Магията на изтока - 30

  • 30 390
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Toronto
  • Мнения: 683
За freedoms, пък и за нас:


Скрит текст:





Ето и моето токбоки:

Последна редакция: чт, 24 апр 2014, 06:21 от tuparowa

# 676
  • Мнения: 9 199
И Огури готви



И рекламира Пепси ( Crossing Arms жалко,че не става да се виждат двете клипчета)
https://www.youtube.com/watch?v=6W0iGCto16I

Снимки от Пепси рекламата и пресконференция.
Скрит текст:









Последна редакция: чт, 24 апр 2014, 09:33 от Tuon

# 677
  • DE
  • Мнения: 9 068
Аз нали съм блейка  Mr. Green гледам рекламата на пепси и  smile3508 и си мисля, аууу колко искам да го гледам това и да го превеждам  Crazy ..... и накрая се разочаровах, че е само реклама  Tired

# 678
  • Мнения: 6 781
Аууууу, какво хубаво начало на деня  4470. Кеф ти Бини, кеф ти Шун  Two Hearts.

# 679
  • Мнения: 9 199
 hahaha Готина е рекламата,но дане, ако ти се превежда нещо с Огури ще  има какво Flutter



Края на юни го чакаме - Lupin III


А сега с него излъчват  - Border
https://www.youtube.com/watch?v=gi8sIiKa71E

И има слух за неговото  участие в 3-та час на The Raid. newsm78 Обаче какво ще го играе там?  Ико и Тони ще направят мелето,но Огури newsm78 Освен да краси екрана Grinning

# 680
  • Мнения: 213
Добро утро  food010Ама тоз Огури как сладко си хапва,огладнях само като го гледах Simple Smile

# 681
  • DE
  • Мнения: 9 068
За Border знам и очаквам с нетърпение. След като излезе целия чак тогава ще го почна, че ако ми хареса очакването е голяма мъка  Crazy

А в ролята на Арсен Люпен(много любим литературен герой Heart Eyes ) предполагам ще е удоволствие да се гледа  Peace

# 682
  • Мнения: 9 199
И аз чакам  за Border и ще си чакам докато не преведат и последния епизод Crossing Arms

дане,ако не си гледала японските аниме филми за Люпен ги препоръчвам Grinning
Rupan sansei: Pilot Film
Rupan sansei
Rupan sansei: Kariosutoro no shiro
Rupan sansei: Babiron no Оgon densetsu
Rupan sansei: Fuma ichizoku no inbo
Rupan sansei: Bai bai ribati kiki ippatsu!
Rupan sansei: Hemingway paper no nazo
Студио Гибли  Heart Eyes

# 683
  • София
  • Мнения: 562
Аууу, прекрасна реклама за Пепси, Border и аз го искам, но не виждам за сега  превод като за мен Sad.

2в1, за God's Gift - 14 Days
Скрит текст:
и аз останах малко разочарована от края, по стар корейски обичай го претупаха на бързо в последните минути.И какво застрашаваше Донг Чан, при положение, че детенцето си беше живо, та да го убият, не разбирам - само защото гадателката каза, че единият ще умре. Много нелепо, как се самоуби в това плитко място. Надявах се да съберат двамата главни, че бяха добър екип, ама нейсе.И защо виновните останаха ненаказани? А какво стана с адвоката? Изобщо краят поражда в мен много въпроси, на които не мога да си отговоря. Но абстрахирайки се от края, сериала си беше супер интересен, а и поне за себе си преоткрих още един много добър актьор Cho Seung-Woo и мисля да се  запозная по-отблизо с филмовата му кариера.Не мога да не похваля и играта на малката сладурана и Baro, справиха се чудесно.

Снощи успях да изгледам и Rough Play -
Скрит текст:
един мрачен за мен филм,наситен с брутални и секс сцени, но явно така стоят нещата във филмовата индустрия на Корея, пък и не само там.Lee Joon е отново в ролята на леко психясал, само че този път е начинаещ актьор, който иска да се наслади на славата. Но както става обикновено, тя го погуби и изпрати на дъното. Леле, какви горещи сцени изигра това момче! Two Hearts

Нощен гост, Здрач ми е сред любимите вампирски филми, така че и аз мисля да се присъединя към групата на гледащите Vampire Flower, пък и вампирчетата са сладури до един. Wink

Тупи, като гледам снимките, страхотно се справяш с корейската храна, а Бини - красив както винаги Hug.

