Лидл ::42::

  • 84 804
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 276
Моят е на две години. Не дава грешки, единствено напомпва допълнително, ако кръвното е високо. Не знам колко е верен, все забравям да го занеса на доки да го провери. Но и аз като споменатите по-горе баби на някой, се ориентирам добре ли съм, зле ли съм! Mr. Green

Благодаря за отговора, момичета   bouquet  bouquet!

Като извод се оформя, че мнозинството са доволни, така че ще рискувам да го взема.Хубавото в ЛИДл, е че ако има дефект или не си доволен- можеш да го върнеш.

Така се случи с една машинка за подстригване- на 1-ят месец даде дефект ( а аз и не бях доволна от нея) и я върнахме за ремонт. Оказа се че не бил сполучлив модела и не можаха да я заменят и ни върнаха парите  Laughing

И за да не съм съвсем спам- ЗА Яйцата , които се продават на кора за 4,99.
 Не знам от къде са, но са с много тънки черупки  #2gunfire

Като варих дадаоха 80 % фира ( тоест от 10 сварени само 2 останаха здрави Sad  Та няма да ги ползвам за боядисване, а за козунаци и курабийки. Но каква е гаранцията че и другите, които купя няма да са с тънки черупки  ooooh!

Иначе филето от пъстърва, което беше намалено на 1,50 е страхотно- взех и от 2 та вида- супер е за мезе към винце!

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 5 686
Момичета, има ли бели яйца в Лидл? Че днес в смотаната Билла, откъдето по принцип целогодишно купувам такива, неприятно ме изненадаха  с тоталната им липса и уведомление, че няма да зареждат скоро Tired

# 722
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 789
Момичета, има ли бели яйца в Лидл?
Не. Евентуално в Кауфланд.

# 723
  • Мнения: 519
Аз на машинката на Керхер и се облизвам от 3 г. Ако можеш да си я позволиш, може би няма нужда да съжаляваш. Като гледах клипа, тя може спокойно да се движи и настрани, а на лидълската пише да не се прави, и долния край на прозореца трябва да се чисти с кърпа. Освен това пишеше че може да изчисти 20 прозореца, но аз изчистих около 7 и гледам, че ми свети в червено (иначе си смучи). Ще я доизползвам и ще кажа с колко е успяла да се прави.
Да, пише, че трябва да се движи само отгоре надолу, ама при мен се наложи да я движа и настрани. Ами, свърши си работата без проблем. А най-долу може да обере водата от рамката на прозореца. Остава някаква едва забележима следа, която се маха с микрофибърна кърпа за секунди.
Може би не издържа много дълго време без зареждане, но аз мих само в две стаи прозорци, като оставих другите за друг ден. няма да се преработвам, я! Joy А бе супер си е машинката. Heart Eyes

И аз съм много доволна от машинката. Наложи ми се и си я движих настрани, но не видях да има проблем. Супер е. Peace

# 724
  • Мнения: 5 209
Момичета, има ли бели яйца в Лидл? Че днес в смотаната Билла, откъдето по принцип целогодишно купувам такива, неприятно ме изненадаха  с тоталната им липса и уведомление, че няма да зареждат скоро Tired
В Лидл не, но Карфур има. 30 яйца за 2.70. Сега се връщам от там и всеки без мен беше помъкнал по една кора, някои - по две. За какво са им? Laughing Аз си купих домашни.

# 725
  • Бургас
  • Мнения: 5 686
Благодаря ви за инфото Hug Като стане дребния може да се пробвам в Карфур, че ми е сравнително наблизо Praynig

# 726
  • Мнения: 32
Купих си куфарите , аптечката и пликовете за вакуумиране без прахосмукачка. Торбите ми харесаха ще купя поне още един комплект  Simple Smile Simple Smile Simple Smile. Аптечката и тя ми хареса, отвътре всичко е подредено и цената е добра.

