Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 259

  • 48 310
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 285
Скрит текст:



 Kissing HeartКакто и да е облечен ЙОМЕР, в тази серия ми се видя най-красив. Kissing Heart
А пък, полото не е едно и също - едното е черно, а другото тъмно синьо. Grinning Joy
[/center]


 Танюша, я не ме разсмивай, това е игра на светлината. Хич дори не го преоблякоха поне,

те, че не го изкъпаха , отделен въпрос.  Joy    А, красотата никой не я отрича.

То така излиза, че и раничката му два цвята.  Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 4 966










Много съм доволна, че ни дадоха повод и да се посмеем. Simple Smile На Енгин много му отива да е усмихнат. Simple Smile))

Ами мъчат го, комисарчето, бе... казах ви - като на война. Simple Smile Нали е на бойното поле, ще го мъчат с тая униформа до край. Simple Smile) Освен ако наистина не мине под прикритие и се наложи да се облече съответстващо на кръговете, в които се движи Елиф.

# 32
  • Мнения: 1 285
Скрит текст:








[

Много съм доволна, че ни дадоха повод и да се посмеем. Simple Smile На Енгин много му отива да е усмихнат. Simple Smile))

Ами мъчат го, комисарчето, бе... казах ви - като на война. Simple Smile Нали е на бойното поле, ще го мъчат с тая униформа до край. Simple Smile) Освен ако наистина не мине под прикритие и се наложи да се облече съответстващо на кръговете, в които се движи Елиф.

Много ми харесва идеята ти. Аз не държа да е моден, а просто да излъчва чистота и свежест. Нали ни е преуспяло, като комисар момчето.

# 33
  • Мнения: 2 293
Ето рейтинга:

В АБ групата и Тотал - Второ място


İLK 100 PROGRAM /HEDEF KITLE : TOTAL ( Tarih :26.03.2014 )
Sıra    Program Adı    Kanal    Rating (%)    Share (%)
1   MUHTESEM YUZYIL   STAR TV   9,953416662   23,091094397
2   KARA PARA ASK   ATV   6,581557104   15,01157612
3   BENI AFFET   STAR TV   6,11791293   21,046272522

http://www2.dizifilm.com/rating.asp

İLK 100 PROGRAM /HEDEF KITLE : TOTAL ( Tarih :26.03.2014 )
Sıra    Program Adı    Kanal    Rating (%)    Share (%)
1   MUHTESEM YUZYIL   STAR TV   10,199210874   23,988777184
2   KARA PARA ASK   ATV   7,558163863   17,656284138
3   BENI AFFET   STAR TV   5,820064813   24,748357813

http://www2.dizifilm.com/rating.asp?g=1&tarih=26.03.2014

Стартирахме от 7-мо място на 12.03., сега - 2-ро.
не е зле, но не съм свикнала Енгин да е втори...

 
Скрит текст:

Satisfied Конкуренцията е на 9-то място
Язък, трябва да си търсим нова.

http://www2.dizifilm.com/rating.asp?tarih=25.03.2014

newsm51
Браво! Аллаху Акбар... Ще се опомни той драгият турски зрител...
Колкото до конкуренцията - ние я метохме без проект в един уникално хубав колаж, та сега ли, когато сме на екран...
Впрочем, къде се загуби този колаж? Точно сега му е мястото в едно спойлерче... ха-ха-ха!

# 34
  • Мнения: 4 966


Ами той си излъчва чистота и свежест. Въпреки недоспиването и ядовете. Simple Smile Но все пак е дразнещо да го показват като някакъв сиромах, дето си има само един панталон.  Crossing Arms Вече четохме, че и турските зрители не го намират нито за нормално, нито за реално това.



Ето ви го тук - свежо окъпан... от дъжда. Wink))



Но тук, с пуловерчето на Керим, въпреки късния среднощен час, май е най-свеж като визия. Simple Smile))

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 34 124


"Мръсни пари и любов" - В САМОЛЕТА - начало

"Мръсни пари и любов" - 3 епизод - В САМОЛЕТА. Превод от турски: bebo_sn; субтитри: mariana51. Приятно гледане.

И тук:
http://vbox7.com/play:853e9aea26

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 12:23 от mariana51

# 36
  • Мнения: 1 097
Здравейте.Вече сте се настанили удобно в новото кътче  и леете  напълно заслужени дитирамби.Още снощи изразих своето мнение-прекрасни,прекрасни,прекрасни.Всъщност изобщо,дори за миг не съм се съмнявала в това. Много рядко се лъжа в преценките си и в случая това ме прави щастлива.

# 37
  • Мнения: 917




КОМЕТ,  Hug знам си аз, че полото е едно и също, ама се шегувкам... Grinning Joy
Скрит текст:

Знам също, че много "обичаш"  Joy котенцата ми, и сега ще те съжаля и ще ги заменя...

  Joy Joy Joy bouquet Joy Joy Joy


# 38
  • Мнения: 4 966






И аз съм още в самолета. Simple Smile)) Бебо, Марианка, благодаря!   bouquet Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 917


"Мръсни пари и любов" - В САМОЛЕТА - начало

"Мръсни пари и любов" - 3 епизод - В САМОЛЕТА. Превод от турски: bebo_sn; субтитри: mariana51. Приятно гледане.

И тук:
http://vbox7.com/play:853e9aea26


БЕБОHug МАРИЯНКА,  Hug БЛАГОДАРЯ!    bouquet  bouquet"Политам", като птичка да ги гледам...

# 40
  • Мнения: 2 293



            Здравейте, мили момичета ! То добро утро мина.

