Септемврийските мъници пърхат с палави ритници - Тема 5

  • 28 525
  • 755
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
Добро утро момичета Simple Smile

Малеее доста сте изписали..... сега нямам много време да ви чета, но като се прибера мисля да наваксам.
Дойде и моят ден за ФМ, най-после нямам търпение вече да видя малкия си мъж. Домъчня ми адскии много не съм го виждала от един месец, а и предната консултация беше много на бързо, че моята лекарка си имаше родилка и малко ме претупа.
Мисля после да си набавя материали за боядисването на великденските яйца, ще ви пусна един линк, може и да ги знаете тия начини, но аз не ги бях виждала досега. МИсля да мина през някоя втора употреба да си набавя някое и друго парче дантела и коприна и да ги използвам за боядисването на яйцата. Ето така:     
 http://wonders.bg/diy/15-ideas-for-painting-easter-eggs
За машината за хляб и аз много и се чудя, не сядам на масата без хляб, а този който купуваме всички знаем как се прави.
Отивам да се приготвям за прегледа, стискайте палци всичко да е наред  Praynig

# 661
  • Мнения: 641
Добро утро, поспаланки!
Скрит текст:
Едно кафенце за разбуждане

Lovebug, благодаря за рецептата, звучи много вкусно. Хайде направи си блог, обожавам да чета за храна
Тигърче, благодаря за милите думи, ама много има да се желая още при мен. Мускавадо захарта е много специфична, придава на печивата леко дъвчаща консистенция и карамелен вкус и не е толкова сладка като рафинираната, та не знам какво би станало ако замениш с обикновенна захар, не знам как биха се получили бисквитите
Moon, феталните морфологии не се покриват от здравна каса, те са допълнителни и се правят от специалисти в областа със съответната техника. Препоръчва се една в 11-14 седмица, една към 20 та, като завърши органогенезата и една към 33 та
Wickedy, като се разговорихме за WOW, ако знаеш как ми се приигра отново Crazy

Хубав ден, логвам се в работата, да изпълвам със съдържание поетите трудови ангажименти Mr. Green

# 662
  • Мнения: 2 355
Еспа, благодаря за кафенцето. Как си ти?
barbarelka, чакаме да се похвалиш.

Аз запазих ФМ за 7 май във Варна при Борис Яков.
Днес като ходих при моя док, огледа бебетото доста обстойно, каза, че всичко е наред. Ще си имам още една мома  Heart Eyes
Не мога да си сваля усмивката от лицето.

# 663
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 343
Здравейте,
Чета Ви постоянно,но няма нищо ново покрай мен:)Все още съм в болницата и утре очаквам да ме изпишат.8 дни на аб,но вярвам,че сме изтребили гадините.Имах една много затормозяваща гърлена кашлица от близо 2 години и половина.Ходих при пулмолог,УНГ и всички казват,че няма проблем.Кашлям буквално на 5 мин.Имах и гадни секрети.Предполагам и в трахеята съм имала някоя гадина,защото кашлицата изчезна и съм много щастлива.
Най-големият куриоз според мен е,че във Военна болница стерилната и нормалната урина не отчитат наличие на бактерии ooooh! ooooh!В София излезе и на стерилна урина и на влагалищенсекрет,че имам една и съща гадина-Протеус мирабилис. Hug
Аз утре ще изпращам мама да виси пред кабинета на доц.Балев и да ме запише за ФМ другата седмица,когато ще съм в 21 г.с.Доц.Димитрова каза между 20 и 22 г.с. задължително да я направя Rolling Eyes Rolling Eyes
Хубав ден:)
п.с. наближава краят на старата тема и момичетата,които имат Дар слово може да дадат предложения:) Hug

# 664
  • Мнения: 1 721
Здравейте, мами Simple Smile
Аз да се отчета, че днес бях на ФМ - потвърдено, че чакаме бебка  stork-girl stork-girl stork-girlНай-важното е, че всичко е наред с всички органи. Единствено пъпната връв била захваната по-периферно, но кръвотокът е съвсем правилен и бебка се хранела добре Simple Smile Такъв камък ми падна от сърцето.... много лошо спах тази нощ, кошмари сънувах... уж ми идва цикъл, ама съм бременна, та се оказа аборт.... направо сутринта ми беше черна, но за сметка на това следващите ми дни ще са много, много бели Simple Smile

# 665
  • Мнения: 23
Браво на хубавите резултата от ФМ.  Grinning

Аз май се обзаведох с контракции и сега пазя леглото.... Sad И док ми изписа магнезий...Дано се размине, че ме заплаши с болница, но пък не ме гледа на ехограф, само провери по корема. Странното е, че дори снощи когато ме заболя, коремът не ми беше твърд.... Оффф

Сега дори яйца не мога да боядисам...

