Новите ви книги - 16

  • 61 638
  • 746
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 311
Хайде и аз с новата ми книга от играта  Laughing



Много е готина, приятно четене:)

# 331
  • Мнения: 1 242

От играта (още веднъж - сърдечно благодаря, Девичка!):



И от размяната:

# 332
  • Мнения: 160


Последната ми хартиена книга любим автор с любим герой -Чарли Паркър Simple Smile

# 333
  • София
  • Мнения: 1 501
Новите ми попълнения -
от играта,
а тези вчера си взех, минавайки през Хеликона.
http://www.helikon.bg/books/76/-%D0%9F%D0%BE%D1%89%D0%B0%D0%BB%D … D0%B8_167381.html

http://www.helikon.bg/books/78/-the-affair_167047.html#book_info

# 334
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Прекрасен подарък, който ми се дублира вчера след като получих втора бройка по случай 24ти май, а вече мила съфорумка ми беше подарила. Тъкмо поръчана

Приордърнати

# 335
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Много е готина, приятно четене:)

Да и на мен ми казаха, че е много весела, нямам търпение да я започна  Laughing

Моята най-нова:

Party

# 336
  • София
  • Мнения: 12 326
Паяче, а звучната дума "приордърнати" що ще рече?  newsm78

П.П. Фейсът ми отговори на въпроса  Mr. Green

# 337
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Паяче, а звучната дума "приордърнати" що ще рече?  newsm78

П.П. Фейсът ми отговори на въпроса  Mr. Green

Не знам как е думата на български, а и виждам, че се използва в оригинален вид и напарво си я побългарих. Simple Smile

# 338
  • София
  • Мнения: 12 326
"Направих предварителна поръчка" мисля, че е удачен превод  Hug
Сори, за спама  Mr. Green

# 339
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
"Направих предварителна поръчка" мисля, че е удачен превод  Hug
Сори, за спама  Mr. Green

Няма си думичка значи.  Mr. Green

# 340
  • Берковица
  • Мнения: 475
Може ли да ми препоръчате някоя от следните книжки:
1. Кървава луна
2. Нощем вълците са черни
3. Докато смъртта ни раздели
4. Глинописецът
5. Куатроченто
6. Дервишката порта
7. Мемоарите на една кучка/Истината според Елена от Троя

# 341
  • София
  • Мнения: 12 326
Може ли да ми препоръчате някоя от следните книжки:
1. Кървава луна
2. Нощем вълците са черни
3. Докато смъртта ни раздели

4. Глинописецът
5. Куатроченто
6. Дервишката порта
7. Мемоарите на една кучка/Истината според Елена от Троя


Позиции 2 и 3 мисля да си ги поръчам.
По тази поредица е сериалът за Верг Ваум  Peace

За останалите не съм компетентна  Laughing

П.П. По кучката и мемоарите й Венката e спец  Mr. Green
Т.е. тя ги чете скоро  Wink
Вени, знам че носиш на майтап Simple Smile

Последна редакция: чт, 22 май 2014, 15:25 от mijjjka

# 342
  • Мнения: 1 601
Миж , като ги прочетеш , (първо да ги вземеш де  Laughing ) ще си ги изпрося от теб за четене тези двечките . И аз още се чудя какво да поръчам , гледам и тези , които ganjana5 е написала , от тях ми направи впечатление "Глинописецът"  Flutter

# 343
  • София
  • Мнения: 12 326
Естествено, Слънчо, знаеш, че нямаш грижи за това  Hug

# 344
  • София
  • Мнения: 6 225
П.П. По кучката и мемоарите й Венката e спец  Mr. Green
Миж, нося на майтап, само на бой не Joy.

На мен "Мемоарите на една кучка" ми допаднаха. И преди го писах нейде из темите, сигурно се повтарям, но... не се връзвайте на анотацията на задната корица  Mr. Green. Книгата може да ви допадне, ако просто я приемете като разказ за живота и любовите на една жена, а не като автобиография на Елена от Троя.

Общи условия

Активация на акаунт