Новите ви книги - 16

  • 61 624
  • 746
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 24
Току-що и аз направих един pre-order на "Доктор Сън":



...и се чудя дали да не си пусна отпуска на 28-ми, като ми пристигне книгата. tooth Сериозно съм се hype-нал. Simple Smile

# 346
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
А защо е на такава безумна цена новата книга на Стивън Кинг?  Laughing

# 347
  • Мнения: 1 242
А защо е на такава безумна цена новата книга на Стивън Кинг?  Laughing

Търсенето определя предлагането, нали знаеш, ЛуRolling Eyes

# 348
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Е то по тая логика "50 нюанса сиво" трябваше да е 30 лева  Joy

Сериозно дори финалната книга от "Колелото на времето", която се чакаше с години и е 800 страници голям формат, беше 20 лева.

# 349
  • Мнения: 1 242
Е то по тая логика "50 нюанса сиво" трябваше да е 30 лева  Joy

Такава трябва да е цената на колекционерската версия на "Нюансите" - с твърди корици и подарък сребриста вратовръзка и мини хеликоптерче...  Joy

Извинявам се за спама!

Мен също ме дразня такива абсурдни цени!  ooooh!

# 350
  • Мнения: 24
Прави сте, скъпичка е, но предполагам причината е в скъпите права (Кинг е сред топ-авторите в света).

# 351
  • Мнения: 5 776
А тук е на едни от най-достъпните цени. Специално тази е на цена наполовина от нюансите  Rolling Eyes

# 352
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Такава трябва да е цената на колекционерската версия на "Нюансите" - с твърди корици и подарък сребриста вратовръзка и мини хеликоптерче...  Joy


Аз мислех, че други подаръци имаш предвид  hahaha

Само си разсъждавах за ценообразуването, иначе Стивън Кинг си е класик.

# 353
  • София
  • Мнения: 12 326
Цените на Доктор Сън в Амазон - http://www.amazon.com/Doctor-Sleep-Novel-Stephen-King/dp/1476727651

Кви права? Кви пет лева???  ooooh!
Разбира се, че става дума за пословичната алчност на бг-издателите и за нищо друго!

# 354
  • Мнения: 1 803
"Есента на патриарха" на Маркес. Дойде точно на именния ми ден, от много време я исках и много се радвам, че вече я имам.

# 355
# 356
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480

# 357
  • Пловдив
  • Мнения: 17 379




От katerinkka от играта ни.

# 358
# 359
  • Мнения: 382
Подарък!  Heart Eyes Имам я в няколко други издания, но точно това нямах.
          Свободна книжарница:  

Общи условия

Активация на акаунт