Магията на изтока - 30

  • 30 389
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 562
2в1,  Hug, открих руските субтитри на Golden Cross в Doramaland /който го итересува/.
Empress Ki -
Скрит текст:
наистина предложиха поста "канцлер" на Талтал, а в края на втора серия императора разбра истината за Маха , та да видим какво ще се случи в оставащите две серии.

Тупи, голямо изпълнение, наслада за душата, чудесно е! Представям си колко ще е приятно,  намирайки се в магазин, на гарата или дори на улицата изневиделица да ти попеят и посвирят такава прекрасна музика:2thumbsup: smile3501
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 24 апр 2014, 17:29 от freedoms

# 706
  • Мнения: 9 199
Дане,щерката е голяма красавица Grinning Тронът и той хубав,ама много кървав.Събирам сили за новия сезон   Mr. Green След този сериал нищо не е достатъчно зловещо Joy
 newsm78 Не помня кога съм си признала,че го следя Blush

# 707
  • Мнения: 6 780
2в1Hug, открих руските субтитри на Golden Cross в Doramaland /който го итересува/.

Само субтитрите могат да се свалят директно от Альянс-а.


Empress Ki - то си знаем какво ще стане на края, защото с него почна драмата Wink, но до тогава ще трябва да се освободят от още някой и друг образ Mr. Green.


И Разведеното лейди приключи, но...
Скрит текст:
вече не е разведено, а  married. В крайна сметка решиха да се пробват пак с бившия мъж.

# 708
  • BG
  • Мнения: 4 457
2в1, а той спаси ли компанията от фалит или не успя? Мислех да не питам,ама от толкова чакане не издържах.

# 709
  • Мнения: 6 780
Не съм гледала последната серия още. Само надзърнах края Blush. В предпоследната си подаде оставката и напусна сам компанията.

# 710
  • Мнения: 601
Момичета започнах нова работа и там колежките  ми са луди по корейските сериали. Сега си намерих в Замундата "City Hunter" за уикенда. С интерес ще следя темата Simple Smile

# 711
  • Мнения: 9 199
бубанка,привет Grinning
И пиши,не само да ни следиш Grinning

Молба  Praynig Praynig Praynig
Ако някой попадне на Black Butler (филмът с Mizushima Hiro,не анимето) да не пропусне да предупреди.Проверих си ресурсите няма го все още,а искам да го гледам,искам.
Трейлър


# 712
  • Мнения: 213
Ааа,това и аз искам да го гледам,така че ще следя Wink

# 713
  • Мнения: 6 780
Здравей, бубанка wavey. Явно си попаднала на готини колежки Grinning.
Надяваме се не само да следиш темата, ами и да пишеш в нея. А дано след "City Hunter" откриеш още много сериали за гледане Peace.


Tuon, японските филми се появяват по-бавно, поне едно 5-6 месеца след премиерата им, а може и по-късно.

# 714
  • Мнения: 14 422
Ааа,това и аз искам да го гледам,така че ще следя Wink

 lalalala  и моето столче тук Flutter

Китайският с Такеши и него си го чакам.Дано при тях преводите да вървят по-бързо,но който е тръгнал все ще стигне Laughing

# 715
  • Мнения: 6 780
Сосче, за китайския ще почакаш, че той ще е по екраните през Декември, т.е. ще го видим някога догодина  Grinning.

# 716
  • BG
  • Мнения: 4 457
Оф, ама толкова бавно върви действието в Wonderful days, че вече взе да ми се доспива направо. обаче майката на прокурора като се появи и се разсънвам моментално, няма друг, който да ме дразни толкова колкото тази женица #2gunfire

# 717
  • Мнения: 6 780
Гостче, и мен ме дразни тази жена. То бива да си толкова залюхан и добър, ама това нейното граничи с глупост. Оставя се да е подлога на всички. Човек все пак трябва да има някаква гордост и достойнство.

# 718
  • Мнения: 9 199
2в1,знам,ама този е от януари Thinking вече трябва да се е появил,дори и без субтитри. Субовете са по-туткавата работа.
Още малко и ще захвана анимето Crossing Arms Crazy
Цитат на: 2в1

[quote author=2в1 link=topic=773660.msg28031651#msg28031651 date=1398364216
А дано след "City Hunter" откриеш още много сериали за гледане Peace.
То Мими доста сърца е подвел да продължат с корейското. Laughing

Wonderful days newsm78 корейско ли е?Щото ако е,къде търсите достойнство и самоуважение при тях?

# 719
  • София
  • Мнения: 15 469
  От липсата на нови серии, заради траура, загледах Time Between Dog and Wolf  и пак попаднах на типични корейски  смешни кадри- голяма групировка мафиоти, седят в огромна заседателна зала, с костюми и вратовръзки и по чехлички ,милите! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт