Магията на изтока - 30

  • 30 387
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 640
Сега гледам Nail Shop Paris. Song Jae Rim /телохранителя/го загледах в The Moon That Embraces the Sun и реших да
продължа с негов филм.

# 691
  • Мнения: 6 779
pavlinaio, ако искаш да погледаш повечко Song Jae Rim виж Inspiring Generation.

# 692
  • София
  • Мнения: 562
God's Gift - 14 Days -
Скрит текст:
сега изгледах отново, и отново последите минути и в интерес на истината наистина при излизането на брата от затвора се виждат 3 силуета, като единият много прилича на Донг Чан, а и той казва на Сет Бьол, че от сега нататък ще я пази.Иска ми се да вярвам, че е останал жив thumbsup, но така или иначе това не стана съвсем ясно.

Empress Ki - докрай сериала държи в напрежение, остават още две серии до края.Според меn ТалТал , както си е умен и справедлив, е най-подходящият за поста на канцлера.Добре се справи Ки Нян с почти всички свои врагове, остава да сложи на мястото и и империатрицата-майка с нейната крива и нагла усмивчица bash.

# 693
  • DE
  • Мнения: 9 068
Докато съм още на класическа вълна да ви покажа още еди уникален диригент  Hug hahaha

# 694
  • Мнения: 640
pavlinaio, ако искаш да погледаш повечко Song Jae Rim виж Inspiring Generation.

Не съм го започнала ,защото споменавахте ,че има много насилие,но ми е в списъка .
Там е и един от любимците ми Kim Hyun Joong  Laughing

# 695
  • София
  • Мнения: 562
Дане, много танцувален диригент, хареса ми newsm68 smile3501

# 696
  • Мнения: 14 419
pavlinaio, ако искаш да погледаш повечко Song Jae Rim виж Inspiring Generation.

Не съм го започнала ,защото споменавахте ,че има много насилие,но ми е в списъка .
Там е и един от любимците ми Kim Hyun Joong  Laughing


Писах,че има двубои,не е
Скрит текст:
брутално насилие и кръв
зле Wink  Пък и за споделиш за Kim Hyun Joong- дали ти допада новото му амплоа Hug

Tuon, цяла сутрин се спотайвам от срам,ме не се сетих кой е Огури,срам,срам,а знам ,знам Embarassed
Трябва и на поправителни да ходя Rolling Eyes

# 697
  • Мнения: 6 779
Наистина в Императрица Ки успяха да задържат интереса и темпото до края. Имаше леки издънки и малко пълнеж, но то си е неизбежно при 50 епизода. Все пак всичко това беше в приемливи граници и не дразнеше. За съжаление на мъжката част от зрителите битки и големи батални сцени изобщо не присъстваха. Имаше тук-там по малко екшън, но наблегнаха на интригите, любовта и романтиката. Чудесно актьорско присъствие. И добрите, и лошите бяха на ниво. Всички показаха образите си по такъв начин, че в даден момент ги мразиш, в друг ги обичаш, а в трети ги съжаляваш.


freedoms, дъртата вещица е ясна, но ми е интересно с Колта как ще се оправят.

# 698
  • Мнения: 21
Здравейте,от доста време не съм писала  нямам много време,но ви следя редовно.Наскоро открих актьор който доскоро не бях гледала,но за него не намирам много информация.Молбата ми е ако знаете нещо повече за него,както и филми в които участва да споделите с мен.Предварително ви благодаря. smile3525

# 699
  • Мнения: 6 779
ivves, ако ни кажеш и кой е актьора ще видим дали можем да помогнем Wink.

# 700
  • Мнения: 21
Здравейте,от доста време не съм писала  нямам много време,но ви следя редовно.Наскоро открих актьор който доскоро не бях гледала,но за него не намирам много информация.Молбата ми е ако знаете нещо повече за него,както и филми в които участва да споделите с мен.Предварително ви благодаря. smile3525
Ето и името му Yoo Gun

# 701
  • DE
  • Мнения: 9 068
Tuon, не мога да не ти се похваля. Виж къде се е настанила на мама принцесата  Heart Eyes
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 24 апр 2014, 20:41 от дането

# 702
  • Мнения: 6 779
ivves, с Yoo Gun бих ти препоръчала да изгледаш Hello God, ако вече не си го направила. За съжаление няма български субтитри за драмата.


Дане, принцесата добре изглежда на Трона newsm10.



Пет пъти влизам и все забравям да напиша, че Golden Cross вече има и руски буквички.

Последна редакция: чт, 24 апр 2014, 15:49 от 2в1

# 703
  • Мнения: 21
Благодаря много,ще се радвам и на други. предложения

# 704
  • Toronto
  • Мнения: 683
tuparowa, правих веднъж токкбокки, но вкуса ми беше прекалено оризов и изобщо не ми харесаха.Къде сбърках?

Тайничка, ми не знам, какви продукти използва? Аз моите си ги купих от корейския магазин и дето се вика само трябваше да ги забъркам. Пак не можах да докарам вкуса на онези, които си купувам готови, ама предполагам, че както всяка манджа от различните домакини има различен вкус, така и това. Не се сетих да оставя малко на комшийката (моят мъж й вика "Аняосео-то" Laughing ) да я питам за мнението й ooooh!
И аз се точа на Inspiring Generation, да видим кога ще е. Хьон Джунг ми е от харема, предпочитам го с по-дълга косица или небрежно рошав като в City Conquest, ама и така няма да го върна. Няма да забравя участието му в WGM, попикавала съм се от смях с него, страхотно чувство за хумор има, особено към себе си. Laughing
И малко спам, ама си заслужава, изпълнението кърти мивки:

Общи условия

Активация на акаунт