Обаче направо много се ядосах на касата. Помъкнала съм аз куфарите и тази продавачка на въпроса колко време е гаранцията им ( да не очакват да дам 200 лв. просто ей така , защото са ми много симпатични) Naughty Naughty Naughty. За моя изненада те не знаеха и се оказа, че няма гаранция , а само , ако има проблем до 2-3 месеца с касовата бележка  Thinking Thinking Thinking. Дано да няма проблем . Иначе вкъщи ги разопаковах много си ги харесах смятам да си ги ползвам години. Някой с куфари да сподели отзив ? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 727
  • Варна
  • Мнения: 10 797
Киса, наскоро препотих една часовникарка с моя Фосил (който е някаква марка, все пак), чак ходих да се разхождам, докато го затвори, че да не я гледам в ръцете  Mr. Green Та не е само до часовник, и до майсторлък е.

Хахахах, може и така да е. Като казах на мъжа ми, вика, как ще го даваш на жена бе, вие почти за нищо не ставате.  Joy

# 728
  • велико търново
  • Мнения: 588

Много хубава таз машинка особено както мразя да мия прозорци. Laughing Laughing Laughing

# 729
  • Мнения: 68 939
Аз не само че мразя, а и не мога да мия прозорци....все ги замазвам...

Сега ме е яд, че не я взех тази машина....

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И аз ще чакам нова промоция на машинката. Посрешнах Великден с половината измити, половината неизмити стъкла. Имам 10 прозореца и едно остъкление - нямат край  Embarassed
Не е много в темата, но понеже напред някой беше питал за бели яйца днес купих такива от Метро в кутийки по 6 бр. при това от свободни кокошки. Цената не мога да цитирам в момента, но не бяха много скъпи.
И понеже някой се оплака, че са му се напукали днес яйцата при варенето - за пръв път направих моите по една технология която четох в нета и нямах нито една жертва. Варих ги 1 час на 1 степен на котлона (моя е от 1 до 9) и 10 мин. в края на втора. Идеята е да се варят на ръба на точката на завиране на водата, колко дълго ... пробвайте по старата технология със завъртането в кръг.

# 731
  • Мнения: 22 867

И за да не съм съвсем спам- ЗА Яйцата , които се продават на кора за 4,99.
 Не знам от къде са, но са с много тънки черупки  #2gunfire

Като варих дадаоха 80 % фира ( тоест от 10 сварени само 2 останаха здрави Sad  Та няма да ги ползвам за боядисване, а за козунаци и курабийки. Но каква е гаранцията че и другите, които купя няма да са с тънки черупки  ooooh!

Значи не съм само аз, направо в потрес изпаднах днес. От години нямам ни едно поне спукано яйце, а днес бях  Shocked. Както ги гледам в тенджерата, така виждам как цъфва пукнатинка. А ги варя по начин, споделен от съфорумка, за срам не помня ника Embarassed - слагат се в студена вода на огъня, като заври водата, но още в самото начало, се свалят от огъня и престояват 20 мин във водата под капак. По същия тоя начин днес ми се изпонапукаха. Че обещах  да боядисам и на майка, да не се разправя, направо ми опнаха нервичките. От кора и половина 10-ина се изпопукаха, после варих други яйца. Добре че поне боите не ме изнервиха, все пак станаха  великденските яйчица. Peace

Скрит текст:


А в Кауфланд имаше кори яйца по 3.50-60 лв някъде, но не знм какви са по отношение на чупливост. Grinning

# 732
  • Мнения: 5 435
Присъединявам се към мнението за яйцата. Е няма такова чудо, снощи се изнервих до н-та степен. Трябваше да сваря на щерката за да носи в градината. Сложих 5 яйца и петте се спукаха. После сложих само три, от които едно оцеля. Laughing

# 733
  • Мнения: 2 152
Лабрекс, познах тези с копринената вратовръзка ! Хубави са !
За първи път се спукаха само две от 40, но ги варя по тази технология -
от вечерта ги оставям на стайна температура + наливам вода в тенджерата,
в която ще се варят, т.е. яйца и вода с  еднаква температура.
Яйцата са домашни, от белите се отказах, миналата година бяха доста счупени в кората.

# 734
  • Мнения: 2 152
От къде са купени яйцата ?  От белите ли са ?

Общи условия

Активация на акаунт