Цяла нощ не спах - тема първа аз пуснах 20-26.02

  • 6 163
  • 129
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 884
Мила Мая, оптимизмът, който лъха от думите ти, е един много голям трамплин за всяка майка, която по една или друга причина, е попаднала в пропастта на отчаянието.

Ти сама виждаш колко са големи малките победи, и колко е трудно да спреш да искаш още, и още, когато сме постигнали с Божията помощ крачката напред.
Наистина е най-важно, че Гого е добре и всеки ден прави по една малка победа над лошите неща..
Твоят оптимизъм трябва да е пример за силната надежда в добрите неща и силната воля, която ни помага да приемем тези неща от живота, които не можем да променим. Ти самата беше написала нещо подобно на Нанди наскоро и в него имаше голяма доза истина.

Радвам се, че вкъщи всички се обичате и подкрепяте, и пожелавам вашето задружно и силно семейство, да зарази с позитивизъм песимистите като мен.

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мила Нанди, съмнявам се, че в тежък миг човек не му се приисква друга съдба... и че не поглежда с тъга към другите хора, на чиито плещи не лежи такъв товар. Тогава не би бил нормален човек. Но точно тук е изпитанието - да не се самосъжаляваме /както правя аз/, а да обичаме, вярваме и да не спираме да се надяваме.
Има хора, които съумяват сами да се изправят /като Мая и Искрица, Любознателна и куп др/, но има и слаби натури като мен, които имат нужда от утеха и подкрепа.
Ти си доказала, че за сега се справяш чудесно, така, че не виждам от какво сепритесняваш! Всеки под ударите на тези непрекъснати страдания на детенцето ти, би се скършил на моменти... Важното е да се напънеш, да станеш... защото няма кой друг...
Все пак не ми каза дали си говорила с

# 17
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  За срещата на 11 март аз пак да питам...
  Гледах, гледах, нали общофорумска среща се заформя тогава, но не можах да открия темата  Embarassed
  Та реших да ви попитам, дали да не си спретнем наша си среща някъде около тази дата пак. Просто от 6 до 13 март ще сме в София и много ми се иска да уцеля момента и да мога да ви видя  Hug
 

# 18
  • София
  • Мнения: 2 356
Maя и аз мисля, че щом Гого е добре, развива се, и е будно и контактно дете това е най-важното. Явно е, че кистата не му пречи и за в бъдеще ще е така. А може и да се резорбира по- нататък, какво друго ти казаха д-рите? Всичко ще е наред, не се притеснявай. Все пак сигурно ще го следите и по-нататък, ще ходите ли пак на резонанс след известно време? Но докторите си знаят работата и ще направят най-доброто за да е Гого здрав.
На Нанди искам да кажа, че лошото не може да продължава вечно и нещата ще тръгнат към подобрение, аз искрено се моля за това  Praynig Hug
Йепе, много се радвам за малкия човек. Браво!!! Вече само хубави новини ще чуваме.  Grinning
bebiradi, аз много компетентен съвет не мога да дам за детенцето ти, но това, което е написала catnadeen ми се струва добър подход.  Thinking

# 19
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Йепе,страхотно е това, представям си каква радост сте изпитали! Преди досат годии гледах по Дискавъри филм за инпланта и тогава ми се стори истинско чудо, вярвам че и за вас е такова. Hug
Мая, съжалявам за резултата, но ти остава радостта от малките успехи на детето. Много е важно ,че ги има.
catnadeen ,не си права, че си слаба, всички имаме нужда в някакъв момент да бъдем утешени и подкрепени. И какво значи, че сами сме се изправили - до мен е бил винаги съпруга ми, който понякога съм укорявала, че не ме разбира, но зная, че за него болката е също толкова голяма. Имам и дъщеря, която и за миг не е искала да допусне, че проблема няма решение, и въпреки, че това вероятно се дължи на некомпетентност, ми помага много. Стига си се подценявала, това, че не умея да споделям проблемите по емоционалния начин, по който го правиш ти, не ме прави по-силна.
nandy, на теб ти е изключително тежко сега, не се упреквай за нищо, оплаквай ни се, ние за това сме тук Hug Аз не съм преживявала толкова страшни моменти като теб, много ме боли не само за Мими, но и за теб, дано кошмара свърши скоро.
Мая, и мен ме изплаши с това заглавие

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Любознателна - скромна както винаги Wink

Нанди, това дето не  е довършено е въпрос дали си се чула с Реза

А Реза някой чувал ли я е въобще??? Ей да ни пишеш за двете принцеси, искаме и от онея сладки снимки как какаката си похапва от пухкавото бебче... Ей липсваш ми цялата и невероятното ти чувство за хумор! Дано сте добре!

Искрице, една виртуална прегръдка и за теб и за цялото ти семейство - желая ти лека седмица и толкова хубава, че в края й да ни възнаградиш с някой ред! Липсваш ни... но важното е да си добре - където й да си!

# 21
  • Мнения: 2 543
Мила Мая, нямам думи за това, което си написала! Ти си пример за това как трябва да се понасят трудностите! Вярвам, че ще получиш подобаваща награда за огромното си търпение и любов! Hug

Нанди, мила, не унивай! Всички имаме тежки моменти, а твоето страдание никак не е малко. Не си слабохарактерна, ами просто изпитанието ти е голямо! Дано скоро получиш утеха! Praynig

Наде, бебето най-накрая отива на невролог. Явно й трябваше малко време на приятелката ми, за да осмисли нещата и да се стресне. Ще ви държа в течение.