Желая ви спокоен и ведър следобед, въпреки зимното време навън  Hug

# 666
  • Мнения: 53
Здравейте, момичета!!!! И аз не съм писала от много време, но пък винаги чета Simple Smile!! И всеки път едвам ви изчитам!!!

eli_t, честита бебка. Наистина най-важно е, че всичко е наред!!

alaskan summer, много неща ти минаха през главата. Накрая всичко ще е наред не се притеснявай!

За гърдите моите също не са толкова болезнени и напрегнати както в началото. Дори бяха спрели да ме болят напълно и също малко се отпуснаха. Имам същия проблем с беленето на зърната. Сега отново сякаш започват да се напрягат.

И аз нямам търпение за феталната, но моята е достааа далеч чак на 15 май Simple Smile!!

Браво момичета, май повечето сте много добри кулинарки, като гледам тортите на Елч, и слушам за козунаците. Аз никак не съм добра  Embarassed!!

И сега дойде ред да се похваля и аз, от два дни усещам бебчо. Явно гъделичкането съм го пропуснала, защото имам проблем с червата Simple Smile! Но от два дни бебо подритва, съвсем леко за сега, ниско долу ту от ляво, ту от дясно, но съм сигурна, че не се бъркам. Снощи помолих мъжа ми да види и усети, да не би да си въобразявам. Кокорихме се доста дълго, но накрая видяхме много ясно как като се размърда бебо корема ниско долу под пъпа се раздвижва Simple Smile!! Днес цял ден ми е много хубаво, защото го усещам все по-често. Може би е мъничко рано, а и ми е първа бременност, но явно бебчо ще е немирник като мен Simple Smile!!

Хубав и слънчев ден!!

Бих ви помолила, ако някой от любителките на книги има желание да сподели за някоя която харесва. Аз също много обичам да чета!!

# 667
  • Мнения: 1 721
Рали, какъв жанр харесваш - аз много си падам по трилъри и намерих нов за мен автор, но още от времето на продецударата започнах (и досега) чета Джаки Колинс - пълна загуба на време, ама много ме развличаха в най-напрегнатите ми моменти.

А как ти се радвам за усещанията  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes









# 668
  • Мнения: 1 687
еспа, радвам се, че писа и че си ок, че и занимание ще си имаш! Simple Smile

ната, какви болки имаше?

рали, какви стилове книжки предпочиташ?
аз чета предимно исторически (най-много обичам за френското и английското средновековие), криминалета, семейни саги и любовни романчета. в тези жанрове мога да препоръчвам на корем Mr. Green

аз пък нещо престанах да усещам леките движения на бебето. свикнах ли, що ли. но пък коремът си ми расте и се надявам, че всичко е ок. освен това като гушна мм и той го усеща с гърба си винаги и ми докладва Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 669
  • Мнения: 53
eli_t и Елч, много различни неща обичам. Аз също съм чела Джаки Колинс, Даниел Стийл Simple Smile, Нора Робъртс Simple Smile, Сандра Браун Simple Smile, Джейн Ан Кренц, доста книжки от поредицата Преживяно. Разни Шифърът на Леонардо, Шестото клеймо. Абе обичам всичко стига да ми хареса. Но ако трябва да съм честна харесвам такива книжки, в които има хем любовна история, хем е трилър и се разледва нещо.

Казвайте аз ще си записвам и ще ги търся.

# 670
  • Мнения: 94
Ели, много се радвам за розовите ти гащи  Hug Искам и аз  Embarassed

Елч, ти как си? Наближава датата за амниото. Нали на 20 беше или се бъркам?

Рали, аз чета всичко. Ако пък някой ми препоръча нещо и веднага се увличам. Да се оплача, аз много обичам да чета, а сега изобщо не ме хваща музата Sad Взела съм си три книги и още не съм ги почнала. Книгите са Цар плъх, Да убиеш присмехулник и понеже съм голям фен на сериала Игра на тронове, съм си взела първата книга. Аз започнах доста странно да го гледам, започнах от втори сезон и то накрая  Mr. Green Препоръчвам с две ръце Слугинята, направо като почнах да я чета и не можех да я оставя. Обичам такива книги, за живота на афроамериканците. Като по-малка и аз обичах Нора Робъртс, ама не съм си купувала нищо нейно скоро. А книгите на Дан Браун още не съм ги и пипнала, много съм зле  Mr. Green

