та като сме заговорили и телешката кайма не е телешка, така че и нея можете да я пропускате, не знам дали има на Бони в Лидл, но в Метро има на 100%  Peace
А от какво е телешката кайма?  Rolling Eyes

# 709
  • Мнения: 2 762
 От пилешки.....остатъци...

# 710
  • софия
  • Мнения: 25 743
От пилешки.....остатъци...

Shocked

# 711
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
От пилешки.....остатъци...

Ай стига бе!
Ужас! Sick

# 712
  • Мнения: 4 804
То е ясно, че няма да е чисто телешко месо. Колко магазина има в страната и колко е едрия рогат добитък в БГ, че да осигурява необходимите доставки и количества. За това търся из селата прясно месо.

# 713
  • Мнения: 5 173

Oooooooo, умирам от яд. Точно такава мислих да си купувам от Амазон за 49Е без доставката до Бг. Tired

# 714
  • Варна
  • Мнения: 758
Аз на машинката на Керхер и се облизвам от 3 г. Ако можеш да си я позволиш, може би няма нужда да съжаляваш. Като гледах клипа, тя може спокойно да се движи и настрани, а на лидълската пише да не се прави, и долния край на прозореца трябва да се чисти с кърпа. Освен това пишеше че може да изчисти 20 прозореца, но аз изчистих около 7 и гледам, че ми свети в червено (иначе си смучи). Ще я доизползвам и ще кажа с колко е успяла да се прави.

# 715
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Ходих да сменям батерията на ръчния часовник, купен от Лидл. Жената направо се препоти, докато затвори отзад капачката. Вика: "Тоя часовник от Лидълските ли е?  Laughing Ще отида в магазина и ще ги благославям. Хем трудно се отварят, хем трудно се затварят".  Mr. Green

Имам го от 1 година и каишката почна по дължина да се разслоява. За 15 лв явно толкоз може.  Confused

# 716
  • Мнения: 4 785
Моя уред за миене на прозорци е в сервиза, явно никъде не е имало за замяна. Уф, ега я оправят.

пп - и на Керхер не може да се движи настрани  Peace

# 717
  • Мнения: 963
Киса, наскоро препотих една часовникарка с моя Фосил (който е някаква марка, все пак), чак ходих да се разхождам, докато го затвори, че да не я гледам в ръцете  Mr. Green Та не е само до часовник, и до майсторлък е.

# 718
  • София
  • Мнения: 3 611
Аз на машинката на Керхер и се облизвам от 3 г. Ако можеш да си я позволиш, може би няма нужда да съжаляваш. Като гледах клипа, тя може спокойно да се движи и настрани, а на лидълската пише да не се прави, и долния край на прозореца трябва да се чисти с кърпа. Освен това пишеше че може да изчисти 20 прозореца, но аз изчистих около 7 и гледам, че ми свети в червено (иначе си смучи). Ще я доизползвам и ще кажа с колко е успяла да се прави.
Да, пише, че трябва да се движи само отгоре надолу, ама при мен се наложи да я движа и настрани. Ами, свърши си работата без проблем. А най-долу може да обере водата от рамката на прозореца. Остава някаква едва забележима следа, която се маха с микрофибърна кърпа за секунди.
Може би не издържа много дълго време без зареждане, но аз мих само в две стаи прозорци, като оставих другите за друг ден. няма да се преработвам, я! Joy А бе супер си е машинката. Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 1 144
В lidl.de уредът за прозорци го има за 24,99 евро.

Общи условия

Активация на акаунт