Благодаря на всички ви за милите думи! Ние така се зарадвахме, че решихме за малко да си отдъхнем и да напуснем София за 2 дни. Не бяхме се мърдали от София вече почти 4 месеца. Сега сме при баба и дядо. Йоанчо е много доволен, търча с братовчед като бесен и сега се е тръшнал да спи! Crazy

Целуваме ви всички! Heart Eyes 

# 22
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Само да се обядя, че съм тук. Калоян ми е в къщи не е на градина- кашля като за световно, но само нощем. Водих го на доктор и докторката каза, че нищо му няма, ама тя не го чу да кашля Mr. Green А той милия кашля и реве цяла нощ.
Реза ни чете от време на време, ама мисля, че и е време да пропише Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 414
здравейте и от нас:)
на Йоан едно голяяяяяяяяямо браво! много се радвам за вас! хубаво да си починете при баба и дядо!
Калоян да оздравява и мама да може да спи! Ния имаше сума ти месеци задна хрема и така кашляше през нощта...чак повръщаше от кашляне...а иначе нищо и няма newsm78
Мая  ти си знаеш...Hug не е най-добрата възможна новина, но можеше и да е много по-лошо... Гого постигна толкова много напоследък...важното е да върви напред...другото ще го преборите - сигурна съм Heart Eyes
Нанди, не си слабохарактерна...и не мрънкаш...дори не мога да си представя колко ти е тежко...ние нали затова сме тук - да си поплачеш на нашето виртуално рамо Heart Eyes
а на Надето ще и дърпам ушите! стига с тия приказки за слабохарактерност и дрън-дрън! ние си те знаем - това просто не е вярно! вземи си почини малко...и ти си човек Hug  bouquet
ние си прекарахме много добре на Огняново. имаше и една баба на по-малко бебе, която с радост разхождаше и Ния, та и аз си починах Wink ето малко снимки...малко са, защото забравихме да си купим батерии за фотото ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 4 884
Още един слънчев ден..
Нанди, дано днес имате добри новини с новите прегледи и евентуални изследвания. И утре наистина да се съгласите с Мими да се видим в парка за малко, за да си разделим по някой слънчев лъч..И стискай зъби..След всяка нощ идва денят, нали знаеш?!

Хайде да обърнем внимание на предложението на bim bam за една наша срещичка, тъй като моите впечатления са, че и bebiradi иска същото, а като се присъединя и аз, ставаме трички. Ама само за начало де. Споделете вашето мнение за идеята  на Йосариян , мамите от форума да сме на отделна маса или контра идеята на bebiradi ( съжалявам, но цитирам по спомен и може да не съм улучила точно собствениците на идеите ), че е по-добре да сме си самички накъде с нашите си историйки.

Миналият път забравих да се зарадвам искрено за напредъка на Йоан. Йеппе, починете си хубаво, налудувайте се при баба и дядо и си елате спокойни и отпочинали.

Момичета, какво стана с Мира, която беше на срещата? Не съм я виждала да пише тук. Какво става с нейната Шушулка?

Айде стига за днес или поне за днес преди обяд. Ние излизаме навън с едно гооолямо колело да се изпонакаляме до ушите. Хубав ден на всички ви!

# 25
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
За среща съм ОК но не общата- тогава имам рожден ден и едва ли ще мога да се измъкна от купона какво ще кажете за предната седмица- в събота или неделя. Не знам обаче за обедно или вечерно парти. Да взема да пусна една тема за среща с анкета. Хайде пускам.

# 26
  • Мнения: 2 543
Габи, точно днес малката на Мира има рожден ден! Да пусна ли една поздравителна тема с риска тя да не я види?
Иначе, взели са си час за всичките изследвания (ЯМР, скенер и слухови евокирани потенциали) за 27-ми. Засега все още нещата не са ясни. Тя е много притеснена, но все пак е задвижила въпроса със слуховите апарати. Дано всичко е наред с малката и ако все пак се окаже, че не чува, дано е подходяща за операция.

# 27
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
За среща съм ОК но не общата- тогава имам рожден ден и едва ли ще мога да се измъкна от купона какво ще кажете за предната седмица- в събота или неделя. Не знам обаче за обедно или вечерно парти. Да взема да пусна една тема за среща с анкета. Хайде пускам.

  И аз за наша си среща питах  Simple Smile не общофорумската.
  Лошото е, че ние пристигаме в София на 5 март следобед и ако е предната седмица трудно ще се включа... Sad да не кажа невъзможно. Но идеята за анкета е о`кей, тъкмо ще се ориентираме.
 

# 28
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ми елате на четвърти де- пък на пети да се видим- предполагам няма да има никой нищо против.

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  На 4 март сме на сватба на моя мн.близка колежка и вече обещах, че ще отида... А и транспортът, т.е. брат ми, вече е уговорен за следващия ден, че аз нещо не се наемам да карам на дълъг път с детето.

Общи условия

Активация на акаунт