Мими,
Илинче,
Профи,
Тути,

Добре, че се отказах от гледането на ПО, направо ми олекна...
Илинче,
Профи,
Тути,


Илинче,
Профи,
Тути,


Един 'блумеджик' ама не от 8 кинта, а от 20

Брях, че и всички думички си преведох, значи!


ама каквото успях да хвана, вземайки няколко стъпала наведнъж
да ти е жива и здрава именичката с прекрасното име, което носи! 
честит рожден ден на съпруга ти! Желая му здраве и късмет!
Благодаря, че споделяш за филма! 
еййййййй докопа я тая титла, значи!
Хайде, да ти е честита! 


нещо ново под слънцето без звездъка Серчето , има ли
Та това е от тази седмица....
Илинче,
Профи,
Тути,


Един 'блумеджик' ама не от 8 кинта, а от 20 


Сега два дни ше се вихриш на воля
Илинче,
Профи,
Тути,


Един 'блумеджик' ама не от 8 кинта, а от 20 
Препоръчани теми