Новите ви книги - 16

  • 60 295
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Вчера поръчани :

# 31
# 32
  • Мнения: 2 491
Чакай да се запиша в темата с една новичка от днес от промоциата на Сиела..За пореден път се убеждавам колко са бързи и точни , вчера на обяд я поръчах и днес сутринта е при мен и съм от провинцията, да кажещ че е в София и затова, пък то колко са експедитивни. Браво!
Та ето за тази става въпрос:




Точице, кажи после как е тази на Ремарк, че ми е любимец и мисля да си я купя ...


И аз се присъединявам към вас с последната ми нова книга - "Три чаши чай".

Благодарности за труда за новата тема   bouquet
Моля, сподели после мнение Praynig Hug

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 18:42 от Гигова

# 33
  • Мнения: 39
Купих "Булото" на Мартин Маринов, след като фейсбук беше продънен от реклама на книгата и новото издателство на Блажев. По- тромава, ужасно скучна, нафукана и тъпа соц история в мачовски груб стил не бях чела. Дадох шанс до 70 страница. Изключително съм разочарована, не, че очаквах кой знае какво, но това е безобразно слабо, няма за какво да се хвана, за да я допрочета. Изказах си го поне, а и дай боже да съм ви предпазила от глупава покупка.
За утеха си взех " Клуб на любителите на книги и пай от картофени обелки от остров Гърнзи" на Мери Ан Шафър. Чудна е!

# 34
  • Мнения: 10 698
Купих "Булото" на Мартин Маринов, след като фейсбук беше продънен от реклама на книгата и новото издателство на Блажев. По- тромава, ужасно скучна, нафукана и тъпа соц история в мачовски груб стил не бях чела. Дадох шанс до 70 страница. Изключително съм разочарована, не, че очаквах кой знае какво, но това е безобразно слабо, няма за какво да се хвана, за да я допрочета. Изказах си го поне, а и дай боже да съм ви предпазила от глупава покупка.

 Laughing

Аз тъкмо тръпнех в очакване Авраам да развее чаршафите на новото си издателство и ти уби всичко детско в мен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Иначе да, рекламната кампания тече на макс из ФБ и блоговете  Joy

# 35
  • Мнения: 512


Прясна, прясна от днес. След "География на блаженството" се надявам отново на добро забавление от прочита на тази книга.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 481
Поръчах си и нямам търпение да ми я доставят. Корицата е адски красива, вярвам, че и съдържанието не отстъпва.

Ще споделя впечатления, след като я прочета.

П.С. : в предишната тема обещах да пиша за "Устоите на земята" и "Свят без край" на Кен Фолет. Разочарована съм.  Sad Вече нямам желание дори за последната част от трилогията му " ХХ век", когато и да излезе, макар че първите две части ме завладяха (по-точно първата).

# 37
  • Мнения: 2 135
Точице, кажи после как е тази на Ремарк, че ми е любимец и мисля да си я купя ...
С удоволствие, но не знам скоро дали ще я прочета Simple Smile Нямам идея какво ще грабна  Crazy

# 38
  • София
  • Мнения: 10 858
Една такава от мен:

 

# 39
  • Мнения: 1 601
От Продавалник си купих тези две книги от една много мила дама

# 40
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 758


от четвъртък и днес сутринта я приключих, наслада голяма ми бе, чакам втората:)))

# 41
  • Мнения: 832
И аз се присъединявам към вас с последната ми нова книга - "Три чаши чай".

Благодарности за труда за новата тема   bouquet
Моля, сподели после мнение Praynig Hug

Разбира се, надявам се да е по-скоро Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 135
Тръгнах за салатки до пазара, а се прибрах и с това:
У.Уортън - Татко
От антиквар за 5лв  Simple Smile
По едно време доста момичета я четяха тук и ми влезе в списъка. Днес минавайки покрай масата ми се наби на очи (почти всеки ден хвърлям поглед там Blush ) и реших, че се е появила за мен  Heart Eyes Дано ми хареса.

# 43
  • Мнения: 1 243

Записвам се с новата ми книжка от размяната и от Миж   Heart Eyes - "Океанът в края на пътя" на Нийл Геймън.
(Много ме мързи да търся снимка на корицата!  Embarassed)

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
От днес
Скрит текст:

"Парфюмът" я имам, но старо издание и днес се изкуших да си взема новото, намалена е доста в "Хеликон"  Peace

Общи условия

Активация на акаунт