Отговори
# 45
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Обаче кой кат мен! Crazy
Бетоновозът преди малко тръгна за два дни до Хърватия да му дуднат срещу пушенето. По този случай телевизорът ми гърми с Кузю и Гуню, на компа се чува ПО, отворени са и двете ни теми в мамата и пиша ...ша са скъсам.  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44

# 46
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Обаче кой кат мен! Crazy
Бетоновозът преди малко тръгна за два дни до Хърватия да му дуднат срещу пушенето. По този случай телевизорът ми гърми с Кузю и Гуню, на компа се чува ПО, отворени са и двете ни теми в мамата и пиша ...ша са скъсам.  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
newsm68 newsm68 newsm68 newsm44 newsm44 newsm44

Супеееер, Профче Party Party Party Party Party Кой като теб сега  newsm68 newsm68 newsm68

# 47
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ей го Майкъл Джексън в ранния му период  Mr. Green hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:

Манче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Наде  Hug Heart Eyes Heart Eyes Бел  Hug Heart Eyes Heart Eyes Тути  Hug Heart Eyes Heart Eyes Диби  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 48
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Браво бееее, докато се усетя е сте на трета страница.
Благодаря Ви момичета newsm51 newsm51 newsm51 за темата и оформлението й.
Ивче и на мен модела на Мави ми прилича на Чаги.
ЗвездЪтЪ се разкърши в раменете като кабаретна танцьорка и се е лъснала в челото от пот, от километри лъщи. Sick

Наде, ще потърся едни негови черно бели снимки, там направо е трудно да ги различи човек, иначе на цветните си е рус и не е така очебийна приликата! Помня, че миналата пролет някой ги беше качвал из темите....

А звиздЪтЪ ми направи впечатление, че лъщеше здраво още в първите серии- или и е мазна кожата, (за косата вече знаем  ) или се поти повече, а като я гледам каква е мършава, чак ми е чудно. В първите серии все се разнасяше с разтечен грим Wink За справка в същите климатични условия Хазар не лъщеше Whistling

# 49
  • Мнения: 21 201
Мирчето е тъжна и почва да пее. Mr. Green
Чакайте да полегна на стола, че ми се приспа.
Габунче. Hug

# 50
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Мирчето е тъжна и почва да пее. Mr. Green
Чакайте да полегна на стола, че ми се приспа.
Габунче. Hug

hahaha hahaha hahaha hahaha Ся ще изкряска и ще те стресне избердем  hahaha hahaha hahaha
Мичони,ся аз така с имена ,блу,млу ,не ги гледам ,като ги купувам,това за пода ли е  newsm78

# 51
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Браво бееее, докато се усетя е сте на трета страница.
Благодаря Ви момичета newsm51 newsm51 newsm51 за темата и оформлението й.
Ивче и на мен модела на Мави ми прилича на Чаги.
ЗвездЪтЪ се разкърши в раменете като кабаретна танцьорка и се е лъснала в челото от пот, от километри лъщи. Sick

Наде, ще потърся едни негови черно бели снимки, там направо е трудно да ги различи човек, иначе на цветните си е рус и не е така очебийна приликата! Помня, че миналата пролет някой ги беше качвал из темите....

А звиздЪтЪ ми направи впечатление, че лъщеше здраво още в първите серии- или и е мазна кожата, (за косата вече знаем  ) или се поти повече, а като я гледам каква е мършава, чак ми е чудно. В първите серии все се разнасяше с разтечен грим Wink За справка в същите климатични условия Хазар не лъщеше Whistling

Срам не срам Embarassed Embarassed Embarassed, аз я бях пускала снимката, мислейки, че е Ча, ама тогава бях още в мнооооого ранния си период  Rolling Eyes Mr. Green Joy

# 52
  • Мнения: 21 201
Ужас, сега пък Яман се разпя по улицата и момата му лепна един целуфан но не беше разтеглив, СЕЕЕЕМ. Joy

# 53
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504

Ето го модела,ама как хубаво си говори турски с Киво,той явно им е рекламно лице по-принцип та за това са се спрели на него  Peace

# 54
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Ужас, сега пък Яман се разпя по улицата и момата му лепна един целуфан но не беше разтеглив, СЕЕЕЕМ. Joy
Той да си тананика по улиците ,аптала,а Сера ще снима рекламите  smile3516
Даже и китки да ходи да бере  ooooh!

# 55
  • Мнения: 21 201
Мерт го превърнаха в същински олигофри с това бебешко поведение. ooooh! Чак на моменти ми е неприятен.
Бразилеца ми е симпатичен и с Киво са перфе на рекламата.

# 56
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 978
Мирка си изпя хубаво песента за разлика от предната серия.

Вай бе, и наша Гъбка имала ранен период.  Joy Joy Joy

# 57
# 58
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Тя и тази моделка е перфе,ама я си представете Сера,как се хили ,като пача и разваля цялата картина  Sick

# 59
  • Мнения: 21 201
Мирка си изпя хубаво песента за разлика от предната серия.

Вай бе, и наша Гъбка имала ранен период.  Joy Joy Joy
Определено.
Имаше пак целуфанчета но не бяха желирани.

Общи условия

Активация на акаунт