
Аааааааа излагаш се,излагаш се,ся кажи с кои думи от българската азбука си ги преведе,та барем щракнем и ние ,така не мога им се насладя изцяло
Ми те кат са наум ги няма написани

Аааааааа излагаш се,излагаш се,ся кажи с кои думи от българската азбука си ги преведе,та барем щракнем и ние ,така не мога им се насладя изцяло
Ми те кат са наум ги няма написани



В другото крилце те здрастих, ама те и у това 






В другото крилце те здрастих, ама те и у това 





Нарцисчева
Мичке

Графиньо
Нарцисчева
Мичке

Графиньо




В другото крилце те здрастих, ама те и у това 






Нарцисчева
Мичке

Графиньо

кажи за парцалетката колко е убава

Звезде
Илиан4е
Тути
Препоръчани теми