Къде да си намеря половинка

  • 199 410
  • 3 976
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: X
arino, хайде идвай, ще се позабавляваме

# 361
  • Мнения: 6 166
писала съм им - в понеделник-вторник ще знам дали ще дойдат.

# 362
  • Мнения: X
писала съм им - в понеделник-вторник ще знам дали ще дойдат.

 smile3508 май ставаме все повече...надявам се купонът да е весел
Чудя се кого да навия още  hahaha

# 363
  • някъде там
  • Мнения: 1 601
писала съм им - в понеделник-вторник ще знам дали ще дойдат.

 smile3508 май ставаме все повече...надявам се купонът да е весел
Чудя се кого да навия още  hahaha
еее много сте ми далече значи... тюх!

# 364
  • SF
  • Мнения: 27 978
Виж сега, аз се ръководя по много простички правила: Обстановка, условия и общи интереси.
Има една група от хора които наричам "Адекватни." За съжаление тези хора са доста малък брой което респективно означава, че няма да ги срещаш всеки ден. Веднъж в месеца може да не видиш такъв човек. Но такива хора се усещат от километри. Не знам, има нещо. Аз поне ги помирисвам отдалеч. То се вижда, в поведението, в облеклото, в говора. Просто покрай такъв човек ми е адски комфортно и разговора тече спокойно, все едно сме добри приятели. В повечето случаи се чувствам неудобно и се чудя какво да кажа, ноо понякога диалога върви толкова плавно, че един час може да мине за секунди. Това определено поне при мен е аларма, че човека има потенциал и..вече си знаеш. Няма да ти давам акъли за свалки.

Ето едно адекватно изказване.  Simple Smile
Кеф ми е, че има хора, които мислят така.

# 365
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 309
Я кажете пак за това парти, че аз нещо съм пропуснала? Simple Smile

# 366
  • Мнения: 6 166
Ето едно адекватно изказване.  Simple Smile
Кеф ми е, че има хора, които мислят така.
съгласна съм. направо да се размечтаеш да ти се случи.

# 367
  • Мнения: X
Я кажете пак за това парти, че аз нещо съм пропуснала? Simple Smile

писах ти на лични

# 368
  • Мнения: 61

Ето едно адекватно изказване.  Simple Smile
Кеф ми е, че има хора, които мислят така.

Благодаря, радвам се, че има хора с които все още се разбирам Simple Smile

# 369
  • Sofia
  • Мнения: 8 311
Pluckmuckel, мисля че е време да си пуснеш снимката!  Wink

# 370
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 309
Pluckmuckel, мисля че е време да си пуснеш снимката!  Wink

Изобщо, от тук нататък никакви постове без снимка, предлагам аз. Laughing

# 371
  • някъде там
  • Мнения: 1 601
Pluckmuckel, мисля че е време да си пуснеш снимката!  Wink
Pluckmuckel, накрая май ще те дърпат от 100 страни , къде ти трябваше в женски форум да пишеш хихих

Последна редакция: нд, 06 апр 2014, 17:19 от cacharell

# 372
  • Мнения: 2 240
По специална молба на  stambuli - 10 бързи съвета как да си свалите мъж.

Въпреки, че това беше много забавно описание, отказвам да повярвам, че мъжете са толкова просто устроени Laughing . Поне не всички.

# 373
  • Мнения: 61
Ооо, всъщност наистина сме ужасно просто устроени.
Ама защо само аз, таковата, снимка? Ами вие? ааа Simple Smile)

# 374
  • някъде там
  • Мнения: 1 601
Щот си 1 и си мъж !!! Flutter

Общи условия

Активация на акаунт