Отговори
# 30
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Мими, Hug Heart Eyes Илинче, Hug Heart Eyes Профи, Hug Heart Eyes Тути, Hug Heart Eyes

Добре, че се отказах от гледането на ПО, направо ми олекна... Mr. Green

# 31
  • Мнения: 41
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Как сте бре лудетинки  Hug Hug нещо ново под слънцето без звездъка Серчето , има ли  Mr. Green

# 32
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
ВИднага да давате интифа за вълшебната парцалетка!  smile3512

Серка току що съсипа с безизразния си овчи поглед една сцена в ПО, в която Чачко беше много готин!
Ей ша я гръмна тая некадърница!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 33
  • Мнения: 41
пуцайййй  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 34
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 505

Мими, Hug Heart Eyes Илинче, Hug Heart Eyes Профи, Hug Heart Eyes Тути, Hug Heart Eyes

Добре, че се отказах от гледането на ПО, направо ми олекна... Mr. Green
Е аз от кое време ви говоря да се откажете  hahaha hahaha
Проф,пазят я в тайна и аз питах за парцалетката,ама се правят на глухи  Rolling Eyes

# 35
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
Ирче, викам да пуснем Екстрасенската да ги разконспирира с кристалното кълбо. thumbsup hahaha

А новото тейзе играе много добре. Peace

# 36
  • Мнения: 15 884

Мими, Hug Heart Eyes Илинче, Hug Heart Eyes Профи, Hug Heart Eyes Тути, Hug Heart Eyes

Добре, че се отказах от гледането на ПО, направо ми олекна... Mr. Green
Е аз от кое време ви говоря да се откажете  hahaha hahaha
Проф,пазят я в тайна и аз питах за парцалетката,ама се правят на глухи  Rolling Eyes
абе не я пазиме в тайна бе Joy Един 'блумеджик' ама не от 8 кинта, а от 20 Peace

# 37
  • Мнения: 123
Айййййййййййййй, новото крило - страОтнооооооо!!!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Габиииии, прекрасни, невероятни колажи! Много, много ми харесват!  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 Брях, че и всички думички си преведох, значи!  Laughing Laughing Laughing

Териииии, смях та дрънка! Браво!  smile3501 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

ЗиЗлооо, заслужени чичеци за цялостен принос! Благодаря!  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Сега, да Ви кажа, че не съм много в час,  Blush ама каквото успях да хвана, вземайки няколко стъпала наведнъж  Mr. Green Та, :

Лин,  Heart Eyes Hugда ти е жива и здрава именичката с прекрасното име, което носи!   bouquet

Ренка,  Hug Heart Eyes честит рожден ден на съпруга ти! Желая му здраве и късмет!
Чудни нови половин дрешки си имаш!  smile3521 Благодаря, че споделяш за филма!   bouquet

Мишииии,  Hug Heart Eyesеййййййй докопа я тая титла, значи!  smile3503 Хайде, да ти е честита!   love001

Поздрави и цАлувки за всички!  Hug Hug Hug Hug Hug love001


# 38
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Как сте бре лудетинки  Hug Hug нещо ново под слънцето без звездъка Серчето , има ли  Mr. Green

Все са  със звездЪтЪ- ще рекламира Мави-ту с едно бразилско моделче- Франсиско Лашовски. Преди време бяхме качвали  из темите негови снимки- на моменти има доста добра прилика с Чачо, въпреки ,че е по-светъл от него! Но за да не поканят "ориджинъл" Ча от Мави, въпреки тийнските мераци, явно новините покрай делото няма да са много приятни newsm78 Та това е  от тази седмица....
Иначе Ча стабилно излиза от изолацията си-пак тръгна по ресторанти и шопинг турове....както едно време Wink

# 39
# 40
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
Обаче кой кат мен! Crazy
Бетоновозът преди малко тръгна за два дни до Хърватия да му дуднат срещу пушенето. По този случай телевизорът ми гърми с Кузю и Гуню, на компа се чува ПО, отворени са и двете ни теми в мамата и пиша ...ша са скъсам.  rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 41
  • Мнения: 21 201
Браво бееее, докато се усетя е сте на трета страница.
Благодаря Ви момичета newsm51 newsm51 newsm51 за темата и оформлението й.
Ивче и на мен модела на Мави ми прилича на Чаги.
ЗвездЪтЪ се разкърши в раменете като кабаретна танцьорка и се е лъснала в челото от пот, от километри лъщи. Sick

# 42
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980

Мими, Hug Heart Eyes Илинче, Hug Heart Eyes Профи, Hug Heart Eyes Тути, Hug Heart Eyes

Добре, че се отказах от гледането на ПО, направо ми олекна... Mr. Green
Е аз от кое време ви говоря да се откажете  hahaha hahaha
Проф,пазят я в тайна и аз питах за парцалетката,ама се правят на глухи  Rolling Eyes
абе не я пазиме в тайна бе Joy Един 'блумеджик' ама не от 8 кинта, а от 20 Peace

Мимо, аз за 8 гледам два да си взема.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 43
  • Мнения: 15 884
Обаче кой кат мен! Crazy
Бетоновозът преди малко тръгна за два дни до Хърватия да му дуднат срещу пушенето. По този случай телевизорът ми гърми с Кузю и Гуню, на компа се чува ПО, отворени са и двете ни теми в мамата и пиша ...ша са скъсам.  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
браво Профи Hug Сега два дни ше се вихриш на воля Party Party Party

# 44
  • Мнения: 15 884

Мими, Hug Heart Eyes Илинче, Hug Heart Eyes Профи, Hug Heart Eyes Тути, Hug Heart Eyes

Добре, че се отказах от гледането на ПО, направо ми олекна... Mr. Green
Е аз от кое време ви говоря да се откажете  hahaha hahaha
Проф,пазят я в тайна и аз питах за парцалетката,ама се правят на глухи  Rolling Eyes
абе не я пазиме в тайна бе Joy Един 'блумеджик' ама не от 8 кинта, а от 20 Peace

Мимо, аз за 8 гледам два да си взема.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А, те не бършат убаво Mr. Green А, тоя го мандахерцам от две години и само гъбката му сменям един път годишно Laughing

Общи условия

Активация на акаунт