             Привет Нушка, Марта, Марианка, Марица, Аурелия, Бебо, Барисеа.

Серията снощи ми хареса, беше изпълнена с емоции. Имаше и хумор и напрежение. Имам чувство,
че усещат искрите,   които прехвърчат и че нещо се случва между тях, но демонстративно бягат от това усещане.Много ми беше забавно. С пълния превод сигурно ще бъдат интересни тези почти комични ситуации. И моменти на нежност и внимание имаше. С две думи палитрата е пълна с
разноцветни красоти.

Барисеа,, благодаря, че поне ти се съгласи с мен за стайлинга на Йомер. За подписката съм. Чакам и Любов да се вкючи, въпреки, че при Елиф се забелязва подобрение.

Вече сериозно -  аз също гледам и се вълнувам първо от играта, но не мога да си затварям очите за очевадното.
Всички знаем, какво е казал великият Чехов : " У човека всичко трябва да бъде прекрасно и
лицето и дрехите и душата и мислите."

При нашето момче всичко винаги си е, като по Чехов и сега някакви си стилистки ще нарушават правилата. Затова се дразня. Искам и визуално да е истински комисар. Много ли искам?

Лек и успешен ден на всички.


                                          


Аааа, не само Барисея е съгласна с теб! Моля, моля, аз откога негодувам, но вече мълча, да не ви досадя. Нито  е толкова бедно комисарчето ни, нито рискува нещо, ако се окъпе – освен да бъде облян от всенародната любов! Да не се събува му казаха, ама банята не му показаха...
Абе не върви стайлингът и това е! Все се надявах, че на другия ден ще влязат в някой магазин и ще го облекат, ама си останах разочарована… Лелеее, каква гледка щеше да е да мери дрехи... да не говорим за бельо...Ама не. Обичат си те Капалъ Чаршъ и това е...Не че не го харесвам всякак, ама защо трябва…

# 41
  • Мнения: 1 285
Скрит текст:


]
КОМЕТ,  Hug знам си аз, че полото е едно и също, ама се шегувкам... Grinning Joy
Скрит текст:

Знам също, че много "обичаш"  Joy котенцата ми, и сега ще те съжаля и ще ги заменя...

  Joy Joy Joy bouquet Joy Joy Joy


[/center]

  Този път нямаше нужда от кавички, защото наистина обичам котенцата ти. А това в спойлера, що за чудо на природата е и недей ме съжалява, моля те. Може да ми съчувстваш.Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 13:04 от komet

# 42
  • Мнения: 4 966
Ееееееее друго си е с превод! Не, че не се хилих и снощи, ама сега още повече се кикотих, свързвайки репликите с физиономиите. Simple Smile)) Разкош! Simple Smile  Hug Hug Hug



Този сет приключи с 1:0 за комисаря. Simple Smile))

# 43
  • Мнения: 1 285
Скрит текст:



            Здравейте, мили момичета ! То добро утро мина.

             Привет Нушка, Марта, Марианка, Марица, Аурелия, Бебо, Барисеа.

Серията снощи ми хареса, беше изпълнена с емоции. Имаше и хумор и напрежение. Имам чувство,
че усещат искрите,   които прехвърчат и че нещо се случва между тях, но демонстративно бягат от това усещане.Много ми беше забавно. С пълния превод сигурно ще бъдат интересни тези почти комични ситуации. И моменти на нежност и внимание имаше. С две думи палитрата е пълна с
разноцветни красоти.

Барисеа,, благодаря, че поне ти се съгласи с мен за стайлинга на Йомер. За подписката съм. Чакам и Любов да се вкючи, въпреки, че при Елиф се забелязва подобрение.

Вече сериозно -  аз също гледам и се вълнувам първо от играта, но не мога да си затварям очите за очевадното.
Всички знаем, какво е казал великият Чехов : " У човека всичко трябва да бъде прекрасно и
лицето и дрехите и душата и мислите."

При нашето момче всичко винаги си е, като по Чехов и сега някакви си стилистки ще нарушават правилата. Затова се дразня. Искам и визуално да е истински комисар. Много ли искам?

Лек и успешен ден на всички.


                                          
Скрит текст:
Аааа, не само Барисея е съгласна с теб! Моля, моля, аз откога негодувам, но вече мълча, да не ви досадя. Нито  е толкова бедно комисарчето ни, нито рискува нещо, ако се окъпе – освен да бъде облян от всенародната любов! Да не се събува му казаха, ама банята не му показаха...
Абе не върви стайлингът и това е! Все се надявах, че на другия ден ще влязат в някой магазин и ще го облекат, ама си останах разочарована… Лелеее, каква гледка щеше да е да мери дрехи... да не говорим за бельо...Ама не. Обичат си те Капалъ Чаршъ и това е...Не че не го харесвам всякак, ама защо трябва…



  Любовче,  той и раничка на гърба имаше. Поне да го преоблекат Много съм им обидена на стилистките.
Добре, че си го обичаме момчето и си го приемаме всякак, затова не понасям пренебрежително отношение към него, дори към образа му в сериала.
Държа да е, както  казва Чехов.

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 12:51 от komet

# 44
  • Мнения: 1 285
Скрит текст:
]
"Мръсни пари и любов" - В САМОЛЕТА - начало

"Мръсни пари и любов" - 3 епизод - В САМОЛЕТА. Превод от турски: bebo_sn; субтитри: mariana51. Приятно гледане.



 Друго си е с превод. Голямо  забавление ще има.Много готини диалози, наистина като куче и
котка, но така ми харесва.
 Бебо, Марианка, благодаря момичета за удоволствието.

Общи условия

Активация на акаунт