# 684
  • BG
  • Мнения: 4 457
Тегля няколко еп. от One warm word, дано не съжалявам.

# 685
  • София
  • Мнения: 15 469


2в1, за God's Gift - 14 Days
Скрит текст:
и аз останах малко разочарована от края, по стар корейски обичай го претупаха на бързо в последните минути.И какво застрашаваше Донг Чан, при положение, че детенцето си беше живо, та да го убият, не разбирам - само защото гадателката каза, че единият ще умре. Много нелепо, как се самоуби в това плитко място. Надявах се да съберат двамата главни, че бяха добър екип, ама нейсе.И защо виновните останаха ненаказани? А какво стана с адвоката? Изобщо краят поражда в мен много въпроси, на които не мога да си отговоря. Но абстрахирайки се от края, сериала си беше супер интересен, а и поне за себе си преоткрих още един много добър актьор Cho Seung-Woo и мисля да се  запозная по-отблизо с филмовата му кариера.Не мога да не похваля и играта на малката сладурана и Baro, справиха се чудесно.
Скрит текст:
Наистина, след цялото напрежение, края беше никакъв!Президента най-накрая разбра какво са вършили зад гърба му толкова години и го призна пред нацията, дано виновните да бъдат наказани, НО бабата спаси  единия си невинен син, но загуби другия си, пак невинен син.Ама как се оказа,че е проучен чак на медицинско ниво, как ще му подейства алкохола.Как намериха жена с гласа на майка му, доста фантасмагории имаше. Той не пие, но изпи чашата,която му дадоха, защо? Той не помни, но си спомни неща,които не са станали, как? Никой в нищо нямаше да го обвини, защо да се самоубива, нали обеща на детето винаги да го пази??

# 686
  • София
  • Мнения: 15 469
tuparowa, правих веднъж токкбокки, но вкуса ми беше прекалено оризов и изобщо не ми харесаха.Къде сбърках?

# 687
  • Мнения: 6 781
God's Gift - 14 Days
Скрит текст:
Краят беше леко объркващ, защото преплетоха случилото се преди тези "дарени" 14 дни и случващото се в настоящето. Детективът не, че не пиеше, а просто когато препие не си спомня какво е станало. И това го знаеха всички около него, така че няма нищо чудно, че секретарят на президента също го знае. Все пак още преди години са разучили всичко за него и семейството му, за да могат да обвинят брат му и да поддържат тази лъжа толкова години. Чашата, която му дадоха беше с вода, но добавиха нещо, което да доведе до ефекта на пиянството. Относно спомените - детективът и майката единствени знаеха за връщането на дните, но и единствени помнеха какво точно се е случило. Въпросът е, че променяйки собствените си действия не се променяше крайният резултат. Убийствата се случиха, отвличането се случи и в крайна сметка всички, които умряха първия път, умираха и сега. Заради това и детективът според мен накрая обърка спомените от миналото с тези от настоящето, т.е. заради въздействието на опиата не можеше да разграничи това, което се е случило преди 14 дни с това, което се случва сега.

# 688
  • София
  • Мнения: 15 469
God's Gift - 14 Days
Скрит текст:
Краят беше леко объркващ, защото преплетоха случилото се преди тези "дарени" 14 дни и случващото се в настоящето. Детективът не, че не пиеше, а просто когато препие не си спомня какво е станало. И това го знаеха всички около него, така че няма нищо чудно, че секретарят на президента също го знае. Все пак още преди години са разучили всичко за него и семейството му, за да могат да обвинят брат му и да поддържат тази лъжа толкова години. Чашата, която му дадоха беше с вода, но добавиха нещо, което да доведе до ефекта на пиянството. Относно спомените - детективът и майката единствени знаеха за връщането на дните, но и единствени помнеха какво точно се е случило. Въпросът е, че променяйки собствените си действия не се променяше крайният резултат. Убийствата се случиха, отвличането се случи и в крайна сметка всички, които умряха първия път, умираха и сега. Заради това и детективът според мен накрая обърка спомените от миналото с тези от настоящето, т.е. заради въздействието на опиата не можеше да разграничи това, което се е случило преди 14 дни с това, което се случва сега.



Скрит текст:
Руснаците коментират,че бил останал жив, защото за рицарят,който щял да я пази в приказката, не казват да е умрял. А и като излизал брат му от затвора, трима го били посрещнали.Трябва да изгледам пак, по-подробно последната серия.

# 689
  • Мнения: 6 781
Тази версия се коментира по всички форуми, защото
Скрит текст:
когато братът излиза от затвора се виждат бабата, момчето и трети силует на мъж, който слага ръка на рамото на момчето. От там и спекулациите, че всъщност детективът е останал жив.
Няма лошо, ако хората така искат да интерпретират края. И на мен повече ми харесва Peace.

Общи условия

Активация на акаунт