Е много гадно, само аз ли не усещам бебчо  smile3518 Искам и аз вече, пък  Cry

# 671
  • Мнения: 23
Това със книжките е супер, и аз чета доста, но предимно на чужди езици. Няма много читави преводи, за съжаление, ама как и ще има с тези малко пари, които плащат... И също обичам хем романтика, хем нещо трилърче.  Laughing

Елч, то мен постоянно ме дърпа, ръчка, наболява..но досега никаква остра болка. Явно съм по-чувствителна. Но, снощи се събудих от остра спазмична болка ниско долу. Стреснах се, взех 2 но-шпа и сутринта към лекарката. Дано е било нещо моментно... а пък и коремът не ми се беше втвърдил. Тайно се надявам да са били червата, защото ядохме зелена салата, която беше много твърда. newsm78 Ама нали не знам какво са контракции, пък и в просъница... Но докторката ме прати да си почивам, след като ми сложи инжекция де... И явно ще изляза болнични, надявах се да си изкарам до края на семестъра....

Хайде, дано никой няма такива премеждия повече  Praynig Въпреки, че и това не бива да ни плаши много защото повечето мой бременни познати са минали през подобни моменти, но това не им е попречило да си изкарат бременността до край и да гушкат здрави бебоци.

# 672
  • Мнения: 1 721
Рали, моето ново откритие е Саймън Бекет - в първата (и засега последна) негова книга, която прочетох, има и любовна история, и убийства, респективно разследване Simple Smile имам още 3-4, ама май скоро няма да ги прочета - от сигурен източник (ММ Simple Smile  ) разбрах, че бившият ми шеф имал намерение да ми се обади, за да свърша малко (или не съвсем малко) работа, та може до края на май да ми се окаже работно-учебен период... а и съм започнала поредната книга на Конъли.

Ел, важното е, че все пак някой усеща бебето, пък било то и ТМ  Mr. Green

 

# 673
  • Мнения: 94
Това със книжките е супер, и аз чета доста, но предимно на чужди езици. Няма много читави преводи, за съжаление, ама как и ще има с тези малко пари, които плащат... И също обичам хем романтика, хем нещо трилърче.  Laughing

Елч, то мен постоянно ме дърпа, ръчка, наболява..но досега никаква остра болка. Явно съм по-чувствителна. Но, снощи се събудих от остра спазмична болка ниско долу. Стреснах се, взех 2 но-шпа и сутринта към лекарката. Дано е било нещо моментно... а пък и коремът не ми се беше втвърдил. Тайно се надявам да са били червата, защото ядохме зелена салата, която беше много твърда. newsm78 Ама нали не знам какво са контракции, пък и в просъница... Но докторката ме прати да си почивам, след като ми сложи инжекция де... И явно ще изляза болнични, надявах се да си изкарам до края на семестъра....

Хайде, дано никой няма такива премеждия повече  Praynig Въпреки, че и това не бива да ни плаши много защото повечето мой бременни познати са минали през подобни моменти, но това не им е попречило да си изкарат бременността до край и да гушкат здрави бебоци.


Тия да ги нямаме, никакви такива  Naughty, пази леглото и да се оправяш бързо  Praynig И аз като теб не знам какво трябва да усещам, като контракция, не знам какво е. А от няколко дена имам едно странно усещане, сякаш съм в цикъл и отдолу съм разтворена  newsm78 Не знам дали го обясних, като хората и дали ме разбрахте  newsm78  #Crazy

# 674
  • Мнения: 1 687
цвети, мерси, че помниш за амниоцентезата ми. не е на великден Simple Smile на 22 е. днес ходих да си пускам изследванията. за моя радост нямам белтък в урината, явно АГ-то ми е права и е било грешка. много съм доволна.

рали, наскоро изчетох на един дъх няколкото книжки на Марина Фиорато. Те са хем със загадка, хем с любов, само където са за старо време, но са наистина много много хубави. В Италия се развива действието. Разбира се, щом си падаш по любовните романчета не мога да не ти препоръчам (ако не си ги изчела де) порното "50 нюанса сиво" Laughing Иначе по-приключенски са и на Джеймс Ролинс, но там рядко има любов, по-скоро са екшъни с мнооого стреляне. А за загадки ако не си чела Агата Кристи давай. Просто е велика! И, разбира се, моят най-любим Джефри Арчър. Любимата ми негова книга е "Търговецът", но каквото и да намериш от него няма да е загуба на време. Феноменален е, чете са на един дъх.

Ната, какво работиш?

ели, свалих го Саймън, ама само една книга има в читанката Sad
Конъли и аз го чета на конвеер Simple Smile)))

Общи условия

Активация на акаунт