Новите ви книги - 16

  • 61 617
  • 746
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 43
Новата ми книжка от промоцията на Сиела! Толкова много я исках и чакането си заслужаваше!
Нямам търпение да започна да чета! Simple Smile


# 361
  • Мнения: 2 174
Днес от промоцията в Сиела
двата тома

# 362
  • София
  • Мнения: 210
Днес добре се запасихме с книги. За мен:
"Трънски разкази" на П. Делчев, тук прочетох толкова положителни отзиви, че нямаше как да я подмина.
"Майките" Т. Димова
"Анатомия на илюзиите" Л. Филипова, грабнах я може би в шопинг-еуфория  Wink . Чела съм две други нейни книги, харесват ми, но авторката има леко дразнещ маниер да повтаря едни и същи неща по няколко пъти.

А за децата:
"Джордж търси съкровища в космоса" на Стивън и Луси Хокинг
"Хари Потър и филосовският камък" Дж. К. Роулинг
"Истории за Маша и Мечока", та получихме и
"Завръщане в голямата гора" на Дейвид Бенедиктъс и последно
"Франклин иска домашен любимец", като намек си го избра детето  Joy

# 363
  • София
  • Мнения: 12 325
Честити ви нови книжки, момичета  Hug
И аз тук с моят урожай от промоцията на "Сиела" Party
Скандинавски трилъри, разбира се, какво друго  Flutter


# 364
# 365
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Днес от мили момичета получих прекрасни книги:

   Heart Eyes

   Heart Eyes

Лу, Hug, JorjetаHug!

# 366
  • Мнения: 2 486
От майската игра от милото Скарамушче Heart Eyes Hug



Днес отидох до библиотеката да си върна книгите и се бях заклела Grinning да не вземам нищо и да излезна от там като прокажена, обаче вървейки бързо с периферията зърнах нещо на което не можах да устоя ooooh! Laughing А библиотекарката ми вика всичко наред ли е с теб, викам й да, опитвам се да си лекувам зависимостта от книги Mr. Green, а тя ми вика затова ли взе само една, а аз: ами намалям ги постепенно, за да не ми е гадно Laughing
Ето тази ми развали дисциплината Laughing

# 367
  • София
  • Мнения: 12 325
Гиговче, следващия път като вземеш Снежния човек съвсем ще се излекуваш  Party

# 368
  • Мнения: 2 486
Гиговче, следващия път като вземеш Снежния човек съвсем ще се излекуваш  Party
Ахам Crazy Laughing Стига да я има, но май я нямат Sad Нищо все някога ще си я намеря за прочит.


Абе аз похвалих ли се тук Thinking newsm78, май не... ooooh!
Ето тази ми е от Нелчето спешъл подарък Heart Eyes Hug

# 369
  • София
  • Мнения: 12 325
Аааа,  Гиговче, "Под сянката на свещеното дърво" вече ще ти я искам!!!  Mr. Green


А ето и моята следваща нова  Twisted Evil  Twisted Evil Twisted Evil
Дали ще мога да устискам до Панаира...? Излиза на 30 май  Thinking

П.П. И добре, че този път заглавието е с пълен член, че предишните ми бодяха очите  Laughing
А друг кусур, освен непълния член, на Несбьо не открих  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: вт, 27 май 2014, 20:46 от mijjjka

# 370
  • Мнения: 24
Тази на Несбьо може и да си я взема, макар че още имам да чета "Снежния човек" (членуването е правилно, когато става дума за прозвище), иначе аз си взех тези две:





...като втората ми е на pre-order и я чакам след десетина дена. Simple Smile Ама просто Майкъл Крайтън е толкова як, че не мога да изтърва негова книга. Mr. Green

# 371
  • Мнения: 694
Супер новина за мен е, че има нова книга на Ричард Уайзман, много ми е любим. Особено книгата за късмета. Simple Smile
Благодаря за инфото.

# 372
  • Мнения: 1 840
От промоцията на Сиела за 24-ти май:

# 373
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Благодарение на Вени newsm51 имам възможност да се докосна до Кейт Мортън и от тази вечер започвам 

 

# 374
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Купена преди официалната дата на пускане на пазара ( накратко звучното ПРИОРДЪР)  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт