Новите ви книги - 16

  • 61 643
  • 746
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 12 327

топла,топла от майската игра,и по-специално от Нели.
Благодаря!

Мммм.... прелест  Heart Eyes
Мечтая да прочета тази книга от момента, в който прочетох анотацията за нея  Grinning
Честита!  Hug

# 316
  • София
  • Мнения: 5 729
Мижжж,разбира се,че ще осъществя твоята мечта в най-близко бъдеще.
Ще я прочета и на следващата ни среща ти я нося.  bouquet

# 317
  • Мнения: 485
Трите ми нови книги, последните от подаръка ми за рождения ден Simple Smile. Явно съм проглушила ушите на всички роднини, приятели, колеги с манията  Sunglasses Laughing

# 318
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
За прочит от съфорумка

# 319
  • Мнения: 382
За сина ми за 24 май, но и нещо българско ще му избера, имат много хубав (изцяло български) списък за 8 клас.


Нали знаете, че има ново издание тази толкова търсена книга. Честито!

# 320
  • Мнения: 87

Нали знаете, че има ново издание тази толкова търсена книга. Честито!



На пазара ли е вече? Защото не мога да я открия по онлайн книжарниците Confused

# 321
  • Мнения: 382
blue_dream, от 16 май е, доколкото разбирам. Тук май може да се поръча. Иначе видях снимка -  налична в една варненска книжарница. Сигурно скоро ще е навсякъде.  Simple Smile
http://www.book.store.bg/p20531/zabravenite-ot-nebeto-dokumental … erina-tomova.html

_dexter_ , интересно ще ми е усещането ти за "Двамата господа от Брюксел" и "Стогодишният старец, който скочи през прозореца и изчезна". Simple Smile

# 322
  • Мнения: 1 840
Подаръкът ми от майската игра от Kally May:

# 323
  • София
  • Мнения: 12 327
И моята най-нова от играта /благодаря, Слив!!!  Hug /

# 324
  • София
  • Мнения: 5 729
Дано да ти хареса.
Не ми се искаше да ти развалям серията.

# 325
  • Мнения: 222
Новата ми книжка от днес:

Отново гръцки автор.  Wink
От книжарницата на Сиела, намалена на 5 лева.
Иначе си продължавам с Никос Казандзакис.  Simple Smile

# 326
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Новите ми книги от вчера са:

  и

 Получих ги от прекрасната Вени.  Heart Eyes
 Първата книга съвсем скоро разбрах, че е издадена и я пожелах силно. Беше изненада, че я получих. А втората е едно малко бижу.  Heart Eyes

# 327
  • Мнения: 5 776
Свет, не знаех, чудесна новина  Hug
nadii, ще може ли отзив, приготвила съм си я за четене, инъче и аз съм на Казандзакис сега   bouquet

# 328
  • Мнения: 639
Скрит текст:

# 329
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Хайде и аз с новата ми книга от играта  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт