Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 259

  • 48 335
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 007
Семейството на Енгин Акюрек



 Smile Барисия, съгласна съм за подписката, обаче предлагам да пишем директно на сценаристките в Туитър, че да има ефект .... дай Боже.

# 16
  • Мнения: 4 966








Скрит текст:


Ей тази физиономия е супер! Бооооооже, колко сме палави! Simple Smile))


# 17
# 18
  • Мнения: 4 966


А тук вече комисарят така презрително гледа в нейна посока...  Shocked


 newsm10 smile3521

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 10:16 от marytza

# 19
  • Мнения: 1 285



            Здравейте, мили момичета ! То добро утро мина.

             Привет Нушка, Марта, Марианка, Марица, Аурелия, Бебо, Барисеа.

Серията снощи ми хареса, беше изпълнена с емоции. Имаше и хумор и напрежение. Имам чувство,
че усещат искрите,   които прехвърчат и че нещо се случва между тях, но демонстративно бягат от това усещане.Много ми беше забавно. С пълния превод сигурно ще бъдат интересни тези почти комични ситуации. И моменти на нежност и внимание имаше. С две думи палитрата е пълна с
разноцветни красоти.

Барисеа,, благодаря, че поне ти се съгласи с мен за стайлинга на Йомер. За подписката съм. Чакам и Любов да се вкючи, въпреки, че при Елиф се забелязва подобрение.

Вече сериозно -  аз също гледам и се вълнувам първо от играта, но не мога да си затварям очите за очевадното.
Всички знаем, какво е казал великият Чехов : " У човека всичко трябва да бъде прекрасно и
лицето и дрехите и душата и мислите."

При нашето момче всичко винаги си е, като по Чехов и сега някакви си стилистки ще нарушават правилата. Затова се дразня. Искам и визуално да е истински комисар. Много ли искам?

Лек и успешен ден на всички.


                                          

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 10:25 от komet

# 20
  • Мнения: 1 007


 Smile  нова снимка

# 21
  • Мнения: 4 966


Любезности... Simple Smile))

# 22
  • Мнения: 917


Hug Добро утро МОМИЧЕТА! Hug

МАРИЯНКА,  Hug
 хиляди благодарности за новата ни стайчка в прекрасната ни къщичка! Grinning Two Hearts Grinning

Очарована съм от 3-та серия. Бях прикована за стола и гледах, останала без дъх.  
Страхотна игра на ВСИЧКИ актьори. Много ме радва факта, че има от моите любими сцени. Heart Eyes
Вие сте ги "разкостили", а аз част от тях ви ги сложих накуп.


  Grinning Two Hearts Grinning

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 10:44 от Tanusha_

# 23
  • Мнения: 2 293

 newsm51
Здравейте на всички и на всяка една по отделно!
Все още не мога да се отърся от снощната серия – Красота! Умрях си от кеф от играта на Енгин. Нищо не може да ми развали удоволствието от него. Веднага казвам: и Туба когато е с него играе много добре! Отиват си – момчето не се гърчи на буквата S – чудесни са като двойка, стига Туба да е само с панталон! То се знае, че комшиите обичат пищните задни сфери, но… на мен не са ми по вкуса… И не само защото не съм мъж…
Забелязах още, че комшиите са издигнали събуването до функция на социалния статус – събуват се само бедните, богатите – не!
Малко ми беше престоят им в Рим – къпа се само Туба и естетските ми щения възнегодуваха, душата ми заплака, ех, да бяха го окъпали и него…Но пък на фона на пиаца „Навона” /голям кораб – ит./ беше великолепен – като исполин! Много му отива Италия.
Другите сюжетни линии не ги следя – еле пък Пънар и зетя…Само разводняват пейзажа…

# 24
  • Мнения: 1 007
Ето рейтинга:

В АБ групата и Тотал - Второ място


İLK 100 PROGRAM /HEDEF KITLE : TOTAL ( Tarih :26.03.2014 )
Sıra    Program Adı    Kanal    Rating (%)    Share (%)
1   MUHTESEM YUZYIL   STAR TV   9,953416662   23,091094397
2   KARA PARA ASK   ATV   6,581557104   15,01157612
3   BENI AFFET   STAR TV   6,11791293   21,046272522

http://www2.dizifilm.com/rating.asp

İLK 100 PROGRAM /HEDEF KITLE : TOTAL ( Tarih :26.03.2014 )
Sıra    Program Adı    Kanal    Rating (%)    Share (%)
1   MUHTESEM YUZYIL   STAR TV   10,199210874   23,988777184
2   KARA PARA ASK   ATV   7,558163863   17,656284138
3   BENI AFFET   STAR TV   5,820064813   24,748357813

http://www2.dizifilm.com/rating.asp?g=1&tarih=26.03.2014

Стартирахме от 7-мо място на 12.03., сега - 2-ро.
не е зле, но не съм свикнала Енгин да е втори...

 
Скрит текст:

Satisfied Конкуренцията е на 9-то място
Язък, трябва да си търсим нова.

http://www2.dizifilm.com/rating.asp?tarih=25.03.2014

Последна редакция: чт, 27 мар 2014, 11:04 от AureliaFelix

# 25
  • Мнения: 4 966


Кой е втори? Аз? Никога. Wink))



Първото място е винаги мое. Wink))
Хубавите неща в живота не стават лесно, но затова пък после още повече им се радваме. Simple Smile))



# 26
  • Мнения: 4 966






Пак ще си говорим. Wink))

Извинете, но просто не мога да се спра. Simple Smile) То няма част от секундата, в която да не се променя и която да не искам да фиксирам, за да и се насладя. Simple Smile))

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 405
 Привет момичета  Hug
В очакване на трейлъра сме ,но те пак така ще го завъртят ,че няма да разберем решението на Елиф Rolling Eyes
Снощната серия ми хареса ,мноооого и най-вече ,че имаше по много от Елиф и Йомер .Комисарят много забавен.Ще взема да се хвана да изгледам ,,Брак с чужденец''.
Още една двойка гледам с голямо удоволствие -Арда и Пелин .Как се спретна момичето за среща с маман -купи си чанта от пазара ,нави буклите и готова.....голяма скица  Laughing

Елиф как се сгуши в него ....ще и стане най-близък Йомер ,ама той не смее да я прегърне ,уж го раздава сваляч ooooh! ,по-смело да действа  Laughing
Хубав да е денят ви момичета  txtloves

# 28
  • Мнения: 2 293


Кой е втори? Аз? Никога. Wink))



Първото място е винаги мое. Wink))
Хубавите неща в живота не стават лесно, но затова пък после още повече им се радваме. Simple Smile))





Маричке, благодаря за прекрасните кадри! Ей това си гледам аз...
И е време да готвиш подобрената версия...

# 29
  • Мнения: 917





  Kissing HeartКакто и да е облечен ЙОМЕР, в тази серия ми се видя най-красив. Kissing Heart
А пък, полото не е едно и също - едното е черно, а другото тъмно синьо. Grinning Joy

Общи условия

Активация на акаунт